woon square urn mm BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER um Medewerker Afdeling Inkoop BELJON - - WESTERTERP voorzitter en drie leden RvC (v/m Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! 14 I banen Stichting DonckHuys richt zich op het stimuleren, in stand houden en uitbreiden van recreatieve, educatieve en sociaal-culturele activiteit en in de gemeente Dongen. Daartoe beheert en exploiteert ze sociaal-culturele centra in de gemeente Dongen en stelt die ter beschikking aan organisaties en/of personen met als doel: ontspan ning, ontwikkeling, ontplooiing en ontmoeting. Vanwege bijzondere ontwikkelingen als gevolg van de veranderende visie van de overheid rondom de domeinen welzijn en cultuur enerzijds, en de gevolgen daarvan voor de huisvesting anderzijds, zoekt het bestuur bij voorkeur voor 1 maart 2014 een FULLTIME MANAGER De manager is verantwoordelijk voor uitvoering van het beleid, draagt de visie van Stichting Donckhuys uit naar medewerkers en naar de Dongense gemeenschap. Geeft leiding aan elf medewerkers, en aan een aantal oproepkrachten en stagiairs. De manager beschikt over aantoonbaar HBO werk- en denkniveau, heeft minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring. Is capabel om beleid in samenspraak met bestuur te initiëren en te vertalen in concreet haalbare doelstellingen. De manager is commercieel, ondernemend, resultaatgericht, en beschikt over organisatietalent, kan moeiteloos schakelen op diverse niveaus. Heeft bestuurlijke en organisatorische sensitiviteit. Is flexibel inzetbaar. Is woonachtig in de regio Dongen. Salarisindicatie: 2790 tot 3570 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Aanstelling is voor de periode van een jaar, met zicht op aanstelling voor onbepaalde tijd. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure; Een uitgebreide functieomschrijving is te vinden op de website http://www.donckhuys.nl. Sollicitaties voor deze functie - voorzien van motivatie en ambities - worden vóór 8 februari 2014 tegemoet gezien door het bestuur van stichting Donckhuys, p/a Veld 13,5103 HC Dongen. *net b,jo4%e^rr°rU^nenben WGGGNGR Media www.beljon.westerterp.nl zaterdag 11 januari 2014 Donck /V TPT, opgerichtin 1998, is een dynamisch en snelgroeiend bedrijf, gelegen in de kanaalzone in Terneuzen. TPTis een chemisch "value-add" productiebedrijf, aangevuld met een breed scala aan logistieke activiteiten. De kern van de activiteiten bestaat uit het toevoegen van waarde aan de producten van onze klanten, zijnde zowel chemische vloeistoffen als vaste stoffen (poeders). TPT beschikt over een volledig uitgeruste fabriek, een tankpark en silopark en voldoet aan alle regelgeving die van een chemisch bedrijf verwacht wordt. Wij staan voor veiligheid, kwaliteit, service en klantgerichtheid. Om onze groei verder te ondersteunen, hebben we een vacature voor een Als business development manager ben je verantwoordelijk voor het behouden, ontwikkelen en realiseren van business voor TPT. Ie bent lid van het managementteam van TPT en rapporteert aan de algemeen directeur. Concreet sta je ondermeer in voor: Het uitwerken en realiseren van een commerciële strategie die zowel marktpositionering, prospectie, als uitbreiding van huidige klanten omvat; Het onderhouden en versterken van de huidige klantrelaties om huidige business te continueren en te optimaliseren, en om nieuwe business/projecten binnen te halen; Het analyseren van - vaak technische - klantvragen en deze in overleg met je collega's vertalen naar klantoplossingen; Het documenteren van (nieuwe) klantvragen en déze vertalen naar kwaliteitseisen en/of instructies; Het bewaken en onder controle houden van de marges en financiële risico's; Actief participeren in het managementteam van TPT Functie eisen: Afgeronde HBO of academische opleiding (bij voorkeur chemie of techniek). Aantoonbare ervaring in een technische, leidinggevende/ commerciële functie in de procesindustrie. Kennis van de chemische markt en inzicht in de organisatie van grote spelers in het bedrijfsleven zijn een pre. Je bent een ondernemer en werkt het liefstin een'klein team met korte communicatielijnen. Commerciële feeling: je ziet kansen en kan de (externe interne) klant hiervan overtuigen. Je hebt een sterk financieelinzicht en kan goed rekenen. Je werkt resultaat- klantgericht. Je legt vlot contacten en je hebt de afgelopen jaren doelgericht gebouwd aan een professioneel netwerk. Je spreekt vloeiend Nederlandsen Engels, kennis van Frans of Duits is een pre. Interesse? Mail vóór 25 januari 2014 je CV met motivatiebrief naarjaap.bac@tpt.nl Wilje nadere informatie? Neem dan contact op met de heer Jaap Bac, tel. 06/53409598. Kijk ook op www.tpt.nl Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Terneuzen Powder Technologies B.V., Finlandweg 21, 4538 BL Terneuzen Univé "Het Zuiden" is een sterk groeiende regionale Onderlinge Verzekering Maatschappij. De organisatie werkt met 50 medewerkers vanuit het hoofdkantoor in Wouw en negen vestigingen in Brabant, Zeeland en de Zuid- Hollandse eilanden. Univé "Het Zuiden" is zelfstandige brandverzekeraar en intermediair voor overige schadeverzekeringen en financiële diensten. De organisatie is groot geworden door zelfstandige groei en bouwt aan lange relaties met de leden. Dit jaar wordt een nieuw bestuursmodel geïntroduceerd. Kernwaarden zijn ondernemerschap, marktgericht en betrokkenheid. Zie ook: www.unive.nl/hetzuiden U houdt toezicht op de gang van zaken binnen Univé Het Zuiden het beleid en de besluiten van de RvB. U staat de RvB met raad en daad ter zijde. De RvC is verantwoordelijk voor vaststelling van de jaarrekening en goedkeuring van de begroting. Als voorzitter heeft u eindverantwoordelijke ervaring met brede kennis van corporate governance binnen een coöperatie. Als lid heeft u aantoonbare ervaring op het snijvlak van bestuur en financiële bedrijfsvoering. Voor alle posities geldt een academisch werk- en denkniveau en kennis van regionale maatschappelijke, economische en financiële ontwikkelingen. Om te solliciteren scant u de QR-code of reageert u via onze website met behulp van het referentienummer R1229. Voor meer informatie neemt u contact op met: kantoor Eindhoven, dhr. mr. J.W. Hein, 06 - 51 81 71 54. Het functieprofiel en de tijdsplanning vindt u op onze website. Werken bij de meest toonaangevende meubelretailer van Nederland? DAT KAN! Vanwege aanhoudende groei zijn wij op zoek naar jou! Voor ons hoofdkantoor in Rijen zoeken wij per direct: Fulltime Deze functie kent een sterk internationaal karakter, waarbij je veelvuldig contact onderhoudt met verschillende leveranciers. Bij goed functioneren bestaat de mogelijkheid om al op korte termijn door te groeien naar de functie van Assistent Manager Inkoop. Als Medewerker Afdeling Inkoop ben ie verantwoordelijk voor: - Zelfstandig beheren van je eigen leveranciersportefeuille - Onderhouden van contacten met leveranciers - Bestellen van orders en verwerken van uitgereden orders - Controleren/ invoeren van orderbevestigingen - Zorgdragen voor tijdige en correcte levering van goederen - Controle van facturen en voorbereiden van betalingen Functie-eisen: - MBO+ werk- en denkniveau - Affiniteit met Microsoft Office (Word/ Excel) - Beheersing Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - Verantwoordelijkheidsgevoel en stressbestendigheid Wii hieden: - Prima salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden - Interne training en opleiding - Een afwisselende baan met veel vrijheid tot initiatief - Een collegiale en informele werksfeer Spreekt deze fnrw;« Dan wHion te 9aan? i '"en we jou hebben( Stlllir ra i Univé "Het Zuiden" recruitment interim development Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan- huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en boven dien: optimale aandacht! Meer weten? Bel 088 - 013 88 90 of mail naar: reclameverspreiding@wegenermedia.nl SUMMUM.NU Amsterdam Eindhoven Groningen Heerenveen Hengelo Utrecht Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 14