m Familieberichten Hlensenlinq.nl afüiHïïFP. =M 50| zaterdag 11 januari 2014 Mijn leven is geleefd. "ik ben er wel klaar mee. Na een intens en liefdevol leven, dat in het teken stond van mijn vrouw, kinderen, klein- en achterkleinkinderen neem ik vredig afscheid van alles en iedereen die mij dierbaar waren Franciscus (Frans) van der Veer Ede 23 april 1926 Vlissingen 7 januari 2014 CISKA VAN DER VEER-RUMP HANS en TELY Peter en Leonie Xander Yorick Karin en Bert Ramona ELS EN REIJER Richard en Benedicte Karsten Elena Martijn Jeroen en Elma WILLEM EN YVONNE Koen en Suracha Vredehoflaan 330 4382 C) Vlissingen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Lennart Bart van der Hoeven Piet Mol Voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij van U mochten ontvangen tijdens de ernstige ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder. Leuntje Wisse-Meijers betuigen wij een ieder langs deze weg onze hartelijke dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Aagtekerke, januari 2014 Voor uw blijken van belangstelling bij het overlijden van onze zus en tante Pieternella Dekker willen wij u hartelijk danken. Familie Dekker Het verdriet en gemis blijft, maar ik ben ontroerd door de overweldigende belangstelling die ik mocht ontvangen, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde, zeer zorgzame man Piet Beije hiervoor mijn oprechte dank. Lenie Beije-Meulmeester Arnemuiden, januari 2014 Voor de belangstelling en het medeleven dat we mochten ontvangen, zowel tijdens het verblijf in t Gasthuis alsook na het overlijden van onze geliefde vader en opa Cornells van Belzen willen wij u hartelijk bedanken. Middelburg, januari 2014 Fam. van Belzen Het verdriet en gemis blijft, maar we zijn dankbaar voor de overweldigende belangstelling, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw en onze fantastische moeder Marja Pattenier-Mallie We hebben uw woorden, brieven, bloemen en aanwezig heid gevoeld als een hartelijk medeleven. Onze oprechte dank! Edo Patrick en Fenna, Juni Jeroen Vlissingen, januari 2014 De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematiedienst van onze lieve, zorgzame Rien hebben ons een enorme steun gegeven om het verlies te verwerken. Onze oprechte dank daarvoor. Marry en kinderen Familie Kramer-van Hakken Familie Molenaar Kruiningen, januari 2014 Hartverwarmend waren de vele reacties en de grote steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Leune Rijk-Rijk Onze oprechte dank hiervoor. Tevens danken wij zorgcentrum "de Kraayert" voor de liefdevolle zorg en aandacht. Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, januari 2014 Jaap Brasser Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Neeltje Deij Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zovelen geliefd was. Familie Deij Terneuzen, januari 2014 Zoals u ons steunde Steunen wij elkaar Zoals u ons hielp Helpen wij elkaar Zoals u van ons hield Houden wij van elkaar Wees gerust Ga gerust Het is goed zo Tranen en leegte Maar ook liefde en warmte hebben wij gevoeld, ons gegeven door een kaart, sms, telefoon, bloemen of door er gewoon voor ons te zijn na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Taniwel-Nanuruw Aangezien het onmogelijk is iedereen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij op deze wijze onze oprechte dank. Kinderen, schoondochters, schoonzonen en kleinkinderen kijk ook op Ga door, waar je mee bezig bent! Lennart Die wens en de enorme, warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geven mij de energie om door te kunnen gaan en het gemis een plekje in mijn leven te geven. Heel veel dank hiervoor! Loes van der Hoeven-Boel Tevens wens ik u een goed en vooral gezond nieuwjaar, januari 2014 De vele brieven, kaarten, telefoontjes en hartverwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, zorgzame (schoon)vader en super opa hebben ons enorme steun gegeven. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Wij willen u allen hartelijk danken voor uw medeleven en steun. Adrie Mol - de Vos Peter en Peggy Melissa en Stephan, Wesley John en Petra Rosalie en Kristof 's-Gravenpolder, januari 2014 In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze neef Willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven is voor ons een troost. Namens de familie: A. Minderhoud Westkapelle, januari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50