harlem shake 6 2013 IN BEELD Wielrenner Johnny Hoogerland verlaat op dinsdag 5 februari de intensive care van het ziekenhuis van Villajoyosa. De renner van Vacansoleil-DCM heeft intensieve zorg on dergaan nadat hij de zondag daarvoor tijdens een training in Spanje werd aangereden door een auto. Daarbij brak hij onder meer vijf ribben en raakte een aantal ruggenwer- vels beschadigd. Drie weken na de botsing stapt hij weer op de racefiets, foto ANP Leerlingen van de opleiding MBO Dans in Goes leven zich uit tij dens hun Harlem Shake. De dans ontwikkelt zich tot internetfe- nomeen en vindt wereldwijd navolging. Harlem Shake begint met een video die 30 januari wordt gepubliceerd door video- blogger Filthy Frank. Op het liedje Harlem Shake van muzikant Baauer is vijftien seconden iemand te zien, vaak gemaskerd, die alleen staat te dansen. Dan volgt een omslag en de tweede vijf tien seconden danst de hele omgeving mee, vaak gek uitgedost en op een kolderieke manier, archieffoto Willem Mieras o öraöacüi^rigiifSV 13it iit»g De uitlatingen van dominee Lambert Quist tijdens de herdenking van de Watersnoodramp veroorzaken ophef. De 81-jarige emeri tus predikant betoogt dat God met de Ramp mensen tot bekering heeft willen aanzetten. Vanuit dat oogpunt heeft de Ramp vol gens hem eigenlijk nog niet genoeg pijn veroorzaakt. Mensen hebben zich immers niet massaal tot God gekeerd. Burgemeester Willem Nuis van Tholen neemt in tweede instantie afstand van de woorden van Quist Eerder weigert Nuis, wiens gemeente de herdenking had georganiseerd, zijn excuses aan te bieden aan burgers uit zijn gemeente die zich gekwetst voelden door het optre den van de dominee, foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42