I
I
MEDIA 27
Veronica
RTL7//
I CANVAS
Wintersport
Live: World Cup alpineskiën, sla
lom vrouwen; World Cup alpine
skiën, afdaling mannen; World
Cup langlaufen, 9 km vrouwen
klassiek; World Cup langlaufen,
15 km mannen klassiek; World
Cup skispringen, HS 137; ijshock
ey, groepswedstrijden Spengler
Cup (halve finale playoff).
Autosport
RTL GP: Retro, Dakar 2003.
RTL 7, 16.00 uur
Schaatsen
Live: vierde dag olympisch kwalifi
catietoernooi in Heerenveen.
Nederland 1, 16.05 uur
irana
12
itenlan
P
Het sportjaar 2013
Laurens ten Dam, Bauke Molle-
ma, Arjen Robben en Ireen Wüst
kijken terug op hun sportjaar. Met
beelden van de hoogte- en diepte
punten van het afgelopen jaar.
Nederland 1, 19.00 uur
Darts
The World Darts Championship.
RTL 7, 20.00 uur
ZATERDAG 28 DECEMBER 2013
09:00 De Succesfactor 09:30
Vis TV 10:00 Ondernemend
Nederland 10:30 Business Class
12:00 Business-Channel.nl
12:30 Watt Nu?! 13:00 De Suc
cesfactor 13:30 Toekomstma
kers 14:00 Ondernemen Met
Passie 14:30 Dog The Bounty
Hunter 15:00 Dog The Bounty
Hunter 15:30 Operation Repo
16:00 RTL GP: Retro - Dakar
2003 17:00 RTL Transportwe
reld 17:30 RTL Autowereld
06:31 RTL Telekids
06:00 Hart van Nederland
07:05 McLeod's daughters
08:00 McLeod's daughters
08:55 Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 13:55 Poh's
Kitchen 14:30 Poh's Kitchen
15:15 Heröme Prinsessenbal
2013 15:25 Junior MasterChef
15:55 Junior MasterChef 16:25
Junior MasterChef 16:55 Junior
MasterChef 17:25 Junior Mas
terChef 17:55 Jack Frost
06:00 Zender uit de ether
06:10 Disney XD: Amazing
spiez, Super hero squad, Het
ranger dierenjournaal, B-Da-
man, Max Steel, Slugterra,
Pokémon, Ultimate Spider-
man, Camp Lakebottom, Crash
Bernstein, Lab Rats, Poké
mon, Crash Bernstein, Kic-
kin' it, Dude, that's my ghost!,
Phineas Ferb, Het Speelplein,
Amazing spiez, Lab Rats, Crash
Bernstein, Kickin' it, Kick But-
towski, Dude, that's my ghost!,
Kick Buttowski, Sidekick, Camp
Lakebottom, Het Speelplein
08:00 Radio 2 op één 11:30
Braambos 12:00 Programma
van de MTR012:35 Kijk Uit!
12:40 ledereen beroemd 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 Op stap met dinosauriërs
14:05 De Kleine Zeemeermin
15:25 De Wiener Philharmoni-
kerin Beijing 16:50 Clips 17:15
Vlaanderen vakantieland
09:00 Winterbedden 09:50
Regionale televisie 10:20 Vil
la Politica Jaaroverzicht 11:15
Winterbeelden 12:00 Canvas
klassiek 13:35 Sur les routes
d'Ushuaïa 14:05 At the Edge
of Russia 15:32 First 17:17 De
Chadli's
18:00 Extreme Fishing, Vispro-
gramma
19:00 Stop! Politie, Reality
18:00 Holland's Got Talent, Ta
lentshow
18:00 Border security
18:15 Border security
18:40 Border security
19:35 Pawn Stars
18:00 Het journaal
18:10 Burgers' Zoo: drukte in
de dierentuin
18:30 Dagelijkse kost
19:00 Het journaal
19:35 Paralympiërs: één jaar na
Londen
19:55 Het Weer
18:13 Panorama (h) O
19:05 Bears of the Last Frontier
00
20:00 RTL 7 Darts: WK 2014,
Verslag
20:00 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
20:55 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
21:55 CSI: New York, Misdaad-
20:00 The haunted mansion,
Horrorkomedie
21:40 Signs, SF-thriller
20:30 Hawaii Five-O, Misdaad
serie
21:25 Hawaii Five-O, Misdaad
serie
20:00 Geert Hoste in het nieu
we koninkrijk
20:30 Het perfecte koppel
21:20 De Ridder
20:00 Het journaal
20:15 Arbi et Orbi: Arbi in Lon
den (h)
20:50 Little Britain Abroad
21:20 Headliners
22:50 CSI: New York, Misdaad
serie
23:40 Law Order: Los Ange
les, Misdaadserie
23:50 Domestic disturbance.
Thriller
22:25 NCIS, Detectiveserie
23:15 Las Vegas, Dramaserie
22:15 Het journaal laat
22:30 Het Weer (h)
22:35 Night of the Proms 2013
23:30 Journaallus (h)
22:45 Braambos (h)
23:15 Programma van de
MTRO (h)
23:45 Canvaslus (h)
00:00 Business Class, Business-
programma
01:30 Verraad Voor Vrijheid, In
De Bajes, Reality
02:15 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:16 Nachtlounge - Flirts
00:36 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
actualiteiten
sport film
VANDAAG
Eurosport, vanaf 10.15 uur
01:35 Cougar Town, Comedy
02:00 Astro TV, show -
02:30 Achter gesloten deuren
(h), reality
03:20 Achter gesloten deuren
(h), reality
04:10 Hart van Nederland
00:10 Postmen live in Paradiso,
Muziekprogramma
01:10 Astro
02:10 Astro
03:10 Astro
04:10 Hart van Nederland (late
editie)
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:06 Zeeland
de week 07:16 De schoolmeester
van Sluis 07:56 Verzeeuwigd 08:00
Zeeland NU 08:06 Herhaling pro
grammering 07:06-07:56 09:00
Zeeland Nu 09:06 Zeeland de week
09:16 De schoolmeester van Sluis
09:56 Verzeeuwigd 10:00 Herhaling
programmering 09:00-09:5611:00
Omroep Zeeland Tekst-tv 18:00
Zeeland Nu 18:09 Houdt Cod van
vrouwen? 19:09 Door Walcheren
19:30 Regioned 19:47 Muziekclip
19:50 Verzeeuwigd 19:55 Zeeland
in vogelvlucht 20:00 Herhaling
programmering 18:00-19:55 22:00
Zeeland Nu 22:09 Houdt God van
vrouwen? 23:09 Door Walcheren
23:30 Regioned 23:47 Muziekclip
23:50 Verzeeuwigd 23:55 Zeeland in
vogelvlucht 00:00 Zeeland Nu
BBC1
07:00 Breakfast 10:10 Match of the
Day 11:30 Father of the bride part II
13:15 MOTD2 Extra 14:00 BBC News
14:15 Wallace and Gromit: A Close
Shave 14:45 Shrek: The Pig Who
Cried Werewolf 14:55 Monsters vs
Aliens 16:20 That Puppet Game Show
17:00 Comic Relief 2013:100 Million
Laughs 18:00 Songs of Praise 18:35
BBC News 18:50 Regional News and
Weather 19:00 Countryfile 20:00 An
tiques Roadshow 21:00 Pirates of the
Caribbean: On Stranger Tides 23:05
BBC News 23:20 Regional News and
Weather 23:30 Match of the Day 2
00:50 The Football League Show
BBC2
07:10 Natural World 08:00 Antiques
Road Trip 11:00 Saturday Kitchen
Best Bites - Sunday Edition 12:30 The
A to Z of TV Cooking 13:20 EastEnd-
ers 16:15 Ben and James versus the
Arabian Desert 17:15 Flog It! 18:15
Force 10 from Navarone 20:15 Por
ridge Christmas Special 21:00 More-
cambe Sr Wise in Pieces: The Curtains
22:00 Michael Palin in Wyeth's World
23:00 Ql 23:30 2013: Moments in
Time 00:30 TOTP2: Christmas 2013
ARD
07:10 Willi wills wissen 07:35 Tige-
renten Club 08:35 Tiere bis unters
Dach 09:30 Die Sendung mit der
Maus 10:00 Tagesschau 10:05 Sport-
schau live 13:00 Tagesschau 13:03
Sportschau live 14:30 Sportschau
Live 15:15 Tagesschau 15:20 Sport
schau Live 16:15 Sportschau live
17:05 Tagesschau 17:08 Sportschau
live 19:13 Gewinnzahlen Deutsche
Fernsehlotterie 19:15 Drama am
Gipfel 20:00 Tagesschau 20:15 Tatort
21:45 Iron Man 2 23:45 Tagesthemen
00:00 The Way Back
ZDF
07:05 Die Biene Maja 07:20 Bibi
Blocksberg 07:45 Bibi und Tina 08:10
Löwenzahn 08:35 Löwenzahn Clas
sics 08:59 Anders fernsehen 09:00
sonntags 09:30 Evangelischer Gottes-
dienst 10:15 Heute 10:20 WeilJblaue
Wintergeschichten 11:25 Die Helene
Fischer-Show 14:15 Heute 14:20
Rosamunde Pilcher: Vier Jahreszeiten
- Winterwende 15:50 Heute 15:55
Rosamunde Pilcher: Vier Jahreszei
ten - Das Geschenk des Frühlings
17:25 Downton Abbey 19:00 heute
19:10 Berlin direkt 19:28 5-Ster-
ne - Gewinner der Aktion Mensch
19:30 Terra X 20:15 Inga Lindström
21:45 heute-journal 22:00 Midsomer
Murders 23:30 ZDF-History 00:15
Heute 00:20 Beginners 01:55 Frag
den Lesch
WDR
07:20 Kochen mit Martina und
Moritz 07:50 Schönes bleibt -
Wünsch dir was! 08:35 Ein Fall für
die Anrheiner 09:05 LindenstraGe
09:35 Wintergeschichten - Vom
einsamen Halligen, kurzenTagen
und langer Tradition 10:35 Kölner
Treff 12:00 Theken mit Tradition
13:00 37. Zirkusfestival Monte Carlo
- Höhepunkte und Preistrager 2013
14:30 Owd Bob - Abenteuer auf der
Schaferinsel 16:00 Rumpelstilzchen
17:00 GroGstadtrevier 17:45 Ein Fall
für die Anrheiner 18:15 Tiere suchen
ein Zuhause 19:10 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit-Geschichten 20:00
Tagesschau 20:15 Wunderschön!
Wintersonne in NRW 21:45 Schmitz'
Mama - Andere haben Probleme, ich
hab' Familie 22:45 Ein Herz und eine
Seele 00:15 Rockpalast
Discovery
07:15 Chasing classic cars 08:05 Sal
vage hunters 08:55 World's biggest
ship 09:45 Ice pilots 10:35 Tanked
11:25 Bear Grylls: escape from hell
12:15 River monsters: Lair of giants
13:05 Dynamo: magician impossible
13:55 Spain's Worst Rail Disaster
14:45 Treehouse masters 15:40
Comic Book Men 16:35 Auction
Kings 17:00 Dallas Car Sharks 17:55
Fast n' loud 18:45 How it's made:
Dream cars 19:10 Mythbusters 20:00
Railroad Alaska 21:00 Through the
wormhole with Morgan Freeman
22:00 How the earth works 23:00
Bear Grylls: escape from hell 00:00
Get out alive with Bear Grylls 01:00
The man who doesn't breathe 01:55
Through the wormhole with Morgan
Freeman
National Geographic
07:00 The dog whisperer 09:00
Inside Area 51 's secrets 10:00 The
incredible dr Pol 11:00 Diggers
12:00 Air crash investigation 17:00
Strippers: Cars for cash 18:00 Brain
games 19:00 Nazi scrapbooks: The
Auschwitz albums 20:00 Bid de
stroy 21:00 Inside the American mob
22:00 Inside cocaine wars 23:00 Bid
destroy 23:30 Lords of war 00:00
Locked up abroad 01:00 Inside com
bat rescue
Animal Planet TLC
07:15 America's cutest... 08:05
Michaela's animal road trip 09:00 I
didn't know I was pregnant 09:50 Sis
ter Wives 11:30 Too fat for 15: Fight
ing back 12:20 Resale Royalty 13:10
My crazy obsession 14:00 Newlyweds
14:50 I'm having their baby 15:40 Ex
treme cheapskates 16:30 Left at the
altar 17:20 The Wedding Proposal
18:10 Little people, big world 19:00
Secret eaters 20:00 Cherry Healey:
get a life 21:00 Undercover mums
22:00 Last Chance Salon 22:55
Unfaithful 23:45 My shocking story:
1 woke up in a morgue 00:35 NY Ink
01:25 Undercover mums
TV5
07:45 S'il n'en restart qu'une 08:00
Journal télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40 Eins
tein 09:05 Flash 09:10 Zou 09:15
Cajou 09:20 Lulu Vroumette 09:35
Chaplin and co 09:40 Martine 10:05
Marsupilami 10:30 Tactik 11:05
Prost 12:00 Flash 12:05 Passe-moi
les jumelles 13:35 Journal télévisé de
la RTBF 14:00 Vivement dimanche
15:35 Flash 15:40 Les chansons
d'abord 16:35 Les Etoiles du Moulin
Rouge 18:00 64 minutes, Ie monde
en francais 18:30 La quête des vents
19:25 360 degrés 20:15 S'il n'en res
tart qu'une 20:30 Journal de France
2 21:00 La Grande Vadcouille 23:00
Journal de la RTS 23:25 TV5Monde,
le journal Afrique 23:45 L'invité 23:55
Les Enfants de Timpelbach 01:30 Soir
de fête 01:50 Epicerie fine
Comedy Central
07:30 Scrubs 08:10 Seinfeld 09:25
That 70's Show 09:50 South Park
10:35 Married with children 11:20
The Graham Norton Show 12:00
Anger management 12:45 Seinfeld
19:50 South Park 21:05 Anger man
agement 21:30 Family guy 22:00
Californication 22:25 Jeff Dunham:
Controlled chaos 00:10 Two guys and
a girl 00:35 South Park 01:25 The
Graham Norton Show
Eurosport
08:30 Biatlon: World Team Challenge
10:15 Alpineskiën 11:30 Alpineskiën:
World Cup 13:00 Ski Pass 13:15
Alpineskiën 14:15 Langlaufen: World
Cup 18:10 Wintersports weekend
magazine 18:15 Langlaufen: World
Cup 19:15 IJshockey: Spengler Cup
22:30 Skispringen: World Cup 23:30
Langlaufen: World Cup 00:30 Biatlon:
World Team Challenge 01:25 Winter-
sports weekend magazine
CNN
07:00 CNN Newsroom 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30 Talk
Asia 08:00 CNN Newsroom 08:15
CNN Marketplace Europe 08:30 iRe-
port 09:00 World Sport 09:30 Open
Court 10:00 African Voices 10:30 The
Brief 11:00 CNN Newsroom 11:30
News Special 12:00 BackStory 12:30
Aiming for Gold 13:00 Fareed Zakaria
GPS 14:00 CNN Newsroom 14:30
Leading Women 14:45 The CNN Pre
view 15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 International
Desk 16:30 BackStory 17:00 Global
Exchange 17:15 CNN Marketplace
Africa 17:30 Global Exchange 17:45
CNN Marketplace Middle East 18:00
World Sport 18:30 Winning Post
18:45 The Gateway 19:00 Interna
tional Desk 19:30 African Voices
20:00 International Desk 20:30 On
China 21:00 Fareed Zakaria GPS
22:00 CNN Newsroom 22:30 World
Sport 23:00 CNN Newsroom Live
from Hong Kong 23:30 Open Court
00:00 CNN Newsroom Live from
Hong Kong 01:30 World Sport