15% voordeel 1 United ver achter Arsenal auping SPORT 31 0phetAupinp QssortlmePntg Jij een bed, zij een bed Groen licht voor vertrek Heitinga John Heitinga staat op het punt om Everton te verrui len voor West Ham United. De Engelse clubs hebben overeenstemming bereikt over een transfer van de der tigjarige verdediger, die bij de club in de Premier Lea gue op een zijspoor is be land. „We hebben groen licht ge kregen van Everton en pra ten momenteel met zijn zaakwaarnemer", zei mana ger Sam Allardyce van West Ham United gisteren. Allegri na seizoen weg bij AC Milan Massimiliano Allegri ver trekt na dit seizoen bij AC Milan. De 46-jarige trainer maakte zijn naderende af scheid dinsdag in Italiaanse media bekend. „Dit was mijn laatste kerst als trainer van AC Milan", zei Allegri. „Ik zal deze club in de zo mer, na mijn vierde seizoen, verlaten." Clarence Seedorf wordt her haaldelijk genoemd als mo gelijke nieuwe trainer in Mil aan. Darter Van Gerwen wereldkampioen Darter Michael van Gerwen heeft gisteravond de finale van het wereldkampioen schap van de PDC gewon nen. De 24-jarige man uit Vlijmen versloeg de Engels man Peter Wright. Van Ger wen won de eerste vier sets, verloor er daarna twee op rij, maar herpakte zich op tijd. Uiteindelijk won hij de finale en dus het toernooi. Van Gerwen won daarmee een cheque van 300.000 eu ro en voert nu de wereld ranglijst aan. Ronaldinho beste speler Z-Amerika Ronaldinho (33) is op oud jaarsdag uitgeroepen tot bes te voetballer van Zuid-Ame rika. De Braziliaan kreeg in de jaarlijkse verkiezing van de krant El Pais uit Uruguay veruit de meeste stemmen. Ronaldinho (onder meer ex-Barcelona) won afgelo pen seizoen met Atlético Mineiro de Copa Libertado- res, de belangrijkste prijs voor Zuid-Amerikaanse clubs. Hannover 96 kiest niet voor Moniz De Duitse voetbalclub Han nover 96 heeft Tayftm Kor- kut aangesteld als nieuwe trainer. De 39-jarige Turk krijgt de voorkeur boven on der anderen de Nederlander Ricardo Moniz, die ook in beeld was om de ontslagen Mirko Slomka op te volgen bij de club uit de Bundesliga. De echte titelkandidaten begon nen het jaar wel met een overwin ning. Arsenal, Manchester City en Chelsea staan daardoor na twin tig wedstrijden nog altijd binnen twee punten van elkaar. De 'Gunners' moesten op de eer ste dag van 2014 wel tot het uiter ste gaan om Cardiff City te ver slaan. Het duurde tot de 88e mi nuut voordat invaller Nicklas Bendtner de ban brak voor de ploeg van manager Arsène Wen- ger, die veel spelers miste vanwe ge blessures. Bendtner moest zijn verlossende doelpunt ook beko pen met een enkelblessure. Theo Walcott maakte diep in blessure tijd aan alle onzekerheid een ein de in het Emirates-stadion (2-0). Manchester City had het ook niet makkelijk bij Swansea City, dat dankzij twee doelpunten van Wilfried Bony dicht bij een stunt- je was. De miljoenenploeg uit Manchester won echter toch in Wales door treffers van Fernan- dinho, Yaya Touré en Aleksandar Kolarov (2-3). waar hij voor het eerst op een se rieus podium stond, niet verstan dig. Zijn springen daar bleek geen ééndagsaangelegenheid, Diethart verkeert in grootse vorm en sprong gisteren zelfs 140 meter, waar zijn naaste belagers op 139 bleven steken. Het jonkie maakte grote indruk. De eerste Duitser in het alge meen klassement van de Vier- schansen staat elfde en is de 34-ja- rige Michael Neumeyer. Dat zit ze bij onze oosterburen dus niet lekker. Na de Duitse schansen is de 'tournee' zaterdag in Oosten rijk, Innsbruck. Maandag wordt alles beslist en afgerond in Bischofshofen. In februari volgt dan de strijd op de olympische schansen van Sot- sji. Dat een 'oudje' als Janne Aho- nen (36), bijgenaamd Finnair en als enige vijfvoudig winnaar op de Vierschansen, in Rusland als nog de leemte in zijn medaille- kast opvult, lijkt gezien zijn vorm niet aannemelijk. Hij staat vijftiende in de Vierschansen. Wel kan de 41-jarige Japanner No- riaki Kasai tot de kanshebbers worden gerekend, met zijn vier de plaats na gisteren. Maar als Diethart zijn huidige vorm be houdt, gooit ook hij in Sotsji ho ge ogen. 1 Poortvliet noeg om een mindere 'Vierschan sen' van de een of de ander op te vangen. Vrijwel uit het niets dook daar dus ene Diethart in het Zuid-Duitse luchtruim op. Zijn zege was verrassend omdat hij niet alleen niet tot de kansheb bers werd gerekend, maar omdat er zelfs helemaal niemand se rieus rekening met hem hield. En dat was na Dietharts derde plaats in Oberstdorf afgelopen zondag, DONDERDAG 2 JANUARI 2014 m s°s yy KINC KINDERDORPEN Auping zorgt voor een warm gevoel deze winter: nu 15% voordeel op het Auping assortiment. En bij aankoop van een compleet bed geeft Auping kinderen in een SOS kinderdorp in Guatemala een slaapplek om in te dromen. Zoek dus snel de warmte op bij een Auping winkel bij jou in de buurt. Auping nights, Better days k Geldt in de actieperiode van 14 december 2013 t/m 2 februari 2014. Kijkopwww.auping.nl/warmewintervoordeactievoorwaarden en de samenwerking met SOS Kinderdorpen. LONDEN MILAAN LONDEN MONTEVIDEO HANNOVER MANCHESTER - Voor Manchester United raakt titelprolongatie steeds verder uit beeld. De Engelse kampioen verloor op nieuwjaars dag al voor de vierde keer dit sei zoen voor eigen publiek. Christian Eriksen was met een assist en een doelpunt de gevierde man voor Tot tenham Hotspur op Old Trafford (1-2). Manchester United heeft nu al elf punten achterstand op koplo per Arsenal. in de gaten te houden dUiJII Paasdijkweg 33 T. 0166 - 61 93 50 www.aupingplaza-poortvliet.nl U vindt Auping Plaza op Woonboulevard Poortvliet plaza openingstijden: di-do: 10.00 - 17.30 uur vrijdag: 10.00 - 21.00 uur zaterdag: 10.00 - 17.00 uur De Oostenrijker Thomas Diethart vliegt over een afstand van 140 meter. Hij wint in Garmisch-Partenkirchen en gaat aan de leiding in het Vierschansentoernooi. foto Hollandse Hoogte De consumentenbond bekroont de matrassen Adagio, Cresto en Vivo van Auping opnieuw met het predicaat 'Beste uit de test'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31