Familieberichten r, vj O ITlensenlinq.nl Ü!/3rl3£l3fl e4.3i!Ue»ja Christina Johanna Maria Braat Monique van Overbeeke Monique "Buurvrouw" Mo Monique Dag lieve Monique Lieve Mo Dag Monique Jacobus Gilles van de Rafelaar Monique van Overbeeke Jacomina Adriana Dingemanse-Schrijver Ina Dingemanse-Schrijver Jacomina Adriana Dingemanse-Schrijver (Ina) Pieternella Kruit-Vreeke - Nel - 401 zaterdag 28 december 2013 kijk ook op In de bloei van haar leven is plotseling overleden, en moeten wij afscheid nemen van, onze lieve, fantastische dochter, zus, schoonzus, tante en vriendin in de leeftijd van 37 jaar. Peter en Toos van Overbeeke Ronald en Ruth Roy, Fleur, Julia Merijn Goes, 26 december 2013 Ruisdaelstraat 13 Correspondentieadres: Zuidvlietstraat 514461 GW Goes U kunt persoonlijk afscheid nemen van Monique op maandag 30 december van 19.00 tot 21.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donder dag 2 januari om 13.30 uur in de Grote of Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat 21 te Goes. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemde kerk. Monique hield van bloemen. Kom zoals je bent, voel je welkom. Veel te vroeg Veel te jong Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van ons nichtje Voor altijd in ons hart Ome Piet en tante Corrie Hoekman Lianne en Peter Sverre, Jelmer Anita en Mark Jonathan, Benjamin, Neva Achter iedere traan van verdriet schuilt een glimlach van herinnering. Zo onwerkelijk, niet te bevatten nemen wij afscheid van onze dierbare vriendin Marco en Vanessa, Jaleesa Kelsey Ga maar naar het pad van "licht" en vlieg maar vrij Gekoesterd in herinneringen zul je in onze harten aanwezig zijn Wij zullen je missen Namasté Petra, Jacqueline, Karin, Vanessa, Anita "Zeg me dat het niet zo is" Jelle en Marjolein ZO MOOI, ZO JONG, ZO VOL LEVEN. NOG ZOVEEL PLANNEN ben zo blij dat je mijn vriendin, maatje, model en compagnon binnen DEMO wilde zijn. Jarenlang intens en mooi contact, een fantastische samenwerking waarin we elkaar perfect aanvoelden. Samen veel gelachen en gehuild. Niet altijd met elkaar eens maar uiteindelijk begrepen we elkaar altijd. Lieve schat, wat ga ik dit alles, maar vooral wat ga ik jou missen! Dikke knuf, Dees Dwars door de stille leegte klinkt de echo van jouw lach Zachtjes, van een afstand alsof ik je daarnet nog zag Steeds denk ik aan jouw grappen steeds hoor ik weer jouw stem Dan voel ik weer die leegte omdat jij er niet meer bent Toon en Desiree "En toen stond de wereld stil" T.C. Niks in 't Padje Soms was je de lijd kwijt... en heel veel andere dingen Nu zijn we jou kwijt... maar hebben de mooie herinneringen Muziek maakte je blij... je begon dan mee te zingen Het hoorde zo bij jou... en jijjij hoort zo bij ons Na een I i\a cci 1 lange intense verzorging door velen, is thuis in haar eigen vertrouwde omgeving in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van •Vlissingen, 4 oktober 1927 tVlissingen, 26 december 2013 Koudekerke: Gilles v.d. Rafelaar Hannie v.d. Rafelaar - Dellebeke Vlissingen: Tineke Dellebeke - v.d. Rafelaar Andre Dellebeke Grijpskerke: Jacqueline Geluk - v.d. Rafelaar Frank Geluk Middelburg: Peter v.d. Rafelaar Ovezande: Mary - Ann v.d. Rafelaar Middelburg: Wilma van Ruiten Klein - en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Haydnlaan 8 4384 KV Vlissingen Onze speciale dank gaat uit naar mama 's verzorgers. Zoveel liefde en toewijding die ze hebben gebracht aan mama is onvergetelijk. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 2 januari om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Wij zijn verbijsterd en zeer ontroerd door het plotselinge overlijden van de dochter van onze collega Toos Onze gedachten gaan uit naar Toos, Peter, Ronald en verdere familie, welke wij veel sterkte wensen met dit grote verlies. Team Van Westen Menswear Goes Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn maar met droefheid geven wij kennis dat na een langdurig ziekte van ons heengegaan is onze lieve moeder, oma en over- grootoma Weduwe van J. Dingemanse in de leeftijd van 85 jaar Vauchassis (Fr): Jacques Torvilliers (Fr>: Gerda en Jacky Arnaud Vincent en Cecile, Leon Troyes (Fr); Alie De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 31 december om 14:00 in de kerk van Vauchassis, Rue de l'Église te Vauchassis Frankrijk. La Rivière-de-Corps, 24 december 2013 Verdrietig zijn wij na het overlijden van mijn zus en onze tante Hannie Bak-Schrijver Kinderen en kleinkinderen Middelburg, 24 december 2013 Op kerstavond overleed na een langdurig ziekbed onze geliefde schoonzuster Lieve Ina, we zullen je heel erg missen Veere: Tannetje Francke-Dingemanse Middelburg: Elizabeth Dingemanse-Poot Voorburg: Jan Dingemanse Neven en nichten Vauchassis Aube, Frankrijk Het laatste beetje is nu op véél badje te verduren het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Na een lang en zorgzaam leven is rustig ingeslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 7 april 2004 weduwe van Willem Kruit Oost en West Souburg, 18 januari 1921 f Vlissingen, 24 december 2013 Vol lof zijn wij over de liefdevolle verzorging gegeven door het personeel van woonzorgcentrum Scheldehof. Opijnen: Jan en Elly Erika en Nikaj, Aron en Robin Erwin en Elsa, Esmee en Desiree West Souburg: Nel en Piet Sander en Jolien, Lisa, Daniek en Julia Jeroen en Cindy, Timo en Luka West Souburg: Tjakko en Marjan Tjakske en Reinier, Loek, Gijs en Tom Remi en Bianca Dieuwertje en Erik, Emma en Menno Correspondentieadres: Nel en Piet van der Maas Vrijburgstraat 14387AG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 30 december van 10:15 tot 10:45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. De uitvaartplechtigheid zal om 11:00 uur worden gehouden in de aula aldaar. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 12:00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot informeel samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Indien U geen rouwbrief heeft ontvangen bent U toch van harte welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40