Familieberichten kiikookop (H0nsenlinq.nl Hendrik Vermazen Kees Wolders Dag Buurman Kees Kees Tim Bernet Vlissingen, 11-06-1957 Ambilly, 9-12-2013 Eenvoud, kenmerk van het ware Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan mijn man, vader en schoonvader Willem Geerard Dieleman - Wim - echtgenoot van Willy Fredrika Dieleman-de Ridder Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Willy Dieleman-de Ridder Corina en Antoine van Stevendaal-Dieleman t Terneuzen, 19 december 2013 Kerkepad 50.4532 ZA Terneuzen Wim is naar zijn eigen wens in familiekring begraven op de Zuiderbegraafplaats in Terneuzen. Wij willen Dr. Spijker, Dr. Hensels en alle medewerkers van Hospice Terneuzen heel hartelijk bedanken voor al hun goede en liefdevolle zorgen. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze broer, zwager, "opa" en oom Geerardus Raas echtgenoot van Annie Raas-de Hond 23 augustus 1939 - t 26 december 2013 Annie Raas-de Hond Familie Raas Familie de Hond Wim en Linda Neven en nichten Correspondentieadres: J.P. van Craenenbroeck Past. Fronhoffstraat 20 4453 BC 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 31 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna we hem naar zijn laatste rustplaats brengen op de begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in "De Jeugdhoeve" gelegenheid tot condoleren. Indien u, door omstandigheden, geen rouwkaart heeft ont vangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Henk Geloof, hoop en liefde Vol verdriet, maar ook dankbaar voor ons lange samen zijn, moesten we plotseling afscheid nemen van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Hendrik Gerardus Slabbekoorn -Henk- ■A 5 januari 1940 - 125 december 2013 Ineke Slabbekoorn-Geene |an Slabbekoorn Nadine Slabbekoorn-Amelinckx Veerle en Damian Evelyn Arno Slabbekoorn (in liefdei'olle herinnering) Sera Slabbekoom-Minnaard Chelsy Marleen Schroevers-Slabbekoorn Jack Schroevers Roan Lara 25 december 2013 Zevenbladhof 14,4461 ZR Goes De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 2 januari om 11.00 uur in de Oosterkerk te Goes, ingang |.D. van Mellestraat, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats té Goes. Voor aanvang van de dienst is van 10.15 - 10.45 uur in de kerk gelegenheid om persoonlijk afscheid van Henk te nemen. Na de begrafenis is er in de Oosterkerk gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve opa we zullen je erg missen. Veerle, Evelyn, Chelsy, Roan, Lara Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van mijn broer, zwager en oom Henk Slabbekoorn Fam. G. Slabbekoorn-de Schipper Met verdriet moeten wij plotseling afscheid nemen van onze zwager en oom Henk Slabbekoorn Wolphaartsdijk: Matty en Klaas de Kam-Geene Middelburg: janny en Frans t Zweedijk-Geene Wolphaartsdijk: Adrieen Ineke Geene-Karman Neven en nichten "janet, mijn eigen Colombo, je was mijn brains, mijn steun en toeverlaat, wat zal ik je missen. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die ik met haar mocht beleven, heb ik met veel verdriet afscheid moeten nemen van Janet de Visser-Looij echtgenote van Piet de Visser Piet de Visser t Oisterwijk, 23 december 2013 Correspondentieadres: coöperatie DELA T.a.v. P. de Visser Moergestelseweg 28 5062 |W Oisterwijk Janet is opgebaard in uitvaartcentrum 't Seuverick van coöperatie DELA, Moergestelseweg 28 te Oisterwijk, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 30 december om 12.30 uur in de Levenskerk. Le Sage ten Broekstraat 2 te Oisterwijk, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats H. Joannes. De Kreishof te Oisterwijk. Samenkomst in de kerk. waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. zaterdag 28 december 2013 I 4-1 Op 26 december hebben wij afscheid moeten nemen van of in zijn eigen woorden: Klaar is Kees Koudekerke, 20-01-1940 Middelburg, 26-12-2013 Hannie Wolders-Meliefste Chantal en Jonah Ninus, Nova Joan Stefanie en Dylan Nelson, Joy, Maya Leonie en Rikus Tim, Siska, Greke Haringvlietstraat 27, 4335XH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 30 december van 19:30 tot 20:30 upr in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Liever geen bloemen maar in plaats daarvan een donatie aan Sint Jans Hospice De Casembroot. Bij het condoleanceregister zal hiervoor een donatiebox staan. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij wensen Hannie en de kinderen veel sterkte toe. Jürgen, Colinda, Justin en Lynn Vincent, Heieen, Zoë en Senna lieve broer en oom Middelburg, 26 december 2013 Ans van den Berge-Wolders Robert-Jan Heidi Pirn Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zoon, broer, zwager en onze neef Uit aller naam: Mw. C.G. Bernet - Lubsen Vlissingen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn echtgenoot, onze vader, groot- en overgrootvader 9 januari 1926 126 december 2013 Middelburg Middelburg Diny Vermazen - van Loo Dineke en Ko Sturm - Vermazen Mirjam en J.W Dylan en Mylo Jaymian en Britt Sylvia en Pepijn Fee Ab en Ria Vermazen - Koppejan Lex en Alexandra Judith en Jacco Jesse en Lieven Willem en Christine Maryam Mieke en Rudi Tomasoa - Vermazen Hans en Sylvia Damian Veronique en Daniel Johnny Correspondentie adres: de Spaier 12 4374 DD Zoutelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 31 december 2013 om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematieplechtigheid aansluitend zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41