Priemis - van den Berge COBI Catharina van de Velde Hendrik Koppejan fJ fflensenlinq.nl Bert den Hamer Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Bert den Hamer echtgenoot van onze zus Nel W. de Kam Familie van Kampen-de Kam A.J. Latupeirissa-de Kam Jan Maranus Jan Maranus Iedere voetstap die men gaat is een afdruk in 't verleden dat men zichtbaar in de toekomst achterlaat... Vol bewondering voor haar persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze bijzondere moeder, oma en mijn dochter in de leeftijd van 67 jaar. Dingeman Priemis Stefan en Petra Marit, Femke Daniëlle en Bart Christianne, Merel, Emma Johanna van den Berge - Heijboer 3 januari 2014 Molenstraat 23 4311 EA Bruinisse Woensdag 8 januari zal er om 13.30 uur een samenkomst worden gehouden in het Durps'uus, Molenstraat 52 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof", aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Durps'uus. Geen bezoek aan huis Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Cobi Priemis-van den Berge Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in De Burght van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en opoe-oma weduwe van Abraham van Haneghem 27 - 02 - 1923 Breskens f 01 - 01 -2014 Breskens Onze dank gaat uit naar het personeel van De Burght voor de goede zorgen aan haar besteed. Breskens: Bram en Jeannette Breskens: Miranda en Ab Sander Lars Stijn Zuidzande: Bryan Breskens, 6 januari 2014. Corr. adres: Grote Kade 23,4511 AT Breskens De afscheidsbijeenkomst heeft op zaterdag 4 januari in besloten kring plaatsgehad in De Burght te Breskens, waarna we haar te rusten hebben gelegd bij haar man op de begraafplaats aldaar. Niemand kende zijn strijd en het stille verdriet van het willen en niet kunnen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat is overleden mijn levenspartner, onze broer en oom Roger Ludovicus Magdalena Ceelaert levenspartner van Adriënne Vermeire Hij overleed op 30 december 2013 in de leeftijd van 82 jaar. Adriënne Vermeire Zussen, neven en nichten Correspondentieadres Nieuwstraat 85,4576 AJ Koewacht De crematieplechtigheid heeft naar de wens van Roger in besloten kring plaatsgevonden. Speciale dank gaat uit naar dokter Blijweert en de mensen van de thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Heden nam de Heere van ons weg Meliskerke, 22 januari 1928 f Middelburg, 4 januari 2014 Uit aller naam: Hennie Louwes Jaap en Karin Francke Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Eben-Haëzer in Middelburg voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres H.J. Louwes Reigersberg 37 4363 BN Aagtekerke Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. woensdag 8 januari om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Aansluitend zal de "begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in een zaal van eerdergenoemde kerk. Als we vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op nieuwjaarsdag is op 56-jarige leeftijd van ons heen gegaan ons lieve nichtje Connie Steur Een zon is ondergegaan Een ster zullen we ons herinneren Pieter Hendrik Kramer Zeist Els en Henk de Geest Mijdrecht Marieke en Cor fantine en Patrick Jenny Kramer IJsselstein Jan Stapersma Nieuwegein Rien Oostdijk Andrea Oostdijk Middelburg Connie t 26 I familieberichten maandag 6 januari 2014 Vrees niet, want Ik heb u verlost, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn. Jesaja: 43-1 Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons geschonken heeft, geven wij u kennis dat, na een zeer zorgzaam leven, zacht en kalm is ingeslapen, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa "de kaars scheen welhaast eindeloos doch is nu stil gedoofd." 13 mei 1927 t 3 januari 2014 P.N. den Hamer-de Karri Jeanine en Martin Jeroen Elles en Erwin Daryl Vrijlandstraat 56 4337 EG Middelburg Bert is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2 a te Middelburg, alwaar geen bezoek. Dé afscheidsdienst zal plaatsvinden in de aula van de Algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, donderdag 9 januan om 13.00 uur. Aansluitend zulten wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenfijn fritje cöndoteancerdimt van de begraafplaats. In zijn woonplaats Emmen is overleden onze lieve zoon, broer en oom Namens de familie: Domburg: G. Maranus (in herinnering) T. Maranus - Vos Domburg: C.L. Maranus Domburg: Lennard Domburg, 3 januari 2014 Op 3 januari j.l. is te Emmen overleden onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Echtgenoot van Lenie van de Kreeke. P.v.d. Kreeke-Dingemanse A. v.d. Kreeke (in herinnering) W. Versluis - v.d. Kreeke A. Versluis (in herinnering) J. v.d. Kreeke A. v.d. Kreeke - Wilderom P. v. Gilst-v.d. Kreeke G. v. Gilst A. Chamuleau - v.d. Kreeke S. Chamuleau Neven en nichten. Met verdriet in ons hart geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante We wensen Dingeman de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Scharendijke: Lenié v/d Weele-Priemis Maarten in herinnering Bert Timmer Zierikzee: Elma Deurloo-Priemis Ad Deurloo Kinderen en Kleinkinderen Betrokken Empatisch Zorgzaam Eenvoudig Geschokt en sprakeloos zijn wij na het overlijden van onze lieve collega Team Groene Boulevard Zorgstroom Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 26