t Lein de Nood Louisa Maria Damen r Pijcke Wiesje Van der Hooft Uitvaartzorg Hubertus Joseph Buijsse Opa Buijsse, Constantinus Bernardus Lense Stant Charles van Houte Familieberichten Elizabeth Maaike Bustraan-Nouwen Paul van der Sneppen Enige en algemene kennisgeving Dankbaar voor al het goede wat hij ons heeft gegeven, nemen wij met verdriet afscheid van mijn dierbare man, onze zorgzame pa, schoonvader en opa Huub zestig jaar echtgenoot van Olga G.A. Dellaert IJzendijke, 02-11-1924 f Oostburg, 23-12-2013 Oostburg Olga Buijsse - Dellaert Oostburg Celien en Hans Verweij - Buijsse Karin, René, Martin Nispen Annemarie en René Leijdekkers - Buijsse Stijn, Gijs, Leontien, Anne Aardenburg Harold en Dominique Buijsse - van de Vijver Jurgen, Joy, Jolien Gouda Ronald Buijsse en Jeanine Hendrikx (f) Rick, Sandra IJzendijke Mare Buijsse Marieke, Lowie Wageningen Carla Buijsse en Coen Akkerman Nienke, Hanneke, Silke Wij nemen in beperkte kring afscheid van Pa, waarmee wij zijn wens respecteren. De afscheidsdienst zal plaatsvinden in het Mauritshof in IJzendijke. Daarna brengen wij Pa naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats in IJzendijke. Onze dank gaat uit naar het personeel van de afdeling Korenbloem van de Stelle in Oostburg. Wij hebben veel respect voor de zorg en aandacht die zij Pa hebben gegeven. Correspondentieadres: Familie Buijsse, p/a Zuidzandsestraat 25, 4501 AL Oostburg bedankt voor het goede voorbeeld. Wij bewaren de mooie herinneringen. Karin, René en Andrea, Martin en Ilse, Stijn, Gijs, Leontien en Benjamin, Anne en Pai, Jurgen en Roxanne, Joy, Jolien en Robbie, Rick, Sandra, Marieke, Lowie, Nienke, Hanneke, Silke. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Zwoor werden de dagen, lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij ontbreken van kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, ik ben rustig gegaan. Na een lang en veelbewogen leven is mijn man, onze vader en opa rustig ingeslapen echtgenoot van Rosette de Wandel Hoofdplaat, 21 juni 1932 t Oostburg, 23 december 2013 Oostburg R. M. Lense - de Wandel HoofdplaatNetty en Patrick Dennis en Angela Demi, Alyssa, Fay Vincent IJzendijke Jeannine en Ivan Thorn Jeroen Fleur Correspondentieadres: Stevinstraat 1 4515 GB IJzendijke De crematie vindt in besloten kring plaats. Ik ben de goede herder Een goede herder geeft zijn leven voor de schapen Ik ben de goede herder Ik ken mijn schapen... Van ons heengegaan onze lieve pa en opa echtgenoot van Stijntje Blaauw t geboren 29-7-1925 te Middelburg overleden 25-12-2013 te Breskens Cees en Els Roelien Frans en Ingrid Renso en Evelien Marjolein en Henk Gertjan en Nicole Anjo en Johan en kleinkinderen Klaas van der Hoek Corrie Tros De begrafenis vindt maandag 30 december 's morgens plaats in de familiekring. U bent welkom 's middags om 14.00 uur in de dienst van herinnering en dank in de Samen op Wegkerk, Dorpsstraat 50, Breskens. Galjoen 6 4511 JX Breskens Het is goed zo! In zijn 100e levensjaar is heel rustig en vredig na een lang en goed leven, overleden onze zo geliefde vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Susan van Houte-Ferket 7 juni 1914 25 december 2013 St. Jansteen Jo en Marlou Ard - Julian, Jesse, Amy Kristel en Marty -Jordan, RoosendaalGeorge en Tiny Joris en Annemarie - Gijs Marieke en Remco HeikantJeanne en Piet Mireille - in herinnering - Wim en Odalies - Timo, Jaylen Peter en Peggy - Merel, Merijn HeikantWilfried en Nelly Mark Karin en Arjen HeikantAimé en Mariska Geert en Colette HeikantRobbie - in herinnering - Jeroen en Marjoke Koen en Brechje - Sam, Vera, Gijs Schoolstraat 25 4566 AS Heikant Charles is opgebaard in rouwkamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Hier kunt u persoonlijk afscheid nemen op zondag 29 december van 16.00 tot 17.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 30 december om 10.30 uur in de parochiekerk H. Theresia van het Kindje Jezus, Julianastraat 16 te Heikant, gevolgd gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats bij de kerk. Alleen schriftelijk condoleance. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg van de medewerkers van Curamus afdeling 240, Thuiszorg Zorgsaam en huisartsenpraktijk Pallion. En tot den ouderdom toe zal Ik Dezelfde zijn, ja tot de grijsheid toe zal Ik ulieden dragenIk heb het gedaan, en Ik zal u opnemen, en Ik zal dragen en redden. jesaja 464 Bedroefd geven wij u kennis dat plotseling door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde zuster en onze tante sinds 26 januari 2002 weduwe van Cornelis Bustraan in de leeftijd van 82 jaar. Wij zijn de medewerkers van zorgcentrum Moerzicht te Yerseke dankbaar voor de goede en liefde\'olle verzorging. Dordrecht: M. Scherpenisse-Nouwen Neven en nichten Yerseke, 24 december 2013 zorgcentrum Moerzicht. Correspondentieadres: Fam. ).H. Delzenne-Nieuwenhuyzen Nieuwe Kerkstraat 3 4401 BH Yerseke De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 28 december om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan late Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er van 9.30 tot 9.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Julia, kinderen en kleinkinderen sterkte toe in deze moeilijke tijd. Broers, zussen, zwagers en schoonzussen, neven en nichten van der Sneppen Een kaart, een woord, een brief, een handdruk of een ander gebaar hebben ons goed gedaan bij het verlies van onze geliefde en zorgzame moeder Onze dank voor uw medeleven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. DANKBETUIGING Mijn oprechte dank voor alle hartverwarmende blijken van medeleven die ik ontving na het overlijden van mijn lieve man Adriaan Jacobus de Jonge Adrie De vele kaarten en brieven heb ik zeer gewaardeerd. Suzan de Jonge-Riemens T erneuzen, december 2013 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088 0139999 Internet www.familieberichtenonline.nl C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Ciravenpolder T: 0113 311517 F.: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Wwww.vanderhoofluitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 81