vermiste broertjes 2013 IN BEELD 12 In recreatiegebied het Doornse Gat wordt dinsdag 7 mei het lichaam gevon den van een 38-jarige man uit Vleuten. Hij heeft zelfmoord gepleegd. Later die dag blijkt dat hij zijn twee zoons, Julian en Ruben, bij zich had. Er volgt een da genlange speurtocht naar de broertjes waarbij ook burgers worden ingescha keld. Zondag 19 mei vindt een voorbij ganger de lichamen van de jongens in een sloot bij Cothen. De jongens zijn ge dood door hun vader. Begin mei wordt bekend dat het schip Warnow met Peter van Liere (51) uit Middelburg aan boord, wordt ver mist. Dat schip is op 18 maart vanuit Schiedam vertrokken richting Engeland. Op 23 maart komt het aan in Middlesbrough. Na de onstuimige reis besluiten vijf bemanningsleden daar van boord te gaan. De overgeble ven drie opvarenden, onder wie Van Liere, reizen via Schotland verder richting Noorwegen, waar ze op 22 april willen arriveren om het Noorderlicht te zien. Sinds 17 april is echter niets meer van ze vernomen. Zoektoch ten van de kustwacht en vrienden van Peter leveren niets op. Het Zeeuws Veilinghuis in Middelburg veilt dinsdag 28 mei een haarlojje van k( De tweede vrouw van de vorst, rijksgravin H. d'Oultremont de Wegimtnt (1792 het destijds geschonken aan de hofmaarschalk, E.H.J. van Burmania Reigers (18 is uniek dat zoiets aangeboden wordt", zegt Jeroen de Kuyper (foto), tjxateur e van Het Zeeuws Veilingshuis. Het haarlokje brengt uiteindelijk 3750 eiro op. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48