Qb üvarlbü'dii Willy Dobbelaar Riade Klerk (5 iHenseniinq.nl familieberichten I 43 en Leen Priester en Janny Priester-Moerdijk hun 60-jarig huwelijk te vieren Jan Sanderse en Maria Willemstein Hartelijk Dank (jo/fieAx f^eesy) Cees Bedankt voor wie je was. Andree, Wil en kinderen Verdrietig geven wij u kennis dat op 83-jarige leeftijd is overleden onze altijd behulpzame zwager en oom C.W. Bommeljé echtgenoot van M. Kwekkeboom We gedenken hem met veel liefde en respect. G.M. Kwekkeboom J.P. Drijgers-Kwekkeboom J. Kwekkeboom enKwekkeboom-Lampert F. Kwekkeboom en N.A. Kwekkeboom-Coppoolse Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cees Bommeljé Ere-lid van de juliana Korpsen Middelburg Jarenlang was Cees bestuurslid en bekleedde diverse functies binnen onze vereniging. Dit bericht heeft ons diep geraakt. Wij herinneren hem als een warm en betrokken mens. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar mevrouw Bommeljé, Maja en familie, Frangois en llona, Gerjo, Joeri en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Hoofdbestuur, ere-leden en leden Juliana Korpsen Middelburg Henk Cijsouw Henrika Cornelia Kempe-Teunisse Haar ziekte heeft zij stil aanvaard Vanaf de eerste dag Ondanks leed en ongemak Was er telkens weer haar lach. Tot ons grote verdriet is geheel onverwacht van ons heen gegaan mijn vrouw en onze moeder Magdalena Maatje Verwei-Filius Leny - echtgenote van Johannis Jacoh Verwei Wissenkerke, 28 maart 1937 Goes, 2 januari 2014 Wissenkerke: J.J. Verwei Nijmegen: Petra en Yet Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van verpleeghuis "Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging. Dorpsdijk 92 4491 ED Wissenkerke De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden dinsdag 7 januari om 13.00 uur in de "Opstandingskerk", Voorstraat 20, Wissenkerke. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Zaal onder de Toren", naast de kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Leny Verwei-Filius zaterdag 4 januari 2014 Trots kondigen wij het 50-jarig huwelijksjubileum aan van onze ouders, schoonouders en grootouders Wilt u Willy en Ria feliciteren dan bent u van harte welkom op zaterdag 11 januari tussen 17.00 en 18.30 uur in Hotel van Leuven te Kloosterzande. Kinderen en kleinkinderen Op dinsdag 7 januari 2014 hopen onze (O)Pa en (O)Ma Marius en Vera en de kleinkinderen Correspondentieadres: Korenweg 24,4456 RT Lewedorp Op 14 januari 2014 zijn onze ouders en grootouders 60 jaar getrouwd. Wilt u hen feliciteren, dan bent u van harte welkom op zaterdag 11 januari 2014 tussen 16.00 en 17.30 uur in het Heer Arendhuis Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke. Kinderen en kleinkinderen Kadotip aan allen die onze 50-jarige bruiloft onvergetelijk hebben gemaakt Jan en Jo van Sluijs We hebben 450 euro overgemaakt aan de Hartstichting Dan lacht mij toe der eng'len trouwe wacht Die mij geleidden mij heeft thuis gebracht Intens verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa, In de leeftijd van 83 jaar. M. Bommeljé-Kwekkeboofn Ma ja Piet Frangois llona Joeri Gerjo Vlissingen, 2 januari 2014 Correspondentieadres Olmennof 20, 4334 CN Middelburg Zondag 5 januari wordt Kees overgebracht naar het Uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 in Middelburg, daar is gelegenheid tot afscheid nemen van 6.00 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 6 januari om 15.00 uur op ae begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Hieraan voorafgaand vindt om 14.00 uur de rouwdienst plaats in de Hervormde kerk, Van Cittersstraat 69 te Sint Laurens. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Wijkcentrum Het Cittershoff, Van Cittersstraat 64 te Sint Laurens. Tot aan de begrafenis liever geen bezoek aan huis. Degene die geen kaart hebben ontvangen gelieve - deze advertentie als zodanig te beschouwen. We missen je, maat. Marcello en Trudy Jordy, Soraya Michael, Emilia, Mo, Maria-José en Emily Er is geen dood Mensen sterven alleen als we ze vergeten Als je aan me blijft denken, zal ik altijd bij je zijn Zacht en kalm is ingeslapen onze zus, schoonzus en tante Sinds 12 april 2002 weduwe van Willem Marinus Kempe in de leeftijd van 88 jaar. Familie Teunisse Familie Kempe Axel, 3 januari 2014 correspondentieadres: Dr. van Campenstraat 34 4811 RJ Breda Op donderdag 9 januari om 11.00 uur zal de crematiepechtigheid plaatsvinden in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 in Terneuzen. Vanaf 10.30 uur heeft u de gelegenheid aldaar afscheid te nemen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum De Vurssche afdeling 'Bosseblie', en naar de thuiszorg van 'Zorgsaam' voor de liefdevolle verzorging. Wij treuren om het verlies van ons lid Een fanatiek liefhebber van de duivensport en jarenlang penningmeester van onze vereniging y Bestuur en leden P.V. de Blauwe Doffer Kortgene

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43