Hleflsenlinq.nl Familieberichten s Augustijn Lokerse Verdrietig en verslagen delen wij u mee dat, voor ons onverwacht, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man en onze lieve vader Augustijn Lokerse Guus in de leeftijd van 55 jaar. Yerseke Yerseke Kruiningen Yerseke Elspeet Yerseke Yerseke M.C. Lokerse-Brouwer André Joost Maaike Arjan Marjon 8 januari 2014 Grintweg 56 4401 NG Yerseke Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 13 januari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Stationsweg 2 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kruiningen om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Arno de Ruijter Heden behaagde het de Heere, na een langdurige ziekte, van ons weg te nemen, onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 55 jaar. Kruiningen: M. Verhage - Lokerse Kruiningen: J. Lokerse A.J. Lokerse - Blok Kruiningen: C. Lokerse Baarland: J. van Liere - Lokerse J. van Liere Kruiningen: A. Brouwer - Lokerse J.W. Brouwer en neven en nichten Kruiningen, 8 januari 2014 Lieve (ome) Arno Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzoon, zwager, broer en oom Guus Lokerse Waarde: J.A. Brouwer M.C. Brouwer - van Pienbroek 's Heer Arendskerke: Paul Dingemanse Lianne Dingemanse - Brouwer Kruiningen: Joost Brouwer Adrie Brouwer - Lokerse Waarde: Mare Brouwer Lenneke Brouwer - Kruysse Oudelande: Jan-Peter Brouwer Willianne Sinke Neven en nichten Waarde, 8 januari 2014 Dag Lieve Arno Hij wilde nog zo graag. Arno de Ruijter Familie Kreikamp Kinderen kleinkinderen Arno, Bedankt voor de mooie en fijne tijd die wij met je mochten delen! Rust zacht. Directie en medewerkers CineCity CineCafé CINECITY ES cine Rust zacht lieve Arno Lieve Arno "Wie in de schudplaats des Allerhoogsten is gezeten, vermacht in de schaduw des Almachtigen Onze dierbare en lieve schoonzus en tante geertje van 'Viiet-'Rgggeveen *28 februari 1920 f 6 januari 2014 is vredig ingeslapen. Ruim 57jaar is zij gelukkiggetrouwdgeweest met Jan 'Pieter Wjcolaas van Vliet, overleden in 2004. Waar belangstelling vóór en haar medeleven mèt de hele kring van defamdie is kenmerkend voor haar. Wij gedenken haar in dankbaarheid. Ook_haar humor en en gastvrijheid zullen ons altijd bijblijven. Wij zullen geertje missen. Jamdie Roggeveen Jamdie van Vliet Correspondentieadres: Wertenkampstraat 3,9641 gA Veendam d)e dankdienst voor haar leven zal gehouden -worden op dinsdag 14 januari 2014 om 13:00 uur in de Johannes kerk. te Serooskerke, Wgordweg 3 Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op de begraafplaats van Seroos kerke. gelegenheid om elkaar te ontmoeten in "de Jonge Johannes Vrouwenpolderseweg 55A, Serooskerke. "Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 9 januari om 15:00 uur in het rouwcentrum aan de Bachweg 2 in Middelburg. Indien u op dit tijdstip verhinderd bent en u -wilt alsnog afscheid nemen, dan kunt u contact opnemen met ÓvlARJEA Uitvaart, CD 06 - 40796513. "V DOROTHEA ELISABETH DE KORT - DE CONINCK kijk ook op donderdag 9 januari 2014 39 Dingnis Je vechtlust was enorm, een voorbeeld voor iedereen Nooit hoorden we je klagen Moedig ging je door, steeds weer Tot op het laatste moment, het wilde niet meer Met veel verdriet hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broertje, zwager en oom in de leeftijd van 36 jaar. Tonny en Ria de Ruijter-de Witte Cindy en Jeroen van der Maas-de Ruijter Timo Lu ka Brenda en Stephan Jozwiak-de Ruijter Danil Moira 7 januari 2014 Assumburg 73 4385 EH Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Arno te nemen op zaterdag 11 januari van 16.00 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Maandag 13 januari om 10.30 uur zullen wij hem gedenken in zijn geliefde CineCity, Spuikomweg 1 te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Cine Café. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, bent u toch van harte welkom. Rust zacht. We zullen je missen. Leo en Manjeska, Bo, Senno, Jimi Marcel Monique Janssen Noa Twan Arno was een van de eerste vrijwillige medewerkers van Film by the Sea. Wij bewaren een mooie herinnering aan hem als een geweldig fijne collega. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte met dit plotselinge verlies. Je collega's van Film by the Sea. a m m Plotseling ben je weggegaan. Stil en eenvoudig zul je in SS m onze harten blijven bestaan. M 1 Wijnand Marijke Saskia (in herinnering) Erik Yvonne MM d Sjaak Addie Monique Rob kinderen K" M es m Stephanie kinderen Ria 0 4. ik zal er tegen vechten zolang ik kan en als ik niet meer kan zal ik er in berusten en jullie in liefde loslaten Tot ons groot verdriet, maar dankbaar dat wij haar tot het laatst mochten begeleiden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Joop de Kort 24 augustus 2013 23 september 1933 Goes Goes 7 januari 2014 Monique en John Dommanschet-de Kort Iris Roosendaal Jeannette en Frans Jongenelen-de Kort Elise Maastricht Patricia en Carla Mertens-de Kort Britt Correspondentieadres: Parallelweg 9, 4462 AL Goes De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 11 januari om 12.00 uur in de Heilige Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de Gasterij van Zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39