BEVELANDEN en THOLEN 25 receptie WIJ WENSEN U EEN GELUKKIG 2014 in het bos in Goes-Zuid aan te bie den. We hadden alles kunnen la ten staan en liggen: de rijplaten, de tribunes, de keten, bewaking: alles. Maar het ketste meteen al af. Een gemiste kans, vind ik." Na drie themajaren, Goes 6oo, Afrika en Latijns Amerika, zijn de Goesenaren er een beetje op bere kend dat het over drie jaar weer gebeurt. „In de raad gingen ook al stemmen op. Wie weet. Dan moe ten we er wel voor gaan sparen." Van het LA-budget wordt van daag en morgen nog feest gevierd: Fiesta Final in De Mythe. Het wordt gecombineerd met de ein- dejaarsborrel van de gemeente, zo dat een nieuwjaarsreceptie achter wege kan blijven. De voorstellin gen zijn identiek. Die van van daag begint om 19.30 uur en die van morgen om 14.30 uur. Hoogte punten uit Kausay Pacha en het Maya-carnaval worden opnieuw opgevoerd, er zijn vertellingen en er is muziek. Na een uur zijn de voorstellingen, die 4 euro entree kosten, afgelopen en begint de re ceptie. Die is natuurlijk gratis. HOOGTEPUNTEN Nieuwjaarsduik bij de Paardenkreek Bij het strandje van De Paar denkreek in Kortgene is woensdag om 13.00 uur de nieuwjaarsduik. Voor de elf de maal verwelkomen men sen daar het nieuwe jaar met een duik in het Veerse meer. Voor de duik worden de deelnemers van een borrel voorzien. Nadien is er war me chocomel en erwten soep in het Grand Café. Afvalbakken blijven staan zoals ze staan De afvalbakken langs de Thoolse zeedijken worden geen kwart slag gedraaid, zo als verzocht is door SP-er Kees Slager. Bij storm vlie gen de deksels open en het afval weg. Reden voor hem om aan de bel te trekken. Volgens het college is die si tuatie echter zeldzaam en kost de inzameling meer tijd (en geld) als de bakken anders staan. Ouwejaer met muziek in 't Kerkje In 't Kerkje van Ellesdiek is vandaag tussen 13.30 en 16.00 uur een oudejaarsbij- eenkomst. Er is muziek van het trio Bombelini uit Bier vliet, er zijn kramen met brocante, er zijn verlotingen en bijzondere objecten - boe- renpoppen, serviesgoed, schilderijen en een beeld - worden geveild. De op brengst van de activiteiten gaat naar 't Kerkje. Cursus snoeien voor laagstam en struik Het .Fruitteeltmuseum in Ka- pelle houdt tussen half ja nuari tot en met half maart een cursus snoeien van laagstamfruitbomen en klein fruit. Het snoeien van vele soorten fruitbomen en -heesters wordt uitgelegd in. praktijk en theorie. Aanmelden tot en met 13 ja nuari via e-mail: info@fruitteeltmuseum.nl. ZATERDAG 28 DECEMBER 2013 m J'iVi I Een scène uit Kausay Pacha. foto Johan van der Heijden, Wat betreft de bezoekersaantallen was het spektakelstuk Kausay Pacha het absolute hoogtepunt van het Latijns Amerika Jaar: 6000 mensen kwamen kijken en enkele honderden mensen speelden mee. Ook de jaarlijkse taptoe, die een Latijns Amerikaans jasje kreeg met onder anderen zangeres Pearl Jozefzoon, trok een groot aantal bezoekers. De gemeente trapte op 1 januari af met een nieuwjaarsreceptie die een voorproefje bood van wat er te gebeuren stond. Vandaag en morgen wordt het jaar afgesloten met een Fiësta Fi nal: enkele hoogtepunten worden opnieuw opgevoerd. Ook nu weer gaan de voorstellingen de gemeen telijke recepties vooraf. Deze keer voor het einde van het jaar. KORTGENE THOLEN ELLEWOUTSDIJK KAPELLE noord-beveland Komt u ook? Graag heffen wij samen met u het glas op het nieuwe jaar. Thema Waterrijk Noord-Beveland Het thema van de nieuwjaarsreceptie is Waterrijk Noord-Beveland. De gemeente heeft weer verschillende organisaties bereid gevonden om dit thema onder uw aandacht te brengen. Deze avond is een uitstekende gelegenheid om andere inwoners, ondernemers en het gemeentebestuur te ontmoeten. Iedereen is van harte welkom. Wij nodigen u daarom van harte uit voor de nieuwjaarsreceptie van de gemeente Noord- Beveland Datum en tijd Donderdag 2 januari 2014, van 19.30 uur tot 21.30 uur. Locatie Land Zeezicht, St. Felixweg 3 in Kamperland. Er zijn verkeersregelaars om het verkeer in goede banen te leiden. Openingstijden rondom de jaarwisseling: 30 december I 09.00 - 17.30 uur 31 december en 1 januari I gesloten 2 t/m 3 januari I 09.00 - 17.30 uur 4 januari 09.00 - 16.00 uur >>v>v raat» karcher Raab Karcher Middelburg Waldammeweg 2 I 4338 PJ Tel. 0118-625 055 www.raabkarcher.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 93