Familieberichten t Wat blijft is de emotie... Q pp familieberichten 0111ensenlinq.nl iMSS amilieberichten kijk ook op ALOYSIUS JOHANNES VAN EIJKEREN Roger Johan Veraart Tot ons grote verdriet is na een ernstige ziekte overleden onze lieve vriend en oud-collega Chris Donken Wij wensen Rianne en de kinderen Gods zegen toe, om dit zware verlies te kunnen dragen Leendert en Jacqueline Houtman Marco en Carola Houtman Christian en Karin Mijnders Jan en Willeke Zandijk Jankees en Lenny Hieftje Rien en Joke de Jager December 2013 Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma Gretha Maria Francisca Eeman-de Theije Greet echtgenote van Rob Eeman Zij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Hulst: Rob Tubbergen: Robbert en Machteld Kim St Jansteen: Evert en Ilonka 30 december 2013 Basiliekstraatje 14561 AW Hulst U kunt afscheid nemen van Greet in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 3 januari van 18.30 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 4 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper, Hoofdstraat te Sint Jansteen, waarna de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbij gingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan mijn vader, schoonvader, opa en Superopa Christiaan Henricus Johannes de Bruin Chris sinds 2 juli 1993 weduwnaar van Maria Gerardina de Bruin-Thieleman in de leeftijd van 86 jaar. Nieuw Namen: Henk en Lucienne de Bruin-van Acker Absdale: Davy en Christel de Bruin-van Acker Niels, Melissa, Liselotte t Kloosterzande, 31 december 2013 Correspondentieadres: coöperatie DELA, T.a.v. Fam. De Bruin, Van der Maelstedeweg 102 b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Chris op vrijdag 3 januari van 18.30 tot 19.00 uur in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 4 januari om 10.30 uur in de parochiekerk H. Jozef, Hulsterloostraat 76 te Nieuw-Namen, waarna vader te ruste zal worden gelegd bij moeder op de Röoms- Katholieke begraafplaats achter de kerk. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenisplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in Gemeenschaps CentrumDe Kauter, Hulsterloostraat 81 te Nieuw Namen. familie be richtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant donderdag 2 januari 2014 39 Hierbij delen wij u mede dat is overleden, onze goede oom en vriend echtgenoot van Helena Christina van Eijkeren - Rijnhout overleden 22 december 2004 Geboren te Hansweert 29 december 1920 Overleden te Goes 30 december 2013 Wemeldinge: P. J. M. van Eijkeren L. J. van Eijkeren - Meijaard Kapelle: C. R. van Immerseel - van Oeffelen Hansweert: S. J. van Gessel - van der Borgt H. van Gessel Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 66 4424 EP Wemeldinge De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 4 januari 2014 om 10.30 uur in de R.K. kerk te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Hansweert. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samen te zijn in dorpshuis 'Kaj Munk', Schoolstraat 5 te Hansweert. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Maria-Oord te Hansweert en Ter Weel te Goes, voor de goede verzorging. ALGEMENE KENNISGEVING Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Niemand zal weten wat je hebt geleden. Niemand zal weten wat je hebt doorstaan. Intens verdrietig heb ik afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man echtgenoot van Alberta Moens Aardenburg, 3 april 1932 Sluis, 30 december 2013 Sluis: A.C.M. Veraart-Moens Correspondentieadres: Hoogstraat 58 E 4524 AD Sluis Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van het Rozenoord, aan dr. Slock en aan de dagbehandeling van De Stelle voor hun liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 6 januari om 13.30 uur in het crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Liever geen bezoek aan huis. ft Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39