Pieternella Johanna Nieuwenhuijze - de Kok -Nel - Nel Nieuwenhuijze-de Kok Anthonius Adrianus Pierre Beijsens Jacomina Kodde - Koene Willemtje Lukus - Raamsdonk 46 I familieberichten vrijdag 27 december 2013 (Tlensenlinq.nl En ook Jezus en zijn leerlingen waren op de bruiloft uitgenodigd. Johannes 2, vers: 2 Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan in de volle zekerheid des geloofs mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootoma t Middelburg, 24 december 2013 Lewedorp, 14 maart 1932 Middelburg: Cees Nieuwenhuijze Middelburg: Ineke en David Brouwer Nieuwenhuijze Jacco en Conny Martin en Digna Robert en Leonie. Jelle Borssele: Jozien en Nico Werkhoven - Nieuwenhuijze Joanne en Pim, Luc, Amber Mireille Wietske en Gerwin, Judith Middelburg: Peter en Miranda Nieuwenhuijze - van den Broeke Rachel Kristel Middelburg: Annette en Victor Titiheru - Nieuwenhuijze Evelyn Myrthe Hof ter Veste 4 4333 HE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 28 december van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op maandag 30 december om 12.30 uur in kerkcentrum "de Hoeksteen" Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de kerkelijke begraafplaats, Kasteelweg te Nieuwdorp. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met ontroering en verdriet ontvingen we het bericht dat in de kerstnacht is overleden onze zus, schoonzus en tante Nel Nieuwenhuijze-de Kok We leven mee met Cees, de kinderen en kleinkinderen en wensen hen veel sterkte. Lewedorp: [anny Meulbroek-de Kok Piet Meulbroek (f 1988) Herman de Kok (f 2013 Johannis de Kok f 2004) lanne de Kok-Dekker Saar de Kok-de Kok IzakdeKokff 1976) Leni Fraanje-de Kok (f 1993) Kees Fraanje Middelburg: Jozien Fraanje-de Kok Job Fraanje Neven en nichten Johan de Bruijne Johan de Bruijne Johan de Bruijne Maar zeg het aan geen mens, ze zouden je niet geloven. Ze zouden niet willen geloven dat alleen maar een man alleen maar een vrouw dat een mens een mens zo liefhad als ikjpu. Hans Andreus Na een kortstondig ziekbed is rustig weg gegleden mijn innig geliefde man, onze vader en opa Roosendaal en Nispen, 10 maart 1922 Goes: 's-Gravenpolder: Breda: Rotterdam: 24 december 2013 P. Beijsens - Zijlstra Frank Monique Bram Siebe Roel en Ada Rob René Berkenstraat 21,4462 VW GOES Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 30 december tussen 12.00 en 12.20 uur in de kapel van de RK Parochiekerk H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend vindt de uitvaartmis plaats om 12.30 uur. Na de mis zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Op de leeftijd van ruim 98 jaar is rustig ingeslapen onze moeder, oma en overoma weduwe van Lein Willem Kodde Nely en Ko Jacomien Josina en Stan Janny Jan en Nel Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 26 december 2013 Correspondentieadres: Breeweg71 c, 4335 AP Middelburg De begrafenis zal in besloten kring pkaatsvinden. J. Kodde-Koene Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor mij heeft gedaan en betekend, geef ik u kennis dat na een arbeidzaam leven is overleden mijn lieve zorgzame moeder Willie In de leeftijd van 94 jaar Leen Lukus Zierikzee, 25 december 2013 Allévo zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres: Ring 3 4305 AE Ouwerkerk. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op dinsdag 31 december om 13.15 uur in het Dorpshuis, Ring 42 te Ouwerkerk. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Ouwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd Dorpshuis. W. Lukus-Raamsdonk Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Janny Braam-Nieuwenhuijze Suus Goetheer-Nieuwenhuijze Simon en Sophie Nieuwenhuijze-van Dijken Geerard Nieuwenhuijze Jneke Adriaanse-Nieuwenhuijze Jan Verburg Bep van de Plasse-Nieuwenhuijze, in herinnering zij die overleden zijn, neven en nichten Leven is: vast willen houden en toch los moeten laten. Intens verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van mijn lieve man, papa, schoonvader en onze opa Johan Colijnsplaat 31 juli 1945 Terneuzeri 24 december 2013 Vlissingen: Adry de Bruijne - van der Schraaf 's-Hertogenbosch: Selma de Bruijne en Folkert Morsheim Marick Rodin Onze dank gaat uit naar de medewerkers van appartement nr. 25 van 'Ter Reede' voor de warme en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Van Hallstraat 35, 4384 BM Vlissingen Wij willen samen afscheid nemen op maandag 30 december om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna ontmoeten we elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Op Kerstavond hebben we met verdriet afscheid moeten nemen van mijn geliefde broer, zwager en oom Mart en Marian de Bruijne - Weijsters Lars Nils Onze gedachten zijn bij Rian, Selma, Folkert, Marick en Rodin. 's-Heer Abtskerke, 24 december 2013 Wij verliezen een goede vriend We zullen je missen Jaap en Mattie Wisse Elly de Voogd Frans en Gerda Daniels Ruud en Riet van Touw Goes, Uit onze familiekring is weggenomen onze schoonzuster Domburg Koudekerke Serooskerke (W) Middelburg N.J. Cevaal-Kodde J. Kodde-Janse W. Kodde C.P. Vos-Kodde Sinds 7juni 2008 weduwe van Adriaan Pieter Lukus Mijn welgemeende dank gaat uit naar Huisartsen praktijk Speelman, de medewerkers van Buurtzorg, Buurtzorg Hotel en Allévo zorgcentrum "Borrendamme" voor de goede liefdevolle verzorging die jullie aan mijn moeder hebben gegeven. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Zierikzee: M. Bokelaar-Raamsdonk Rilland: L. Raamsdonk-Stoel neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 58