Gezin Wehmuller voelt zich in de steek gelaten door instanties. 8 e man die op 28 februa ri met een bijl inhakte op de voordeur van Fer ry Wehmuller aan de Spreeuwehof in Hein- kenszand beheerst nog steeds het le ven van Ferry en zijn gezin. „Ik ben er nog steeds elke dag mee be zig. Het heeft zo'n enorme impact ge- ;e over. Agressieve dromen vooral. Dat ik mensen om zeep help en dan schrik ik wakker." Aan de voordeur van het gezin hangt een bordje met de tekst 'camerabewa king'. „Ik heb door het voorval mijn woning beveiligd met camera's." De dader leefde al een dikke zeven jaar in onmin met de buurt. Hij be dreigde bewoners, stond met ont bloot bovenlijf voor het raam bij het grasveldje waar kinderen speelden en sloeg en bespuuwde mensen. „Volwas sen mensen met grote honden gingen zelfs een blokje om als ze hem aan za gen komen. De man terroriseerde de buurt." De reeks incidenten leidde op 28 fe bruari tot een dramatischhoogte- punt. „De man zat op het dak van mijn schuur met een groot zwaard. Hij hakte grote gaten in het dak en be kogelde omstanders met eieren. Toen hakte hij in met een bijl op mijn voor deur. Gelukkig kon hij niet binnenko men. Anders weet ik niet wat er ge beurd zou zijn." De man werd door de politie opge pakt maar liep begin maart weer door de buurt. Een tegel vloog door zijn raam en hij werd zelfs aangereden. „Dat is natuurlijk niet goed te praten maar dan hadden de intstanties maar beter hun werk moeten doen." Als alles achter de rug is kunnen we het afsluiten. We weten echter niet wanneer Oud-wielrenner Michael Boogerd bekent begin maart tijdens zijn loopbaan doping te hebben gebruikt. Boogerd (40) zegt dat hij van 1997 tot aan het einde van zijn carrière in 2007 van epo, bloedtransfusies en cortisonen gebruikmaakte. Ook de mooiste zege uit zijn loopbaan, een bergrit naar La Plagne in de Ronde van Frankrijk in 2002, heeft Boogerd behaald met hulp van do ping. foto ANP Donderdag 14 maart bestaat de Wester- scheldetunnel tien jaar. Op de jubileum dag maakt de NV Westerscheldetunnel bekend een opvolger voor de t-tag te zoe ken. Een eis is dat het nieuwe tolkastje, waarvan de batterij erg snel leeg is, zuini ger is met stroom, foto Lex de Meester 'Bijlman' laat nog steeds door Frank van Cooten ffSMlt bbfrbeM olot .niï9g njis n91 3iz

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 44