0 IHensenlinq.nl Familieberichten de grenzeloze liefde die hij naar ons heeft uitgestraald wordt nu in eindeloze herinnering vertaald Dankbaar voor de liefde en goedheid, waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Hypolitus Erpelinck - Liet - echtgenoot van Emma Rosalia Wullems '29-2-1920 Boschkapelle t 9 1-2014 Vogelwaarde Emma Erpelinck-Wullems HulstPeter en Gerry SluiskilRia - in herinnering - Freddy en Edith Chantal en Frank - Thijn, Fenna Judith en Luc - Thomas, Sem Desirée en Stefan HengstdijkJack en Janny Emke en Dennis Tom en Bianca Iris en Koen Kloosterzande Leo en Rozet Kim en Bart Evi en Richard Boxmeer Gena en Hans Vicky en Luc Denise Bossestraat 134 4581 BH Vogelwaarde De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 15 januari om 10.30 uur in de parochiekerk H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Boschkapelle (Vogelwaarde) waarna aansluitend de begrafenis volgt op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Dorpscentrum, Populierenstraat 41 te Vogelwaarde. Dinsdag 14 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Wat zonde dat op 4 januari 2014 is overleden Jaap Gmelich Meijling markante verhalen vertel Ier, plannenmaker, innemend en onderhoudend. Mede vanwege zijn plan van destijds, hebben wij ons in Zeeland gevestigd. Het is vreemd te ervaren, en nog lastig te aanvaarden, dat hij er nu niet meer is. Geertjan Sameel en Marianne Heuvelmans Diep geschokt en met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mr. [aap Gmelich Meijling Hij was een bijzonder mens met een enorm warm karakter die altijd voor iedereen i miniddellijk klaarstond. Het was een voorrecht om gedurende vele jaren met en voor hem te werken. Advocatenkantoor lansen, Kapelle Janine Jansen Christl Rozendaal-Eversdijk Ellen Meeuwse-Verbeemen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van Cherardina Catharina Buijs echtgenote van ons erelid Alfons Seghers Wij wensen Fons, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. MJ. van Dongen Namens het bestuur van HW24 Als een graankorrel niet in de aarde valt en sterft, blijft hei één graankorrel. Johannes 12:24 Na een leven vol liefde en warmte voor anderen is in geloof en vertrouwen van ons heengegaan mijn rustige en lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Coraelis Martinus Labeur Haarlem, 5 september 1942 Middelburg: Heemstede: Den Haag: Middelburg: f Middelburg, 9 januari 2014 Lies Labeur-Wiersma Marco en Alissa Charlotte Wouter en Eloitise Huib en Nathalie Jasmijn Joachim Correspondentieadres: Blom en De R idder Uitvaartverzorging T.a.v. Familie Labeur Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg Woensdag 15 januari is er van 10.30 uur tot 11.30 uur voorafgaand aan de dienst van Woord en Gebed gelegenheid tot afscheid nemen en gelegenheid tot condoleren in het wijkgebouw 't Bolwerk, Verwerijstraat 51 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden om 12.00 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis om 13.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Beadem ons met uw belofte-van-ooit: "Ik zal er zijnvannacht, morgen en alle dagen. Wij missen onze lieve vriend Cees Labeur Henk en Agnes Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker en -collega Guus Lokerse op de leeftijd van 55 jaar. Van 1975 tot 2007 heeft hij met de hem geschonken gaven zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie kracht toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van Gebr. Weststrate B.V. Krabbendijke, 8 januari 2014 ''M Peter J.C. Verhagi Nu juicht mijn hart, nu juicht mijn stem en met mijn loflied prijs ik Hem. Psalm 28 4 (berijmd) Met groot verdriet delen wij u mede dat na een jarenlange ziekte wij afscheid hebben genomen van mijn onvergetelijke, lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Johanna Verhoeff - Jasperse -Corrie- Grijpskerke, 28 februari 1941 t Middelburg, 9 januari 2014 Middelburg: Jan Verhoeff Hardinxveld- Giessendam: Marianne van Houwelingen-Vcrhoeff Jan van Houwelingen Marcel, Rick en Tess, Robin Middelburg: John Verhoeff Frans Peerebooms Amnestylaan 129 4336 LL Middelburg De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op woensdag 15 januari om 12.00 uur in kerkcentrum "De Hoeksteen" Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend is er daar gelegenheid de familie te condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats in Grijpskerke. Corrie hield van bloemen Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Corrie Verhoeff-Jasperse Wij wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen: W.J. Verhoeff A. Verhoeff-Maas Neven en nichten Vlissingen, 9 januari 2014 kijk ook op zaterdag 11 januari 2014 -4 9 Toch nog onverwachts is overleden onze zwager en oom Naarden: M.N. Tuiten-de Jonge D. Tuiten t Renesse: N.M. Kloet-de Jonge M.L. Kloet t Haamstede: C. van Diest-de Jonget H. van Diest H.de Jonge t Ellemeet: L. de Jonge t J.C. de Jonge-de Graaf Dreischor: C. de Jonge N. de Jonge-Timmers Neven en nichten In plaats van kaarten In het licht en in de liefde 22 december 193-1 t 5 januari 2014 Helga Verhage en Till Albert en Tineke Verha en familie 47608 Geldern-, Bucfienwea 7 Ik ben bij je weggegaan Slechts voor euen En helemaal, niet ver Als jij komt Waar ik heen ben gegaan Dan zal je aan jezelf vragen Waarom je gehuild hebt. foto van Peter Verhage

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 137