Usedom €795 Machtig Zuid-Afrika Roemenië Tanzania - Zanzibar In de voetsporen van Napoleon Panoramisch Zwitserland t Mondial Tours f. os Busreis naar de 'parels van de Oostzee' Treinnostalgie in de Zwitserse en Franse Alpen m Voor de liefhebbers van treinen, chocolade en kaas Fascinerend - mysterieus - ongetemd Roemenië het land van kastelen en Dracula 7-daagse safari en 5-daagse strandvakantie Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen St Parels van de Oostzee, zo noemde men ze altijd al: de eilanden Rügen, Hiddensee en Usedom. Gaat u met ons mee op een ontdekkingstour naar de beroemde krijtrotsen en glansrijke keizerbaden en waait u eens heerlijk uit in de milde bries van de witte stranden aan de Oostzee. U verblijft in het Sporthotel Baltic, met wellness-faciliteiten, direct g_elegen aan het strand van Zinnowitz. Hoogtepunt van deze reis is de treinrit met de 'Rasender Roland'. Vertrek mei en juni 6-daagse busreis o.b.v. halfpension Een adembenemende en nostalgische bus-/treinreis door de Zwitserse en Franse Alpen. Via het merenlandschap in de Zwitserse bergen reist u via de Route Napoleon en de adembenemende Gorges du Verdon naar de olijfgaarden en lavendelvelden van de Cöte d'Azur. De veelzijdigheid van de Zwitserse en Franse Alpen met hun talrijke geografische en klimatologische contrasten is uniek. U kunt genieten van de nostalgische Mont Blanc Express en onthaasten in de trein der wonderen: 'Train des Merveilles'. Vertrek juni en september 8 daagse bus/-treinreis o.b.v. logies/ ontbijt De adembenemende schoonheid van het berglandschap lokt sinds mensenheuge nis talloze bezoekers naar het westen van Zwitserland. Omringd door ongenaakbare toppen storten watervallen zich daar bruisend in de diepte, terwijl het zonlicht schittert op de steile hellingen. Bij deze reis vormen de ritten in de comfor tabele wagons van de Golden Pass Panoramic Express en de'Chocolade Trein' een absoluut hoogtepunt. Vertrek mei en juni 7-daagse busreis o.b.v. halfpension Er bestaan al eeuwenlang banden tussen Zuid-Afrika en Nederland en ook nu nog oefent deze smeltkroes van culturen met zijn fascinerende landschappen en ongeëvenaarde natuur een onweerstaan bare aantrekkingskracht op ons uit. Wij bieden u een onvergetelijke rondreis langs de hoogtepunten van Zuid-Afrika, van Johannesburg in het noordoosten tot Kaap de Goede Hoop in het Zuiden. Vertrek 19 maart en 27 oktober 15-daagse vlieg-/busrondreis, incl. bijna alle maaltijden Laat u betoveren gedurende deze volledig verzorgde rondreis door een land vol natuurschoon, vele cultuurschatten en ongekende gastvrijheid. Roemenië, een land van tradities, van middeleeuwse kloosters, houten kerkjes, kastelen en paleizen. De meest toeristische plaatsen maken deel uit van de Werelderfgoedlijst. In de bossen komen nog bruine beren en lynxen voor. U vliegt naar Boekarest en vervolgt uw reis per bus. Vertrek juni en september 8-daagse rondreis o.b.v. halfpension Deze complete safari laat u kennismaken met de mooiste gebieden van Noord Tanzania. In een 4-WD landcruiser met chauffeur/gids reist u door weidse, afwisselende landschappen met mooie vergezichten en overnacht u in prachtige lodges. Nagenieten kunt u op het exoti sche eiland Zanzibar. Zon zee en palmen strand, afgewisseld met cultuur. Safari o.b.v. volpension, Zanzibar o.b.v. halfpen sion. Vertrek 14 mei 13-daagse vliegreis met safari en strandvakantie, deels compleet verzorgd Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053-484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 09.00-15.00 uur. U kunt ook een e mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours.com .4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 20