M Familieberichten Hlensenlinq.nl iVtyra lleimendacfi Neeltje Deij Willy Petrus Vervaet Rien 501 zaterdag 11 januari 2014 Mijn leven is geleefd. ik ben er wel klaar mee. Na een intens en liefdevol leven, dat in het teken stond van mijn vrouw, kinderen, klein- en achterkleinkinderen neem ik vredig afscheid van alles en iedereen die mij dierbaar waren Franciscus (Frans) van der Veer Ede 23 april 1926 Vlissingen 7 januari 2014 CISKA VAN DER VEER-RUMP HANS en TELY Peter en Leonie Xander Yorick Karin en Bert Ramona EL SEN REI II R Richard en Benedicte Karsten Elena Martijn leroen en Elma WILLEM EN YVONNE Koen en Suracha Vredehoflaan 330 4382 CJ Vlissingen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedankt voor alk vormen van meeleven, en dat waren er zeer veel, tijdens de ziekenhuisopname te Rotterdam en na het overlijden van onze Cieve dochter, zus en tante Het heeft ons goed gedaan en gesterkt in het verdriet. Fam. Helmendaeh Terneuzen, januari 2014. Wij danken u voor al het lieve medeleven,dat wij onder vonden rond het overl i jden van Jaeomina Louisa Berrevoets-FIannewijk Het heeft ons erg goed gedaan. Anda en Eddie de Smit-Berrevoets Karin en Daniël Doeze Jager-Je Smit Hidde, Reinder Herman de Smit en Colin van Heyst IJzendijke, januari 2014 Maria Theresia Ivens Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zovelen geliefd was. Familie Deij Terneuzen, januari 2014 Jan Nijssen Voor de belangstelling, en steun tijdens het ziek zijn, en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en super-oma Annie de Beule-Blommaert willen wij iedereen bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, januari 2014 Zoals u ons steunde Steunen wij elkaar Zoals u ms hielp Helpen wij elkaar Zoals u van ons hield Houden wij van elkaar Wees gerust Ga gerust Het is goed zo Tranen en leegte Maar ook liefde en warmte hebben wij gevoeld, ons gegeven door een kaart, sms, telefoon, bloemert of door er gewoon voor ons te zijn na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Taniwel-Nanuruw Aangezien het onmogelijk is iedereen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij op deze wijze onze oprechte dank. Kinderen, schoondochters, schoonzonen en kleinkinderen Piet Mol Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze schoonbroer, oom en oudoom willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Een bijzonder woord van dank aan de verpleging en vrijwilligers van 't Polderken. Familie van de Walle Westdorpe, januari 2014. Lennart Bart van der Hoeven De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematiedienst van onze lieve, zorgzame hebben ons een enorme steun gegeven om het verlies te verwerken. Onze oprechte dank daarvoor. Marry en kinderen Familie Kramer-van Hakken Familie Molenaar Kruiningen, januari 2014 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Pieternella Sara de Dobbelaere- Versluijs 1 zeggen wij u hartelijke dank. Andrea en André Marga Kleinkinderen en achterkleinkind IJzendijke, januari 2014 kijk ook op Door de grote hoeveelheid bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma, mijn zus en nicht kunnen wij in eerste instantie niet anders doen dan op deze wijze bedanken. Het heeft onze familie heel erg goed gedaan te merken dat Trees zo geliefd was. Davy Vergeer Familie Ivens Familie Vergeer Westdorpe, januari 2014 Zoveel bloemen, Zoveel kaarten, Zoveel handen geschud, Zoveel warme woorden, Zoveel belangstelling, Zoveel troost Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor alle blijken van medeleven die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa, Daarom willen wij iedereen langs deze weg laten weten dat de mooie bloemen, de ontvangen kaarten, de belangstelling bij de uitvaart en het medeleven in welke vorm dan ook ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Hanny Nijssen-Kamermans Tosca en Mare de Smidt-Nijssen Rick en Iris, Jens, Bente en Cas Manon Nijssen en Eric Honcoop De vele brieven, kaarten, telefoontjes en hartverwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, zorgzame (schoon)vader en super opa hebben ons enorme steun gegeven. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Wij willen u allen hartelijk danken voor uw medeleven en steun. Adrie Mol - de Vos Peter en Peggy Melissa en Stephan, Wesley John en Petra Rosalie en Kristof 's-Gravenpolder, januari 2014 Ga door, waar je mee bezig bent! Lennart Die wens en de enorme, warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geven mij de energie om door te kunnen gaan ^n het gemis een plekje in mijn leven te geven. Heel veel dank hiervoor! Loes van der Hoeven-Boel Tevens wens ik u een goed en vooral gezond nieuwjaar, januari 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 138