Familieberichten kijk ook °p m (Hensenlinq.nl Pieternella Noordhoek - de Jonge Nel Lieve opa (Bas) Jaap de Ridder Dezelve Geest getuigt met onzen geest, dat wij kinderen Gods zijn. Romeinen 8:16 Heden nam de Heere uit onze familiekring weg onze geliefde zwager en oom Jaap de Ridder Weduwnaar van Neeltje Meulmeester W. Meulmeester W. Meulmeester-Schroevers M. Meulmeester H. Meulmeester D.G. Meulmeester-Schroevers L. Meulmeester N. Meulmeester-Schroevers J. van Dalen-Meulmeester K. van Dalen Neven en Nichten Amemuiden, 25 december 2013 Bedroefd zijn wij, dat is overleden onze oom }aap de Ridder Wij wensen de familie veel sterkte toe. Geert en Wim Piet t en Marie Cor en Dini [oost en Geert Bas en [oke Krina en Rens Ad en Ger Rinus en Rianne Diep bedroefd om de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij mij altijd heeft omringd, geef ik u kennis dat van mij is heengegaan mijn innig geliefde vrouw Elisabeth Oerlemans in de leeftijd van 85 jaar. echtgenote van WubbeltNiekamp W. Niekamp Mijn grote dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom voor de zorg die zij hebben gegeven aan mijn vrouw. Te\'ens grote dank aan de mensen die mij op vrijwillige basis nog steeds ondersteunen na haar overlijden. 26 december 2013 Breestraat 40 4331 TV Middelburg Dinsdag 31 december om 14.00 uur wordt er een dienst gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Voor aanvang van de dienst bent u in de gelegenheid óm afscheid te nemen van mijn vrouw. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Marinus van de Schraaf Marinus van de Schraaf Ons bereikte hel bericht dat onze gewaardeerde oom Lein de Nood emeritus predikant op 88 jarige leeftijd is overleden. Wij denken met dankbaarheid terug aan de fijne en vertrouwde contacten die wij met oom Lein zoveel jaar hebben gehad. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen troost en kracht toe met dit gemis. Fam. de Nood Fam. Abrahamse Fam. Langebeeke Met verdriet in het hart hebben we afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Cornells Looise Echtgenoot van Catharina Hornsveld A Vrouwenpolder 23-07-1925 t Baarn 24-12-201 3 Middelburg: [aap t en Matty t Looise-Leijnse West-Souburg: Leny en [aap Looise-Looise Middelburg: Annie en Frans Anderiesse-Looise Budel: jan en Wil Looise-Willeboordse Neven en nichten 24 december 2013 Onze oudste zuster J. Kodde-Koene is overleden. Namens de familie Koene Meliskerke, 26 december 2013 Paan de Putter Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze ma, schoonma, oma en over-oma Tilly Joos-de Nijs zijn wij u allen zeer dankbaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kloosterzande, december 2013 4- 2 I zaterdag 28 december 2013 De kaars leek bijna eindeloos, maar is nu stil gedoofd. Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven en geloofd. Ze zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan ons mam, die voor altijd afscheid van ons nam. Na jaren waarin haar levenskaars steeds zwakker ging branden is rustig van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma weduwe van Cornelis Pieter Noordhoek in de leeftijd van bijna 100 jaar. Jo Noordhoek Maria Noordhoek-Bleuzé, in liefdevolle herinnering Matty Noordhoek-Hage Cor Noordhoek, in liefdevolle herinnering Sonja Noordhoek-Prince Leen Noordhoek Corry Noordhoek-Clarijs Kleinkinderen, achter en achterachterkleinkinderen Goes, 20 december 2013 Wij willen de medewerkers van zorgcentrum 'Randhof' bedanken voor de liefdevolle verzorging aan onze moeder besteed. Wij hebben in kleine kring afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: Molenmeet 35c, 4416 BX Kruiningen We zullen je missen! Kleinkinderen en achterkleinkinderen Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Na een liefdevolle verzorging in 'Hof Cruninghe' is rustig en stil heengegaan onze lieve pa, opa en overopa echtgenoot van E.S. van de Schraaf-de Bel 129-9-2008 geboren te Kapelle overleden te Kruiningen 20 augustus 1927 27 december 2013 Kruiningen: PietenAddy Lizetta en Jacko Jaimy, Larissa Helga en Daan Kai Domburg: HenkenCarla Marcel Matthew Edwin en Annelie Timme Goes: Rien en Lia Kristy Renée Correspondentieadres: Henry Dunantstraat 33 4416 CK Kruiningen Er is gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 30 december van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De herinneringsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 31 december om 10.15 uur in 'Ons Dorpshuis', Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Hierna is er gelegenheid de familie te' condoleren in 'Ons Dorpshuis'. Bedroefd zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen onze broer, zwager en oom echtgenoot van E.S. van de Schraaf-de Bel 29-9-2008 in de leeftijd van 86 jaar. Kapelle: C.P. van de Schraaf (in herinnering) J. van de Schraaf-de Jonge Kloetinge: P.C. van de Schraaf (in herinnering) E.M. van de Schraaf-Hoogesteger Kapelle: A. van de Schraaf (in herinnering) J. van de Schraaf-Dalebout (in herinnering) Breskens: M.C. Krijger-van de Schraaf M. Krijger Vlissingen: C.M. Kik-van de Schraaf J.M. Kik Neven en Nichten 27 december 2013. De lege plaats die in ons gezin ontstaan is, na het overlijden van mijn zo innig geliefde man, en onze lieve pa en opa wordt dagelijks gevoeld en ingeleefd. Elke vorm van meeleven tijdens zijn korte ziekbed, en ook de vele belangstelling tijdens de begrafenisplechtigheid heeft ons gesterkt in ons verdriet. Het is God alleen Die troosten kan, maar we hebben toch mogen ervaren dat Hij naast Zijn woord, ook mensen gebruikt om dat te doen. Hiervoor hartelijk dank! Nel de Putter- Pladdet Kinderen en kleinkinderen Biervliet, december 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42