DvsrJsdsn Familieberichten ook .p 0 (Hensenlinq.nl 7* 'Dien Coppaolae - fofoe M Jan Willem Wisse Lieven Baak Leo Maria Maria den Hooglander - van Burgh iD'uia Sivzatuia Geppaelae - Dien Coppoolse - Jobse Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlij den van Tante Dien Coppoolse Wij wensen alle kinderen en kleinkinderen en achterklein kinderen heel veel sterkte toe. Krijn Jan en Ina Ada Jan en Renate Ad en Ingrid Ineke Krijger We zijn bedroefd door het overlijden van Elmer Sibbald zoon van onze collega Marga van Heulen. Onze gedachten gaan uit naar Marga, Jack, Elvire, Miranda en familie. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens het Dagelijks Bestuur, Management en alle collega's van Orionis Walcheren 30) dinsdag 14 januari 2014 Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en over-opa 18-05-1929 10-01-2014 M.Baak-de Bart Addie en Ingo Pancho William Corrie en Johan Sandy en Diana Jaime en Clementine "Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging". Correspondentieadres: Westerzicht 181,4385 AG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 17 januari van 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er in de aula aldaar een korte samenkomst zijn waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Pres.Rooseveltlaan té Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. lieve opa, je bent en blijft de liefste opa, rust zacht xx Hendrika en Glenn lieve opa, uit het oog maar niet uit het hart, iiefs Naomi lieve opa, veel plezier in de hemel, ik mis je, liefs Lotte Veel te vroeg, met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van Wij wensen Ruud en de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden speeltuinvereniging De Oude Stad Intens verdrietig, maar vol trots, bewondering, respect en dankbaarheid voor alle mooie, fijne herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jacobus den Hooglander 04-05-1923 07-01-2014 Vlissingen Vlissingen Sjaak en Alba Rubén Gretha en Peter Edward, Richard Jan en Takako Asuka, Sho en achterkleinkinderen W, ft "Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het Verpleeghuis van "Ter Reede" voor de liefdevolle verzorging". Correspondentieadres: Hendrikstraat 52, 4381 AB Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. De liefde zal nooit vergaan. 1 Korintiërs 13:8a Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat de Here heeft thuisgehaald onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 27 september 1983 weduwe van Jan Coppoolse Serooskerke (W), 25 oktober 1920 Oostkapelle: Vrouwenpolder: Serooskerke (W): Oostkapelle: Papendrecht: Putten: Middelburg, 11 januari 2014 Krijn t Nellie f Ella en Tonnie Leo en Ingrid Robbie, Melanie, Roby, Lars John Sandra en Jaco Marije, Tom Krijn en Mieke Christian en Marjon Pien, Maas, Suus Michel en Louise Tijn, Lin, Siem Esther en Daan Jasper en Riek lan en Ingeborg Sabine en Patrick Xanthe, Valerie Pieter en Elly Gijs Anna en Peter Jan en Marjan Dalco en Lieke Elkin en Marlies Boaz, Jonah Jiska en Rogier Correspondentieadres: Molenweg 4, 4356 AB te Oostkapelle. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 16 januari om 13.00 uur in de Zionskerk te Oostkapelle. De begrafenis vindt plaats om 14.15 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Gelegenheid om afscheid te nemen is van 12.30 tot 12.50 uur in de Zionskerk. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condoleren in voornoemde kerk. Moeder hield veel van bloemen. Na een kort ziekbed is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Frans f en Gré f Maarten f en Mien f Rinus en Jo Neven en nichten Oostkapelle, 11-01-2014 Heden is van ons heengegaan onze geliefde nicht We denken aan de jaren van vriendschap. Jo en Tanny Francke - De Kam Serooskerke, 11 januari 2014 We zijn geschokt door het overlijden van Echtgenote van Gerrit, vrijwilliger en oud-lid van Arendskerke Wij wensen Gerrit en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden W Arendskerke Verdrietig zijn wij over het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Kamperland, 6 januari 1923 Colijnsplaat, 11 januari 2014 Colijnsplaat: J.M. Wisse-Hanson Colijnsplaat: Leo en Aly Wisse-Maat Wilko en Nicole Elrik en Silja Scheerwolde: Cora t 1991 Henry Meijer en Ursula Sandmann Jan Narangba (Australië): Jan Willem en Joze Wisse-Gijsman Natascha en Tim, Joshua, Ryan Roy en Crystal, Delilah, Alexis Kim en Michael Cambooya (Australië): Tonny en Nicola Wisse-Ohlson Stephanie Karalee Dr. Maasstraat 4, 4486 BW Colijnsplaat Jan is bij Leo en Aly thuis, Groeneweg 3 te Colijnsplaat. We nemen afscheid van hem op vrijdag 17 januari om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 48