Vestigingsmanager Goes SCHRIJF JE IN OP: MAGAZIJN MEDEWERKER WERKT 'ïsabelle lacht weer/ 7-14 NOVEMBER 2014. WWW.EXPEDITIONMASAI.COM 6 I banen Mercuri Urval Financieel/Administratieve kracht Interesse? commerciële netwerker die omzetgroei kan bewerkstelligen Witte Kruis is op zoek naar WITTE KRUIS Ambulanceverpleegkundigen voor de regio Zeeland Klein, goedlopend Administratiekantoor in Zeeland zoekt die op termijn het bedrijf over kan nemen. Criteria: Ondernemend en geen 9 tot 5 mentaliteit. Commercieel en klantgericht ingesteld. 10 jaar ervaring in de financieel/administratieve branche. Reacties: uitsluitend per e-mail Simar@zeelandnet.nl. ».Jlc Tt- De kracht van een lach. y FLYING DOCTORS ■ym- v- zaterdag 28 december 2013 Z.T.Z. Services is een internationale logistieke dienstverlener gespecialiseerd in op- en overslag, montage/ assemblage, cleaneren en spuiten van constructies en wegenbouwmachines. Voor onze werkplaats zijn wij op zoek naar: Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het hoofdmagazijn en de verschillende submagazijen in het buitenland. Je werkzaamheden bestaan onder andere uit: In ontvangst nemen en inboeken van bestellingen Onderdelen klaarzetten voor monteurs en buitenlandse luchtvracht Laden van containers en het opmaken van bijbehorende paklijsten Retournerende containers inventariseren Voorraad en allocatie bijhouden van buitenvoorraad Administratie van de voorraad bijhouden in software systeem Functie-eisen Technische opleiding op MBO LBO niveau; Je hebt ervaring in een soortgelijke functie opgedaan; Je bent bereid om cursussen te volgen; Zelfstandig persoon; Flexibel persoon; Woonachtig in de regio. Stuur dan je sollicitatiebrief met CV voor 13 januari naar ZTZ Services, Postbus 409, 4380 AK Vlissingen. S VS Jte z AB Werkt is een coöperatie met meer dan zestig mede- 5 werkers en vijf vestigingen in Limburg, Noord-Brabant en Zeeland. Werknemers en werkgevers kunnen hier terecht voor vacatures in de agrarische sector. Daarnaast worden aanverwante sectoren bediend waaronder groenvoorziening, bouw grondverzet, 3 metaal techniek en food. AB Werkt is in de jaren zestig ontstaan vanuit de coöperatieve gedachte om agrarische ondernemers te vervangen bij ziekte en vakantie. Naast bedrijfsverzorginguitzenden en detacheren is het dienstenpak ket inmiddels uitgebreid naar een bredere dienstverlening op HR-gebied, ook buiten de agrarische sector. Via AB Werkt zijn momenteel zo'n 2.000 mensen aan het werk. Wij zijn op zoek naar een In deze functie wordt Goes jouw vestiging. Hiervoor profileer je de organisatie op de regionale markt en realiseer je een sterke omzetgroei. Dit doe je door het vergroten en uitbreiden van de klantenkring. Je verwerft opdrachten op het gebied van ontwikkelen en behouden van een kwalitatief en flexibel inzetbaar personeelsbestand. Binnen de regio Zeeland (en West-Brabant) ben je verantwoordelijk voor het daadwerkelijk voldoen aan de vraag van leden en klanten naar ondersteuning door het inzetten van de juiste persoon. Verder ben je op regionaal niveau verantwoordelijk voor het opstellen en uitvoeren van het commerciële beleid van AB Werkt. Je geeft leiding aan zeven medewerkers en zorgt voor goed verlopende werkprocessen op kantoor en waarborgt de kwaliteit van de dienstverlening. Je maakt deel uit van het MT en rapporteert aan de directeur. Wij zoeken een echte netwerker die veel voldoening krijgt van zakelijk succes. Je profiel: Je beschikt over meerdere jaren werkervaring in een commerciële functie in de zakelijke dienstverlening. Enkele jaren leidinggevende ervaring opgedaan door het aansturen van een team van vijf tot tien mensen. Bij voorkeur beschik je over een bestaand netwerk in de agrarische sector in Zeeland en West-Brabant. Een afgeronde hbo-opleiding in een commerciële of bedrijfskundige richting. Wij bieden een commerciële functie waarbij je alle vrijheid krijgt om het boegbeeld te zijn naar de markt. Je kunt terugvallen op een sterk concept en een goed georganiseerde backoffice. Een hectische maar interessante en zeer zelfstandige baan met korte lijnen naar het hoofdkantoor. Interesse? Solliciteer via www.mercuriurval.nl. Je vindt de vacature met ref.nr. 32547 of via de zoekterm 'AB Werkt'. Voor informatie kun je contact opnemen met Carmen Adams, sourcing consultant Mercuri Urval, tel.nr, 033 - 450 1 4 08. Zie ook www.ab-werkt.nl Moeder van ïsabelle Ciini Clowns Jouw profiel: Je bent een ervaren BIG-geregistreerde verpleegkundige A of HBO-V) en beschikt over het diploma van een specialistische vervolgopleiding (IC, SEH of anesthesiologie). Verder ben je in het bezit van het SOSA-diploma of bereid deze opleiding te volgen. Je bent een teamspeler maar kunt ook zelfstandig werken en je bent in staat in stressvolle complexe situaties je werk op nauw gezette wijze te blijven verrichten. Voor een functie als deze zijn goede sociale en communicatieve vaardigheden onmisbaar. Bovendien ben je in het bezit van een geldig rijbewijs B. Meer informatie Kijk op www.werkenbijconnexxion.nl en solliciteer online vóór 1 februari 2014 of stuur je sollicitatiebrief voorzien van CV aan Witte Kruis t a v. mevr. J.P.J. Lagendijk, Verrijn Stuartweg 24, 4462 GE Goes. Deze vacature wordt zowel intern als extern geplaatst, waarbij interne kandidaten voorrang genieten .V v x V-ai** tViK':? ---VT.'v„ y.ï' 6JMYS CRATER HIGHLANDS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 62