Familieberichten dlensenlinq.nl Qyarlailan I J Adri Koster Sentina Huibregtsen Tine kijk ook op Voor ons onverwacht heeft de Heere, na een moedig gedragen ziekte, van ons weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame vader en geliefde opa Adriaan Koster Adri in de leeftijd van 73 jaar. Krabbendijke: C. Koster-Huissen Krabbendijke: Paul en Ina Koster-van Meurs Eddy en Gertine Reyn, John, Leonie Krabbendijke: Adri en Jessica Koster-Bissels Stefan, Ricardo en Vera, Jeroen, Tom, Leon, Niels, Amy Waarde: Diana en Paul Butijn-Koster Ronald, Edward5 Moniek Krabbendijke: Jaco en Petra Koster-Covens in liefdevolle herinnering: Robin Nienke, Milan, Davy Krabbendijke: Elly en Leo Verschuure-Koster Romy, Julia, Lars 31 december 2013 Oude Rijksweg 4 4413 NA Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, waar dagelijks gelegenheid is tot afscheid nemen. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. zaterdag 4 januari om 11.00 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Op oudejaarsmorgen bereikte ons het droeve bericht van het plotseling overlijden van onze geliefde zwager Adri Koster echtgenoot van Corrie Koster-Huissen Yerseke: Nel Huissen Yerseke: Martha en Gerard Dronkers-Huissen Yerseke: Truida Huissen-van Stee Vlissingen: Gré Huissen-Meulmeester Sterke de Heere Corrie met de kinderen en kleinkinderen met dit plotselinge verlies. Met droefheid ontvingen wij het bericht dat plotseling is overleden onze geliefde buurman Wij wensen Corrie, de kinderen en kleinkinderen van harte Gods ondersteuning toe. Rinus en Carla Pieper Krabbendijke, 31 december 2013 Vaste rots van mijn behoud Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze Pappy Abraham Cornells van Hee weduwnaar van Maria Adriana van Hee-Dieleman - Bram - 21 januari 1916 - t 30 december 2013 Sainte Maure (Fr): Louis (Ko) en Muriel de Putter Evres (Fr): Pierre en Sylvie de Putter Sainte Maure (Fr): Jacqueline en Jeannot van Delft Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Veerweg 34,4493 AS Kamperland. De dienst van Woord en gebed wordt gehoudèn zaterdag 4 januari om 11.00 uur in 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal-de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het 'Casembroothuis', Alexiaplein 3 te Kamperland gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Johannes Cornelis Ovaa Jo Ovaa Jacobus Johannes(Ko)Laroes Enige en algemene kennisgeving Na een lange tijd van afnemende krachten is toch nog vrij plotseling overleden, onze zuster, schoonzuster en tante *14 april 1933 Westkapelle t 31 december 2013 A.J. Huibregtsen - Simonse L. Huibregtsen L.M. Hoogesteger J. Verduijn - Huibregtsen T.A. Verduijn L. Huibregtsen J.H. Kastelein L. Huibregtsen M. Huibregtsen - van Rooijen J. Huibregtsen Onze dank gaat uit naar de doctoren dhr. en mevr. Heijmans, mevr. Van Eede en de medewerkers van Zorgstroom voor hun liefdevolle verzorging. Koestraat 26 4361 BH Westkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 4 januari om 11.30 uur in "het Jeugdgebouw" aan de Markt in Westkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er daar van 11.15 tot 11.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 12.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "het Jeugdgebouw". Geen bezoek aan huis. Jannie Boll - Jakobsen Rien Boll Maarten Vreeke cB 38I donderdag 2 januari 2014 Hij is verlost, God heeft hem welgedaan. Met groot verdriet geven wij u kennis dat na een leven vol zorgzaamheid aan allen om hem heen, na een ziekbed van enkele dagen is overleden, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, lieve groot- en overgrootvader *28 december 1929 t 31 december 2013 Christina Ovaa - van Schelven Willem en Ellie Liesbeth en Jacques Ineke Klein- en achterkleinkinderen Pablo Picassoplein 99 4382 KB Vlissingen De herdenkingsdienst wordt gehouden op zaterdag 4 januari om 10.15 uur in de aula van het uitvaartcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Voorafgaand aan de dienst is er van 09.45 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De begrafenis zal om 11.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het voornoemd uitvaartcentrum. Met verdriet geven wij u kennis dat is overleden onze broer, zwager en oom Nellie Meijers - Ovaa Annie Ovaa - de Boer Sjaan en Henk Kruizinga - Ovaa Bram en Bep Ovaa - de Nooijer Betsie en Piet Bertijn - Ovaa Wim Ovaa Tonnie Ovaa - van Liere Gerrit Ovaa Neven en Nichten Wij wensen Christina, de kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen, 31 december 2013 Wij melden u het overlijden van Echtgenoot van Corry Poppe 2004) Middelburg 1 juli 1925 Vee re 29 december 2013 Zacht en rustig gleed hij uit het hedervweg. Een lang en goed leven heeft hij achter zich. Ook al was hij veel woorden kwijt, hij kende en herkende ons en in zijn ogen twinkelden herinneringen en grapjes. Wij koesteren alle verhalen die we samen hebben. Maastricht, Ellen Laroes, Steven Leiden, Hans Laroes Zwolle, Nadia en Matthijs Leiderdorp, Jo Jacobs, Milan, Yael Wij nemen afscheid op 4 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Wij gedenken zijn leven; bloemen horen daar bij. Correspondentie-adres: Vollersgracht 7, 2312 VK Leiden (laroeshans@gmail.com) Onze dank gaat uit aan de mensen van Nieuw-Sandenburgh in Veere, die hem met liefde, respect en op opbeurende wijze hebben verzorgd. Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde dat na zoveel moedig strijden kwam. Omdat het niet alleen haar leven maar ook haar lijden overnam. echtgenote van Jannie overleed in de leeftijd van 70 jaar. Rien Sandra en Ad Miranda en Ron Familie Jakobsen Familie Boll Roermond, 23 december 2013 Heerdstraat 57, 6112 AA Sint Joost Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken iedereen die Jannie en ons tot steun is geweest in de afgelopen periode. Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze voorzitter en penningmeester. Wij zullen zijn inzet missen. Wij wensen Jannie, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Bestuur èn. leden van speeltuinvereniging "De Oude Stad"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38