s A V V V eiuiMin.Mi Anthony Willem Bron Gerritje Hamelink X It Suzanna Hangoor (Tante Suus) fh/pflpfjpn Veel te vroeg, met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van Maria Wij wensen Ruud en de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden speeltuinvereniging De Oude Stad -.Toon - Adriana Johanna Bron-Plog Agnes Louiza Geensen Francien Kort-van Beers Elizabeth Adriana Slager Bep Sara Cornelia Verherbrugge Izaak Jacobus Poissonnier Maria Sara Risseeuw Familieberichten "yK0: W- Enige en algemene kennisgeving. Niemand die het weten an hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik ie mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is. Vol dankbaarheid voor alle liefde en goede zorgen die wij van hem hebben mogen ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, schoonbroer en oom echtgenoot van *25-12-1928, Groede H2-O1-2014, Oostburg Addie Bron-Plog Jopie'en Johnny Suurmond-Plog Johan en Annie Plog-Houg Neven en nichten A.J. Bron-Plog Grote Beer 8, appartement 3 4501 ER Oostburg Naar wens van Toon, zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. ...en onze God ontfermt Zich op 't gebed. uit de berijmde psalm 116:3 Met intens verdriet delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, onze oma en overgroot-oma sinds 1991 weduwe van Izaak Verhelst- 23 november 1927 12 januari 2014 Temeuzen Elly en Levien Klaassen-Verhelst Mirjam en Leen de Braal-Klaassen Harm-Jan Eline, Wouter Gerti en Leo Sparreboom-Klaassen Rosanne, Eveline Wageningen Jan Willem en Ellen Klaassen-Torfs Correspondentieadres Oude Vaart 50 4537 CB Terneuzen De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. vrijdag 17 januari om 14.00 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zu i derbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar Dr. Peek en het personeel van zorgcentrum 'De Blide'voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgd heid en iefde is van ons heengegaan mevrouw Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Familie Geensen 10 januari 2014 Correspondentieadres: Uitvaartcentrum coöperatie Dl ,A t.a.v. familie Geensen, Van der Maelstedeweg 102 b, 4561 GV Hulsi 1 kunt afscheid nemen van Agnes in familiekamer 1 van DELA bij de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 15 januari van 18.30 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 januari om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te I luist, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats Hulst, Van der Maelstedeweg 102 a. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indienugeen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De laatste uren voor hei einde dan wordt die grote wereld klein is plotseling alles onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter de gesloten ogen glanst een gigantisch groot begin. Toon Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten be ieven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zus en schoonzus echtgenote van Rob Kort Zij overleed op 11 januari 2014 in de leeftijd van 53 jaar. Rob Anton en Geri Prins Bemhardstraat 29,4507 BD Schoondijke U kunt afscheid nemen van I rancien in het Mortuarium, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op donderdag löjanuarivan 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 17 januari om 11.00 uur op de gemeentelijke begraaf plaats aan de Dr. Huizingastraat te Schoondijke. Na de begrafenisplechtigheid bent u van harte welkom bij De Moaneblusser, Buys Ballotstraat 4, waar gelegenheid zal zijn tot persoonlijk condoleren. ALGEMENE KENNISGEVING Na jaren van afnemende gezondheid is mijn zus overleden 31 juli 1932 te Aardenburg +.8 januari 2014 te Oostburg Breskens: J.A. Slager Bennekom: Fam. G. Adams Correspondentieadres: Port Scaldis 9-61 4511 DB Breskens Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Verpleeghuis De Stelle, afdeling Boterbloem en dokter Van Landegem. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Haar leven was werken. Haar sterven was vredig. Psalm 23 De Heer is mijn Herder. Bedroefd, maar dankbaar vooi alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma weduwe van Cornells Marsilje Oostburg, 25-06-1918 Biervliet, 08-01-2014 De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Correspondentieadres: I.A. Marsilje Driewegenweg 8 4521 GT Biervliet Bedroefd, maar dankbaar dat we zolang samen mochten zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Retranchement 11 juni 1929 Terneuzen 11 januari 2014 Breskens: Marie Poissonnier-Risseeuw Groede: Rian en Tonnie Hoste-Poissonnier Marieke en Michiel Christine Zuiddorpe: Suzan en Werner Daelman-Poissonnier Ingeborg en Sandro Arnhem: Carien Poissonnier Sophie Juul Oude Rijksweg 66 4511 HW Breskens De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal donderdag 16 januari om 13.30 uur gehouden worden in de SOW kerk aan de Dorpsstraat 50 te Breskens. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen. hl die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "Uillk De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van Onze dank voor uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van meeleven. Dit is ons tot steun bij het verwerken van het verlies. Mevr. C. Hangoor-Scheele en familie Terneuzen, januari 2014. E-mail I pzefamilieberiehteoigwëgenërmedia.ril Telefoon I 088 013 9999 Internet I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 67