t Jan Koppejan Neeltje Hendrikse-Brasser oil Nele Hendrikse - Brasser Nele Hendrikse-Brasser Na jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriendin Nele Hendrikse-Brasser We zullen haar zo missen. Corre en laap t Ploon en Peter Leine en Jaap Jo en Simon t Na een jarenlange vriendschap hebben we verdrietig kennis genomen van het overlijden van Nele Hendrikse-Brasser Mina Dekker-Minderhoud Magda en Jan Debora en Kees Coby en Jan Johanna en Martin Jan en Elma We zullen haar missen. Nee Nele Hendrikse Bestuur en leden van de NBvP Vrouwen van Nu, afd. Westkapelle betreuren het verlies van hun trouw lid, Neeltje Hendrikse-Brasser We wensen de familie veel sterkte toe. Katrina Johanna de Jonge-Capello - Katrien - Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader - Stalhouder - 22 februari 1925 Middelburg 8 januari 2014 Corrie Koppejan - Joosse Adrie Koppejan Ria en Ab Vermazen - Koppejan Lex en Alexandra Judith en Jacco Jesse, Lieven Willem en Christine Maryam Annelies en Rien Beije - Koppejan Femke en Tim Seb, Puck, Mees, Jip Wieteke Marit Imre Tessa Rijk-Jan en Susan Koppejan - van Essen Sylke Henjo Carolien Koppejan en Peter Minken Ezra Martin en Marleen Koppejan - Tevel Mila Lara Correspondentieadres: Vogelstraat 10 4335 BE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 13 januari van 11.15 - 11.45 uur in zijn eigen huis, 't Bijltje 11 te Middelburg. De afscheidsdienst zal aansluitend worden gehouden om 12.30 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op bijna 89-jarige leeftijd is overleden onze laatste broei en oom Jan Koppejan Nel Julianus-Koppejan Riet de Dreu-Koppejan Neven en nichten Middelburg, 8 januari 2014 Heel verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma 2 april 1936 t 7 januari 2014 Wij zijn dankbaar voor de vele mooie herinneringen en voor alles wat zij voor ons is geweest en heeft gedaan. Jan Hendrikse Levien en Conny Nanda en Robin Ron Peter en Monique Zuidstraat 117, 4361 AH Westkapelle De afscheidsbijeenkomst is op zaterdag 11 januari om 11.00 uur in het Jeugdgebouw, Markt 65 in Westkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats van Westkapelle. Na afloop kunt u de familie condoleren in het Jeugdgebouw. Geen bezoek aan huis Iedereen die zich betrokken voelt bij de familie is van harte welkom Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve zus en tante Wat zullen wij haar missen. Wij wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Westkapelle W. Lous - Brasser T. v. Vaardegem - Brasser Neven en nichten Westkapelle, 7 januari 2014 Heden overleed onze behulpzame schoonzus en tante Westkapelle: J. Adriaanse-Hendrikse H. Adriaanse t Westkapelle: J. Hendrikse Zaandam: P. Teuthof-Hendrikse t F. Teuthof t Oostkapelle: J. Jobse-Hendrikse L. Jobse Neven en nichten Westkapelle, 7 januari 2014 Bedankt voor alles. Je was in je leven een voorbeeld voor ons allen. De Strandploeg Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurvrouw Westkapelle: Marjan Rosenthal Sien en Willem Minderhoud Janneke en Joos de Nooljer Christiaan Boeckhoudt Anita en Ger Hensen Lou Roelse Saar en Boord Faasse Westkapelle, 7 januari 2014 Achter de tranen bij dit afscheid schuilt de glimlach van de herinnering. Na een liefdevolle verpleging van bijna 11 jaar in Ter Valcke' is plotseling overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en allerliefste oma weduwe van Jaap de Jonge, T 14 juni 2001 In de leeftijd van 80 jaar. Kees t Waarde: Sanny de Leeuw-de Jonge Wim de Leeuw Angela Pascal en Joëlle Sharon Goes: Cor de Jonge Nelly Rijk Heinkenszand: Kitty van Dijk-de Jonge Peter van Dijk Chrissy Guusje Goes, 7 januari 2014 Correspondentieadres: W.J. de Leeuw Christinastraat 6 4414 BD Waarde Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Katrien op vrijdag 10 januari van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de algemene begraafplaats) te Goes. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 11 januari om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K.-gedeelte van de algemene begraafplaats te Goes Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in rouwcentrum 'De Bevelanden'. Onze welgemeende dank gaat uit naar de verpleging en vrijwilligers van 'Ter Valcke', Team 22, voor de liefdevolle verzorging. Dag lieve oma Goes, bedankt voor alles. Je blijft voor altijd in ons hart. Angela, Pascal en Joëlle, Sharon Chrissy, Guusje Z_J.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38