mmim Familieberichten »ookop 0 mensenlinq.nl amilieberichten Ron Nützmann Suzanna Hangoor (Tante Suus) Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? 0800 - 4444 000 mm Ron Nützmann SUSte dinsdag 14januari2014 3^ Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Mooie herinneringen blijven. Na een vriendschap van vele jaren hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerbeste vriend Vergeten zullen wij je nooit. jaan, Ronald, Machteld en Julia heel veel sterkte met dit grote verlies. Mia en Rien Erma en Tjeerd Herman en Ingrid je was een rots in de branding en koerste recht door zee. je trotseerde storm en golven, alleen... je had de wind niet mee. Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn lieve man, (schoon)vader en opa echtgenoot van jaan Nützmann - de jong Medan (Indonesië), 16 december 1946 Goes: Kloetinge: t Goes, 13 januari 2014 Jaan Nützmanii - de Jong Ronald en Machteld Nützmann julia De Stelle 22 4464 BP Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ron op donderdag 16 januari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van Onze dank voor uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van meeleven. Dit is ons tot steun bij het verwerken van het verlies. Mevr. C. Hangoor-Scheele en familie Terneuzen, januari 2014. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 17 januari om 16.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet j www.pzc.nl www.familieberichtenonline.ni Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31