TELEVISIE 15
RTL7/
I CANVAS
Rail away
Het populaire treinprogramma
reist naar Cuba om het traject Ha-
va na-Pinar del Rio nader te be
schouwen. Die laatste plaats is de
bakermat van de Cubaanse sigaar.
Nederland 2, 19.55 uur
Dokter Hart
Zoe Hart, een net afgestudeerd
huisarts, vertrekt uit New York
naar Alabama in het zuiden, om
daar Harley Wilkes een handje te
helpen. Dat wordt even wennen.
Net 5, 20.30 uur
Pinguins undercover
Deze vertederende, driedelige na
tuurserie neemt pinguïns op de
korrel, met de hulp van als soort
genoten vermomde spycams. Van
avond: jonge diertjes die meelif
ten op mama's poten.
Land van aankomst
Aflevering twee in drieluik over
veertig jaar immigratie in Europa.
Steden zijn de favoriete vestigings-
plek voor nieuwkomers, maar ze
worden met argwaan ontvangen.
Nederland 2, 21.10 uur
WOENSDAG 15 JANUARI 2014
06:15,07:00,07:30 Teleshop
7 08:30,08:40,08:50 RTL Z
Voorbeurs 09:00,09:05 RTL Z
Nieuws 09:20 RTL Z Beursspel
{RTL Z) 09:40,09:45,10:00,
10:20,10:40,11:00,11:20,
11:40,12:00,12:20,12:40,
13:00,13:20,13:40,14:00,
14:20 RTL Z Nieuws 14:40
RTL Z Beursspel (RTL Z) 15:00,
15:15 RTL Z Nieuws 15:30 RTL
Z Opening Wall Street 15:35
RTL Z Nieuws 15:50 RTL Z
Opening Wall Street 16:00,
16:05,16:20,16:25,16:40,
16:45,17:00,17:15,17:30,
17:45 RTL Z Nieuws
18:00 Autodieven betrapt!, Re
ality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Dakar 2014, Autosport
06:50 Het mysterie van... 07:23
Bobo 07:29 Sprookjesboom
07:34 Chloe's Closet 07:48
Brandweerman Sam 07:59
Chuggington 08:09 The Adven
tures of Chuck Friends 08:20
Elias 08:34 De koalabroertjes
08:44 Bibaboerderij 09:02 Jo-
kie 09:08 TiTaToverfeest 09:23
Sprookjes van Klaas Vaak 09:34
Ernst, Bobbie en de rest 09:47
Sprookjesboom 09:53 Bobo
10:00 Teleshop 815:02 De
troetelbeertjes 15:27 TiTa
Toverfeest 15:40 Sprookjes!
15:56 Jungleclub 16:08 De Dal-
tons 16:18 Het mysterie van...
16:49 Oggy en de kakkerlakken
16:57 Burgers' Zoo en waarom
17:05 Perfect Couples 17:35
Goede tijden, slechte tijden
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 Extreme bruiden, Reality
19:30 Jouw vrouw, mijn vrouw,
Reality
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 06:55 Move that
Body 07:30 Born2Cook 08:00
Tommy Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tommy Te
leshopping 14:00 Move that
Body 14:35 Born2Cook 15:10
My Kitchen Rules 16:05 Mas-
terchef Nieuw-Zeeland 17:05
Everyday Gourmet with Justi
ne Schofield 17:35 My Kitchen
Rules
18:35 Masterchef Nieuw-Zee
land, Culinair magazine
19:30 Top chef, Culinair maga-
08:50 The Amazing Spiez.
09:15 Davincibles 09:25 Da-
vincibles 09:40 Caspers Grie-
zelschool 10:00 Rekkit Rabbit
10:25 Shuriken School 10:50
Randy Cunningham 11:15 Phi-
neas and Ferb 11:40 Dude,
That's My Ghost! 12:00 Ranger
dierenjournaai vanuit Emmen
12:10 Zeke and Luther 12:30
Inazuma Eleven 12:50 Kickin'
It 13:20 Kick Buttowski 13:40
Phineas and Ferb 14:05 Crash
Bernstein 14:20 Pair of Kings
14:40 Randy Cunningham
15:00 Lab Rats 15:20 Souve
nirs de Gravity Falls 15:40 Kic
kin' It 15:50 Camp Sumpfgrund
.16:15 Kickin' It 16:40 Lab Rats
17:10 Pair of Kings 17:30 Crash
Bernstein
18:00 It Only Hurts When I
Laugh
18:20 My Dad Says
18:45 Two and a Half Men
19:05 Two and a Half Men
19:35 2 Broke Girls
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het Journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:25 Downton Abbey
15:30 Kinderen van Dewindt
16:20 Meesterchef 17:20 Clips
17:35 Buren
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Reyers Laat 10:20
Lou Grant 11:05 Winterbeel
den 12:30 Onderbreking 13:12
Burning Bush 14:25 100"
14:27 Beeldgeheimen: mys-
tères d'archives 14:57 100"
15:00 Villa Politica 16:42 Land
in de kering 17:08100" 17:11
Lou Grant 17:58 100"
18:00 Taxi, Comedy
18:28100"
18:30 Login, Reportage
19:28100"
19:30 Drie generaties, Docu
mentaire
00
20:30 Behind Enemy Lines,
Oorlogsfilm
20:30 The Interpreter, Thriller
20:30 Dokter Hart, Dramaserie
21:25 Dokter Hart, Dramaserie
20:05 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Criminal Minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal Minds, Misdaad
serie
20:00 Joker+ en Lotto, Lotto
trekking
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Ook getest op mensen,
Life-styiemagazine
21:25 De 12de man, Quiz
20:00 Terzake, Nieuws en dui
ding
20:40 Sporza: De Cup Live (h),
Voetbat
22:35 Dakar 2014, Autosport
23:35 RTL Xtreme, Sportdocu-
mentaire
00:05 Caught on Camera, Re
portage
01:05 The Cape, Dramaserie
01:55 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
02:00 Teleshop 7, Homeshop-
pingprogramma
actualiteiten sport film
23:05 Will Grace, Sitcom
23:35 Dr. Phil, Praatprogramma
22:20 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
23:15 Without a Trace, Mis
daadserie
00:30 Dollhouse, SF-dramaserie 00:05 Lost, Dramaserie
01:25 Teleshop 8, Homeshop-
pingprogramma
02:01 Teleshop 8, Homeshop-
pingprogramma
01:00 Lost, Dramaserie
01:55 Astro TV, Magazine
02:25 Dokter Hart, Dramaserie
03:05 Dokter Hart, Dramaserie
03:55 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
22:20 Criminal Minds, Misdaad
serie
23:10 Criminal Minds, Misdaad-
00:05 Joey, Sitcom
00:30 Joey, Sitcom
01:00 Nachtclub Live, Show
04:00 Hart van Nederland,
Nieuws
22:15 Het Journaal
22:30 Loslopend wild
22:56 Winst Joker+/Lotto
22:57 Keno
22:58 Euromillions
23:00 Het Weer
23:05 Dagelijkse kost
23:15 ledereen beroemd
23:30 Journaallus
22:55 Reyers Laat, Show
23:35 Sporza: De Cup Magazi
ne, Voetbal
fM
CM
00:10 Villa Politica, Politieke ma
gazine
01:40 Canvaslus, Nieuws in lus-
Nederland 1, 20.30 uur
OVERIGE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 De anon van Zeeland 07:28
De getuigen van 1953 07:40 Editie
2014 07:49 Verzeeuwigd 07:54 Muz
iekclip 07:57 Zeeland in vogelvlucht
08:00 Herhaling programmering
07:00-07:57 09:00 Zeeland NU
09:20 Het Weer 09:22 De canon van
Zeeland 09:28 De getuigen van 1953
09:40 Editie 2014 09:49 Verzeeu
wigd 09:54 Muziekclip 09:57 Zeeland
in vogelvlucht 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:5711:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:23 Het Weer 18:28 Zeeuwse
Top 40 clips 18:41 Regioned 18:50
Verzeeuwigd 18:54 Zeeland in vo
gelvlucht 19:00 Herhaling program
mering 18:00-18:54 20:00 Zeeland
NU 20:23 Het Weer 20:28 Zeeuwse
Top 40 clips 20:41 Regioned 20:50
Verzeeuwigd 20:54 Zeeland in vo
gelvlucht 21:00 Herhaling program
mering 20:00-20:54 22:00 Zeeland
NU 22:23 Het Weer 22:28 Zeeuwse
Top 40 clips 22:41 Regioned 22:50
Verzeeuwigd 22:54 Zeeland in vo
gelvlucht 23:00 Zeeland NU 23:23
Het Weer 23:28 Zeeuwse Top 40
clips 23:41 Regioned 23:50 Verzeeu
wigd 23:54 Zeeland in vogelvlucht
00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Wanted Down
Under 11:00 Homes Under the Ham
mer 12:00 The Sheriffs Are Coming
12:45 Real Lives Reunited 13:15 Bar
gain Hunt 14:00 BBC News - Weather
14:30 Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 Father Brown
16:00 Perfection 16:45 Escape to the
Country 17:30 Antiques Road Trip
18:15 Pointless 19:00 BBC News
19:27 Weather 19:30 Regional News
Programmes 19:57 Weather 20:00
The One Show 20:57 BBC News and
Regional News 21:00 EastEnders
21:30 Waterloo Road 22:30 Live at
the Apollo 23:00 BBC News 23:25
Regional News and Weather 23:32
The National Lottery Update 23:35 A
Question of Sport 00:05 Tropic
Thunder 01:45 Weatherview 01:50
BBC News
BBC2
07:00 Homes Under the Hammer
08:00 The Sheriffs Are Coming 08:45
Real Lives Reunited 09:15 Paul Holly
wood's Pies Puds 10:00 Great Con
tinental Railway Journeys 11:00 Kan
garoo Dundee 11:30 See Hear 12:00
BBC News 12:30 Daily Politics 14:00
Live Snooker: The Masters 19:00 Egg
heads 19:30 Great British Railway
Journeys 20:00 Nature's Weirdest
Events 21:00 The Great Sport Relief
Bake Off 22:00 Wild Brazil 23:00
Mock the Week 23:30 Newsnight
00:17 Weather 00:20 The Masters
01:10 Snooker Extra
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Tierarz-
tin Dr. Mertens 11:35 Elefant, Tiger
Co 12:00 Tagesschau 12:15 ARD-Buf-
fet 13:00 Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote.Rosen 15:00 Ta
gesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Verriickt
nach Meer 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe 18:50
Hubert und Staller 19:45 Wissen vor
acht - Werkstatt 19:50 Wetter vor
acht 19:55 Börse vor acht 20:00 Ta
gesschau 20:15 Es ist alles in Ord-
nung 21:45 Plusminus 22:15 Tages-
themen 22:45 Nichts zu verzoilen
00:25 Nachtmagazin 00:45 Es ist alles
in Ordnung
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 511312:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschiand 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschiand 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Wismar 18:54
Lotto am Mittwoch - Die Gewinnzah-
len 19:00 Heute 19:20 Wetter 19:25
Küstenwache 20:15 Zwei mitten im
BIImmMWbmmHI
Leben 21:45 Heute-journal 22:15
Auslandsjournal 22:45 ZDFzoom
23:15 Markus Lanz 00:30 Heute
Nacht 00:45 Durch den wilden Kau-
kasus 01:30 Zwei mitten im Leben
WDR
07:20 Gewissensbisse - Frau Heinrich
und die 7 Todsiinden 08:20 Planet
Wissen 09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Diisseldorf 09:45 Warschauer
Notizen 11:10 Nashorn, Zebra Co.
12:00 Leopard, Seebar Co 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit 13:30
In aller Freundschaft 14:15 Mord ist
ihr Hobby 15:00 Planet Wissen 16:00
WDR aktuell 16:15 Daheim unter-
wegs 18:00 Lokalzeit 18:05 Hier und
Heute 18:20 Servicezeit 18:50 Aktu-
elle Stunde 20:15 Das NRW-Duell
21:00 Die beliebtesten Kurorte in
Nordrhein-Westfalen 21:45 WDR ak
tuell 22:00 Bericht aus Brussel 22:15
Tatort 23:40 Der Fahnder 00:30 Poli-
zei im Einsatz 01:00 Domian
Discovery
07:20 Raging Planet 08:10 American
Loggers 09:00 Fifth Gear 09:50
Mythbusters 10:40 Food Factory
11:05 Auction Kings 11:30 Crisis
Control 12:20 How We Invented the
World 13:10 Moonshiners 14:00
How It's Made 14:50 X-Machines
15:40 The Real Hustle 16:05 Dealers
16:55 Chasing Classic Cars 17:20 Fast
N' Loud 18:10 Food Factory 18:35
Auction Kings 19:05 Mythbusters
20:00 Dangerous Flights 21:00 Air
plane Repo 22:00 World's Top 5
23:00 What Happened Next? 00:00
Monsters Inside Me 01:00 Tanked
01:55 Airplane Repo
National Geographic
07:40 Air Crash Investigation 08:30
Lords of War 09:20 Diggers 10:10
Family Guns 11:00 Divine Interven
tion 11:50 Nazi Underworld 12:40
Alaskan Killer Shark 13:30 Strippers:
Cars for Cash 14:20 Ultimate Survival
Alaska 15:10 Air Crash investigation
16:00 Car S O.S 17:00 To Catch a
Smuggler 18:00 Strippers: Cars for
Cash 19:00 Lords of War 20:00 Nazi
Underworld 21:00 Nazi Megastruc-
tures 22:00 Aryan Brotherhood
23:00 Scam City 00:00 Nazi Megas-
tructures 01:00 Aryan Brotherhood
Animal Planet/TLC
07:15 Wildest India Thar Desert
08:10 Growing Up... Clouded Leop
ard 09:05 Wildest Africa 10:00 Ani
mal Cops Phoenix 10:55 Monkey Life
11:20 Swamp Brothers 11:50 Meet
the Sloths 12:45 Biggest and Baddest
13:40 Wildest Africa 14:30 My Cat
from Hell-15:30 Wildest India Ganges
16:25 Steve Irwin's Wildlife Warriors
17:00 Say Yes to the Dress 17:10 I
Found the Gown 17:10 Steve Irwin's
Wildlife Warriors 17:351 Found the
Gown 18:00 The Next Great Baker
19:00 A Baby Story 20:00 Say Yes to
the Dress - Bridesmaids 20:30 Say Yes
to the Dress 21:00 Snog, Marry,
Avoid? (Special) 22:00. Resale Royalty
22:55 Solved 23:45 Extreme Foren-
sics 00:35 24 Hours in A&E 01:25
Snog, Marry, Avoid? (Special)
TVS
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
Smonde, le journal 08:40 Wari 09:05
Flash Info 09:10 Al dente 09:35 Une
brique dans le ventre 10:00 Flash Info
10:05 Littoral 10:35 Nec plus ultra
La collection 11:00 Flash info 11:05
Dans la peau d'un chef 11:35 Plus
belle la vie 12:00 Flash Info 12:05 Epi
cene fine 12:30 Faits d'hiver 13:30
Journal RTBF 14:00 Miquette et sa
mère 15:35 Flash Info 15:40 Argile
16:00 Cut! 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash Info 17:05 En-
voyé spécialla suite 17:40 Géopoli-
tis 18:00 64', Ie monde en francais,
1 re partie 18:25 Le Journal de l'éco-
nomie 18:30 Ainsi soient-ils 20:15
Nouvo 20:30 Journal France 2 21:00
Des racines et des ailes 22:45 Le des-
sobs des cartes 23:00 Journal TSR
23:25 Tv5monde, le journal Afrique
23:45 TVS, l'invité 00:00 Ce monde
est fou 01:30 Temps présent
Comedy Central
07:05 American Dad! 08:10 Married
with Children 09:00 Dharma and
Greg 09:50 Anger Management
10:10 Men at Work 10:35 Scrubs
10:55 American Dad! 12:25 Brickie-
berry 12:45 Scrubs 13:05 American
Dad! 14:15 South Park 15:00 Scrubs
15:50Menat Work 16:15 Anger
Management 17:00 The Neighbors
17:25 Scrubs 17:50 Brickleberry
18:15 South Park 18:40 Scrubs 19:25
Futurama 19:50 Brickleberry 20:15
South Park 20:40 The Neighbors
21:05 Anger Management 22:00
Men at Work 22:25 Married with
Children 23:15 Dharma and Greg
00:10 South Park 00:55 Anger Man
agement 01:45 Married with Children
Eurosport
09:00 Australian Open in Melbourne
(Australië) 10:30 Game, Set St Mats -
Extra 10:40 Australian Open in Mel
bourne (Australië) 14:30 GTA Next
Level 14:45 Australian Open in Mel
bourne (Australië) 19:00 Game, Set St
Mats19:30 Masters in Londen
(Groot-Brittannië) 23:00 Dakar 23:30
EK in Boedapest (Hongarije) 00:00
Australian Open in Melbourne (Au
stralië) 00:30 Game, Set St Mats
01:00 Australian Open in Melbourne
(Australië)
CNN
07:00 World Sport 07:30 News Spe
cial 08:00 CNN Newsroom 10:00
World Sport 10:30 Inside Africa
11:00 World Business Today 12:00
CNN Newsroom 12:30 CNNGo
13:00 Amanpour 13:30 CNN News-
Center With Monita Rajpal 14:00
Piers Morgan Live 15:00 News Stream
16:00 World Business Today 17:00
International Desk 18:00 Global Ex
change 19:00 World Sport 19:30
News Special 20:00 International
Desk 21:00 Amanpour 21:30 CNN
NewsCenter Wih Isha Sesay 22:00
Connect the World with Becky An
derson 23:00 Quest Means Business
00:00 Amanpour 00:30 World Sport
01:00 Piers Morgan Live