...Ben jij degene die ons team komt versterken? Mariam is 10. Ze heeft hiv. Geef haar een toekomst. Zorg voor behandeling WI #.4 STOP AIDS i qff SMS <mariam> naar 4333. 2 per bericht 241 banen Made with professional pride SAFETY HEALTH ENGINEER (m/v) Éénmalig 2/bericht I* zaterdag 11 januari 2014 Lamb Weston Meijer v.o.f. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappel verwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aard appelspecialist Meijer bundelt. Met 1300 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom (NL), Wisbech (UK), Hollabrunn en Wenen (Oostenrijk). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Als plant vinden we dat safety op de eerste plaats komt en om deze reden zijn wij binnen plant Kruiningen op zoek naar een: Organisatorisch zal deze functie ondergebracht worden in de huidige Quality Assurance afdeling welke herbenoemd zal gaan worden in Quality Environment Safety Health (QESH). Hiërarchisch valt deze functie onder de QESH manager, functioneel is er een lijn naar de Corporate Safety Security manager. Doelstelling van de functie is het verhogen van de veiligheid door o.a. het veiligheidsbewustzijn van alle medewerkers van onze fabriek verder te stimuleren door coachend aanwezig te zijn op de werkvloer, door programma's als 'Behaviour Based Safety' uit te rollen, te onderhouden en levend te houden en er voor te zorgen dat onze mensen met trots en zelfbewust de afspraken nakomen. Het uitvoeren van risico analyses op diverse niveaus en het borgen van wetgeving behoort onder andere ook tot de taken. Daarnaast ben je bereid om ook in de andere werkvelden binnen het QESH werkveld te gaan opereren. je bent een ervaren HSE-professional, die zichzelf weet te positioneren op diverse niveaus in de organisatie, je kent de principes van verandermanagement en weet deze vol overgave toe te passen, je kunt een team motiveren en weerstanden overwinnen.je bent in staat om resultaatgericht te handelen, doelstellingen te behalen en daadwerkelijke veranderingen te realiseren, daarnaast ben je in staat om concepten helder uit te werken en concreet te maken. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde HBO-opleiding, in ieder geval in bezit van het diploma Middelbaar Veiligheidskunde (HVK-diploma is een pré), minstens 5 jaar relevante werkervaring in dit vakgebied dan wel in een productieomgeving (food of non-food) en bij voorkeur ook werkzaam geweest in ploegendienst. Je hebt kennis van wet- en regelgeving. In deze functie zal je hands-on moeten kunnen managen en structuur kunnen aanbrengen in je werkgebied. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in de Engelse taal. je bent flexibel ingesteld en in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Eerder afgewezen kandidaten voor deze vacature nemen wij niet nogmaals op in de selectieprocedure. www.lambweston-nl.com Wij "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen to dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG, Kruiningen of per email; nicolehoogvliet@lambweston-nl.com. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld OOR SPECTAC w

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 24