<1 lflensenlinq.nl Familieberichten öi/srJadan Marinus Joost Kramer Rien Rien Kramer Paulina Apelonia de Wilde Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve schat, onze lieve zorgzame zoon, broer en oom. Hij is slechts 58 jaar geworden. Wat zullen we hem missen... Marry Molenaar llona en Harry Richard en Angela Pa en ma Kramer-van Hakken Elly en Henk Nicole John en Tamarah, Indy Leo en Machteld Sascha Tl december 2013 Huygensstraat 23,4416 DJ Kruiningen Er is gelegenheid om thuis afscheid te nemen van Rien en te condoleren op maandag 30 december van 19:00 tot 20:30 uur of op dinsdag 31 december van 14:00 tot 16:30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 2 januari om 11:45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. --+ Hij leeft voort, geworteld in ons hoofd en in ons hart. Schoonzoon, zwager en oom. Pa Molenaar, schoonzussen, zwagers en oomzeggers Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Rien Kramer Rien was werkzaam in de functie van adviseur financiën bij Veiligheidsregio Zeeland. Wij verliezen in hem een bekwame medewerker. Wij wensen de nabestaanden heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Het Algemeen Bestuur van Veiligheidsregio Zeeland Verslagen staan wij stil bij het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Rien Kramer Rien was sinds jaar en dag werkzaam als adviseur financiën bij de regionale brandweer en later bij afdeling Bedrijfsvoering van Veiligheidsregio Zeeland. Wij zullen hem herinneren als een zeer betrokken collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar hen die hij achterlaat. Directie en medewerkers Veiligheidsregio Zeeland lieve, lieve, Ruben Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader en grootvader Mon Puiman - Simon Wilhelm Maria - Wij zullen met respect en waardering aan hem blijven denken. Hij overleed in de leeftijd van 62 jaar. Amsterdam: Rosalie Puiman en Eiso Vaandrager Bodil, Armin Amsterdam: Liselot Puiman en Jurjen Rolf Middelburg, 23 december 2013 Correspondentieadres: Coöperatie DE LA De Wijper 8,4726 TG Heerle T.a.v. Familie Puiman Mon is opgebaard in het uitvaartcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 31 december van 11.45 tot 12.45 uur. De crematieplechtigheid vindt in stilte plaats. Hendrik Wolfert (Henk) Henk Wolfert Op donderdag 2 januari nemen wij afscheid van: Diny Kors-Vanwesenbeeck Halsteren, l maart I934 Geldrop, 25 december 2013 Weduwe van Nico Kors Mijn lieve moeder en schoonmoeder: Peter en Carla Onze lieve oma: Anouk en Mathijs Correspondentieadres: Fam. Kors-Beerens Rulstraat 4, 5662 ES Geldrop Peter.kors@onsbrabantnet.nl Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Diny op donderdag 2 januari 2014 in de MicKaëlkerk, Hooghout67,4817EA Breda, van 12.00-12.55 uur. Aansluitend, om 13.00 uur, zal hier de uitvaartmis plaats vinden. Schriftelijk condoleren kunt u voor de mis en we nodigen u uit om elkaar na de dienst te ontmoeten tot 15.00 uur in de Michaëlkerk. Diny hield van bloemen, maar u mag ook een donatie doen aan Alzheimer Nederland. Hiervoor is een collectebus aanwezig. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van Dirk Marinus Slimmen Dick A Kats, 24 mei 1934 -1 Zierikzee, 26 december 2013 Correspondentieadres: J. Filius, Hoogewei 36,4464 AL Goes De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 2 januari om 13.00 uur in het Nieuw Zeeland Huis aan de Kerk straat te Kats. Aansluitend zal dp begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Nieuw Zeeland Huis gelegen heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Cornelia stichting afdeling Schelphoek voor de liefdevolle verzorging. Samen hebben we haar begeleid tot het einde Het is goed zo Bedroefd maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven,geven we kennis van het overlijden van onze nicht - Pau lien - Groningen, 2-8-1923 t Hulst, 28-12-2013 Kloosterzande Jo en Ria Linda en Frank - Boyd, Zoë Correspondentieadres: J. de Wilde Groenendijk 129 4587 CT Kloosterzande Dinsdag 31 december is er van 14.00 - 14.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Paulien in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 teTerneuzen. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 2 januari om 10.30 uur in de H. Martinuskerk te Kloosterzande, waarna de begrafenis volgt op de R.K. begraafplaats aldaar. Wij danken het personeel van afdeling Somatiek van de Blaauwe Hoeve, Zorgkliniek Hulst en WZC Antonius, afdeling Bosseveer. Alleen schriftelijke condoleance. Lena Maria van den Berg - van Heijl 27 oktober 1921 Middelburg 28 december 2013 kijk ook op maandag 30 december 2013 22 jij blijft voor altijd mijn eerste vriendje voor altijd in mijn hartje kus van Evi knuffel van Mitch dedroefd geven wij kennis dat na een noodlottig ongeval door de Heere van ons is weggenomen mijn lieve en zorgzame man, onze lieve vader en opa, en mijn geliefde zoon 2 september 1946 126 december 2013 Hoek: Lia Wolfert-Riemens Rilland: Hendrik en Athina Riley Hoek: Mevr. F. Wolfert-Scheele Zandplaatweg 1 4542 PR Hoek De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden op donderdag 2 januari om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaatsaan de Molendreef te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het kerkcentrum. Degenen die a.s. dinsdag nog geen rouwbrief hebben ontvangen mogen deze kennisgeving als zodanig zien. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve zwager en oom in de leeftijd van 67 jaar. (Tineke, in liefdevolle herinnering) en Ko Piet en Elsemieke Els en Piet Neven en nichten Hoek. 26 december 2013. In de mooie leeftijd van 92 jaar ging zacht en kalm van ons heen, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 21 november 1950 weduwe van Cornelis van den Berg Huissen: Vlissingen: Middelburg: Joke en Hans Ad en Leonie Marjolein Paul Corrie en Henk Mark en Ingrid; Sasha, Xander Judith en Anton Onze dank gaat uit naar al het personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis "Willibrord" voor de goede en liefdevolle zorgen. Correspondentieadres: Walcherseweg 187 4334 NA Middelburg Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, hier is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 3 januari van 10.45 tot 11.15 uur. De herdenkingsdienst wordt gehouden om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22