Famil eberïchten IT1ensenlinq.nl iÈÊÊÊÊtÊmmm Jacoba Francina Buma Tilroe Ineke Janneke Braam - Koole - Ineke - echtgenote van Marinus Braam Ineke Braam-Koole Ron Nützmann Ron Nützmann Heer, erbarm u... Mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, grootmoeder en schoonmoeder is overleden Johanna Flipse-Verhage oma Jo *3 maart 1926 - f 10 januari 2014 Met haar verrassende humor, haar opgewekte en vriendelijke karakter gaf zij glans aan ons bestaan. In de familiekring een baken van evenwicht. Nu we haar mooie zangstem niet meer horen is het stil geworden. Adri Flipse Kees Rikie Annet Marja Jan Deodora Moshe Joost Roos Anneke Jochem Marije Coen Kristina Jareach We danken het verpleeghuis Piushove te Nijmegen en de verpleegafdeling Ceder van d'Amandelboom te Bilthoven voor de liefdevolle zorg en aandacht voor Jo. De uitvaartdienst zal vrijdag 17 januari 2014 om 12.30 uur plaatsvinden in de Sint Jacobskerk te Vlissingen, Oude Markt 2. Voorafgaande is er gelegenheid afscheid te nemen van Jo tussen 12.00 en 12.20 uur. Aansluitend aan de dienst is de begrafenis om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis nodigen we u uit om in hotel "Huys ter Schelde", Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke, na te praten over het leven van Jo. Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Johanna Verhage echtgenote van Adriaan Arend Flipse overleden op de leeftijd van 87 jaar. Wij zijn dankbaar dat zij zo lange tijd in ons midden mocht zijn als een positieve en hartelijke vrouw en we zijn verdrietig dat haar laatste levensjaren zo moeilijk waren. Wij vertrouwen haar toe aan Gods beschermende liefde. Wij wensen Adri en zijn gezin veel kracht toe om dit verlies te dragen. IJmuiden: Adrie Verhage Middelburg: Jannie Sanderse-Verhage Middelburg: Corrie en Lies Adriaanse-Verhage Soest: Riet en Ab van de Meent-Verhage Heiloo: Debora en Jan Vrij-Verhage Middelburg: Ank en Paul Weltevrede-Verhage neven en nichten Johanna Flipse-Verhage ~Cobi~ Monique van Jole Monique kijk ook op woensdag 15 januari 2014 33 Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Intens verdrietig, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een ongelijke strijd en een moeilijke laatste periode, rustig van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder en lieve oma 23 april 1946 - f 14 januari 2014 Rinus Braam Martin en Anneke Braam-Bedijn Jeffrey (in liefdevolle herinnering) Sharony Jessica en Jan Snoep-Braam Willian Sven Onze bijzondere dank gaat uit naar Huisartsen Heukels en Fortrie, d< >kter de Kan en Thuiszorg Allévo, i oor de goede verzorging. Torenvalkstee 2,4451 CM Heinkenszand Zaterdag 18 januari is er van 16.00 tot 16.30 uur gelegen heid om persoonlijk afscheid van Ineke te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 21 januari om 11.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 12.30 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Ineke te nemen. Na de crematieplechtigheid is er in Rouwcentrum Van der Hooft gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Ineke hield van bloemen. Door een ernstige ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Piet t en Jannie Arjaan en Jo Jan en Rosa Han en Fien Neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden op 13 januari 2014 van onze oud-medewerker en collega in de leeftijd van 67 jaar. Ron was vanaf de bouw van de raffinaderij in 1973 werk zaam in het Operations Department. Hij is zijn loopbaan bij I RN gestart in de functie van Operator. Via een aantal carrièrestappen is Ron als Assistant Shift Supervisor in december 2006 met pensioen gegaan. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkind veel sterkte toe dit grote verlies te verwerken. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery N.V. Nieuwdorp Opnieuw hangt de vlag halfstok op ons park Toch nog onverwacht snel werden wij opgeschrikt door het op veel te jonge leeftijd overlijden van ons clublid Ron was jarenlang een zeer enthousiast lid van 't Halve Maantje en later van TV De Goese Maan. Wij herdenken Ron als een zeer sympathiek clublid die altijd veel plezier had in zijn sport en vooral als iemand die voor iedereen een goed en vrolijk woordje had. Wij wensen Jaan, Ronald, Machteld en kleindochter Julia heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden TV De Goese Maan mm Na een periode van afnemend besef is onze geliefde schoonzus en tante overleden Wij leven mee met zwager en oom Adri, met onze neef, nichten, hun partners en kinderen en houden de hartelijkheid, vriendelijkheid en vrolijke humor van tante Jo in gedachten. De liefdevolle benadering van Adri in hun omgang de laatste jaren verdient aller respect. Familie Flipse-van der Welle Familie Markwat-Flipse Vlissingen, 10 januari 2014 Lichtstad met uw paarlen poorten, wond're stad zo hoog gebouwd, nimmer heeft men op deze aarde, ooit uw heerlijkheid aanschouwd. Daar zal ik mijn Heer ontmoeten, luist 'ren naar zijn liefdesstem, daar geen rouw meer en geen tranen in het nieuw Jeruzalem. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma t>4 9 januari 1930 Middelburg 14 januari 2014 Arnold Buma Elisabeth (f) Rita Jongepier - Buma Simon Jongepier Michel, Angelique, Patrick en Chantal Arnold Buma Jeannette Buma - de Boer Alicia, Romy Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis en Zorgcentrum Buitenrust, afdeling Oesterschelp voor de liefdevolle verzot ving. Correspondentieadres: Buitenruststraat 181, 4337 EM Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 17 januari om 10.30 uur in de Kruiskerk, Klein Vlaanderen 75 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er in de kerk van 10.00 tot 10.20 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Verdrietig, maar ook dankbaar dat zij nu herenigd is met haar steun en toeverlaat Bart, geven wïj kennis dat is overleden 1 mei 1977 - f 8 januari 2014 - Zij heeft nu rust en liefde gevonden bij haar Vader. De crematie heelt in besloten kring plaatsgevonden; Verdrietig geven wij kennis dat is overleden onze goede vriendin Dick Ingrid en de dieren 8januari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 33