Agent scheldt boetes kwijt in ruil voor seks 2991 Kennismakingscruise Voetbalbonden zien winter-WK niet zitten 10 en 11 Energiebedrijf zette in oktober incasso's stop na fouten bij overdracht van meterbestanden. DONDERDAG 9 januari 2014 Flink kouder 11 200 jaar Landmacht 1 MIDDELBURG - Door een fout in het computersysteem heeft ener giebedrijf Delta sinds oktober 8ooo klanten geen energienota meer gestuurd of het bedrag via automatische incasso van hun re kening afgeschreven. Ook zijn er geen voorschotten afgeschreven. De betreffende klanten zijn daar gisteren per brief over geïnfor meerd. Delta werd vervolgens overspoeld door telefoontjes, waardoor sommige bellers lang moesten wachten op contact. De klacht is dat Delta te lang heeft ge wacht de getroffen klanten te in formeren over het probleem. De fout zat in de overdracht van bestanden van Delta Netwerkbe drijf naar Delta Energie. Dat Del ta niks van hun rekening af schreef, was veel klanten niet op gevallen, omdat de voorschotten automatisch worden afgeschre ven. „Ze zullen de voorschotten alsnog moeten betalen", zegt woordvoerder Arendo Schreurs van Delta. Het energiebedrijf zal indien nodig een betalingsrege ling treffen. „Als je in één keer drie maanden voorschot moet be talen, kan dat best een flinke hap zijn. Dat is ook de reden dat we nu geen gebruikmaken van auto matische incasso's. Klanten krij gen een acceptgiro toegestuurd, die eind januari in de bus valt. Wie in de problemen dreigt te ko men, kan contact opnemen." De directeur van de Britse Football Association, Greg Dyke, heeft ge suggereerd dat het WK dan naar een andere locatie moet. De Engel sen willen onder geen beding hun Premier League aanpassen voor een tussentijds WK. De KNVB denkt er hetzelfde over. 'Bij een wijziging van de opzet, zou ook de toewijzing van het land heroverwogen moeten worden', al dus de Nederlandse voetbalbond. De Australische voetbalfederatie heeft aangegeven financiële com pensatie te willen van de Fifa, als besloten wordt het WK in de win termaanden te houden. ANTWERPEN - Een Belgische motoragent die boetes liet vallen in ruil voor seks, heeft in hoger beroep strafvermindering gekre gen. Een rechtbank in Antwerpen veroordeelde de politieman tot 40 maanden cel voor de aanranding en verkrachting van drie vrou wen. De helft van de straf is voorwaar delijk. Eerder was hij nog tot 48 maanden cel veroordeeld. De be- roepsrechter hield rekening met het blanco strafblad van de agent. Ook hoopt hij dat de lichtere straf de agent aanzet tot beter gedrag, aldus een woordvoerder gisteren. De agent bood de slachtoffers aan hun boetes kwijt te schelden in ruil voor seksuele gunsten. De agent beweerde dat hun een zwa re boete boven het hoofd hing. Kras.nl/91091 of bel 0900-96975crm DE STELLING UW MENING 469 reacties EENS WËÊKÊÊBÊÊÊÊË 89% oneens! 11% 8 71 68 Editie: Walcheren 256e jaargang nr. 7 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1,07 nota's veel te laat Delta int pagina 22 en 23: Nog 2,5 miljoen te innen; Geschiedenis herhaalt zich; Commentaar LONDEN/NIJMEGEN - In veel landen is met irritatie en verbazing gerea geerd op uitlatingen van de Fifa dat het WK voetbal in Qatar niet in de zomer van 2022 zal plaatsvin den, maar mogelijk in november en december van 2021 pagina 31: Een schets van het Khalifa International Stadium van Doha, de hoofdstad van Qatar. Het is één van de negen stadions die het land nog moest bouwen op Analyse Fifa het moment dat het de Wereldkampioenschappen voetbal voor 2022 kreeg toegewezen, foto Piero Oliosi/Polaris/HH - y - Riviercruise 5dagenv.a. 100% vertrekgarantie Ervaar het comfort van riviercruisen en geniet van het mooiste van Nederland! 5-daagse riviercruise per MS Allegro****, met personenlift aan boord Vanuit Amsterdam naar o.a. Lemmer, Stavoren, Hoorn en Volendam Inclusief alle maaltijden, Kras-reisleiding en live-muziekaan boord Vertrek: alléén 25 april. Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. res.kosten en Calamiteitenfonds. WK voetbal hoort in de zomer Reageer op pzc.nl Elke oudere heeft recht op een plek in een verzorgingshuis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 1