It's always summer somewhere! UW CRUISE BDEKT U BIJ CRUISEWINKEL.NL CRUISEWINKEL.NL Qirbeflin.com die van de Oosterburen. In 2014 hebben de regio's Mid den en Zuid hier extra voor deel van in de laatste twee vakantieweken van augustus en in de herfstvakantie. Meer informatie airberlin.com/vakantiebeurs 0900 737 8000 0,20 p/m) Bezoek Vakantiebeurs Utrecht 2014, stand 03.D041 Met deze slogan start airberlin het nieuwe jaar. Veel Nederlanders ken nen airberlin alleen van vluchten naar Berlijn en Mallorca, maar de Duitse luchtvaartmaatschappij vliegt het hele jaar door ook naar verre bestem mingen zoals Abu Dhabi, Curasao en Miami en dat tegen bijzonder scherpe tarieven. Bezoek airberlin op de Vakantiebeurs in Utrecht, laat u informe ren over alle voordelen en neem uw persoonlijke kortingscoupon in ont vangst. 9 (Advertorial) dig te bereiken. De trein reis vanaf ieder station in Nederland naar Düsseldorf is bij NS Hispeed al v.a. 19 te boeken. Parkeren is er mogelijk v.a. 44 voor een week. Düsseldorf Airport is een prettige en overzichte lijke luchthaven met korte All-in tarieven airberlin vliegt ook naar talloze bestemmingen in Europa, Israël en Noord- Afrika. Of u nu naar Milaan, Madrid of Mikonos vliegt, de tarieven van airberlin zijn altijd all-in. Voor de service aan boord (snack, koffie, thee, softdrinks) en het vervoer van ruimba- gage tot 23 kg hoeven passagiers niets bij te betalen. Bij cruisewinkel.nl bent u verzekerd van de beste service tegen de scherpste prijsl Uitgebreid cruise aanbod Ervaren cruisespecialisten Persoonlijk en deskundig advies Maatwerk: ruime keus in vluchtdata of verlenging van de reis Profiteer van de beste acties en promoties Vakantiebeursaanbieding: Voor elke boeking gemaakt in januari 2014 betaalt u geen reserveringskosten! 1.159,- Brazilië naar Italië MSC Preziosa €699, Zuidelijke Noorse Fjorden ms Rotterdam 549, €4.628, Oostelijke Middellandse Zee Costa Fascirtosa San Francisco Alaska Seven Seas Navigator Westelijkse Middellandse Zee Seabourn Sojourn Boekopwww.cruisewinkel.nl Bel 020 421 11 15 Op de Vakantiebeurs verdeelt airberlin dagelijks 2.500 kortingcoupons voor 2 x 25,- korting op ver re oirberlin-vluchten! Vanaf Düsseldorf Airport vliegt oirberlin o.a. non-stop naar Abu Dhobi, Cancun, Curaqao, Fort Myers, Los Angeles, Miami, New Vork, Puerto Plata, Punta Cana en Vorodero. Extra vakantie voordeel De krokus- en meivakantie bestaan niet in Duitsland. Bij vertrek vanaf Düsseldorf, Keulen of Münster gelden tijdens deze vakan ties geen hoogsei zoentarieven! Ook de Nederlande zomer- en herfst vakantie ver lopen niet gelijk met Nieuwe Business Class Op vluchten naar verre bestemmingen serveert airberlin kostenloos warme maaltijden, een koud gerecht en een uitgebreid assortiment aan dranken. De Economy Class is voorzien van ergonomisch vormgegeven stoelen met lendensteun en anti-trom- bose-voetensteun. De nieuwe Business Class heeft multifunctionele stoelen met een full flat-positie en massagefunctie. In beide klassen kan via een individueel entertainment systeem met touchscreen genoten worden van ruim 200 uur multimedia-enter tainment. Düsseldorf Airport Düsseldorf Airport is vanuit Nederland eenvou- Your Airline. Air Berlin PLC Co. Luftverkehrs KG Saatwinkler Damm 42-43,13627 Berlijn, Duitsland loopafstanden. In april 2013 won de luchthaven de pres tigieuze Skytrax award 'Best Regional Airport Europe'. zaterdag 11 januari 2014 19 dagen vanaf Santos, Buzios, Salvador. Fortaleza, St. Cruz de Tenerife, Malaga, Palermo, Valletta, Venetië Vertrek 18 maart (net. vlucht hotelovemach ting en transfer vanaf 8 dagen vanaf Rotterdam, Oslo, Kristiansand Stavanger, Flam, Rotterdam Vertrek: 17 mei, M juli, 30 augustus 8 dagen vanaf vanaf Venetië, Bari, Corfu, Mykonos, Santorim, Dubrovnik, Venetië Vertrek div. data van i apn! 'Jm 17 november San Francisco, Astoria, Sitka, Skagway, Icy Strait, Juneau, Ketchikan, Victoria, Vancouver Incl. vlucht en transfers w Vertrek. 8 mei Incl. vlucht en hotelovernachting Monte Carlo, Propriano, San Remo. Le Lavandou. Marseille, Sete, Ciutadella, Ibiza, Valencia, Barcelona Vertrek; 2 jut», 2 juk» t, 31 augustus Incl, vlucht en privélrmsfem Prijzen zijn vanaf, per persoon o.b.v. 2 personen per hut en o.v.v. beschikbaarheid en wijzigingen. Incl. alle belastingen en volpension. €50,- Vakcintiebeurs-korting!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 82