Johanna van Vuure-Steketee 'onze tante Jo' Aarnout Aarnoutse Aarnout Aarnoutse Jan Brands Jacob de Ridder IDensenlinq.nl vrijdag 27 december 2013 familieberichten I 45 Gij legt uw hand op mij. Psalm 139 Verdrietig over de leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het heengaan van onze dierbare tante weduwe van Teunis Willem van Vuure in de leeftijd van 92 jaar. Haar liefde en aandacht voor ons allen zullen wij erg missen. Australië: Willy Challenger Australië: Chris en Lynn Steketee Australië: Mike en Katie Steketee j West-Souburg: Janny en Wim Verstraate Capellè a/d IJssel: Mieneke van Schijndel Vlissingen: André en Lenie van Schijndel Oost-Souburg: Chiel en Leida van Schijndel Noordwijkerhout: Corrie en Henk Galestien Oudewater: Mieke van Soelen Kapelle: Jos en Joke van Soelen Amsterdam: Chiel van Soelen en Pieter van der Veen Serooskerke: Pirn en Jolanthe van Soelen Achterneven en -nichten Goes. 24 december 2013 Correspondentieadres: Janny Verstraate-van Schijndel Noordbeekseweg 11 4386 AE West-Souburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op maandag 30 december om 14.00 uur in rouwcentrum "De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden omstreeks 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'De Bevelanden'. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Cornelia Flikweert in de leeftijd van 97 jaar. weduwe van Maris Karstanje Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij haar laatste levensjaren heeft gekregen in 'Ter Reede Vlissingen: Niek Karstanje Sint Laurens: Albert Karstanje Lia Karstanje-Gideonse Dennis en Esther Eline 24 december 2013 Verpleeghuis Ter Reede, woning 19 Correspondentieadres: Familie Karstanje, Blikkenburg 111,4385 H) Vlissingen Moeder is opgebaard in het rouwcentrum van Adagio Uitvaartzorg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar u op maandag 30 december vanaf 12.30 uur in de gelegenheid bent om afscheid van haar te nemen en de familie persoonlijk te condoleren. Aansluitend is er in voornoemd rouwcentrum om 13.00 uur een samenkomst waarin wij haar willen gedenken. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Noordweg te Sint Laurens. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn zus, schoonzus en tante Cornelia Flikweert M. van der Moere-Flikweert A.M. Flikweert-Kraak Neven en nichten Stil van verdriet en vol bewondering voor de kracht waar mee hij zijn ziekte bevocht, is rustig, in mijn aanwezigheid onverwacht overleden mijn zorgzame man Jan Koopman in de leeftijd van 67 jaar. Corry Koopman laco en Matty Erik en Paula Ineke en Robert Janny en Stefan en kleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Wattel en de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Oost- Souburg, 19 december 2013 4388 VE Westerscheldestraat 83 - De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. - Langzaam ben je van ons weggegleden. Elke dag een beetje meer. Steeds meer slapen, steeds meer moe. Zo gleed je langzaam naar het einde toe. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader 14juli 1921 23 december 2013 Nieuw en St. Joosland: Vlissingen: Hoogeveen: Flaunden (Engeland): Tilburg: Wemeldinge: La Sybille (Frankrijk): Serooskerke: A. Aamoutse - van den Broeke Ria en Frans Jan en Carla Aarnoud Malyssa, Stephanie Natascha Janny en Bram Hubert en Conny Kiki, Chantee Arianne en Bas Bram Lien en Colin Jessica en Chris Ellie, Lucy Daniël Ad en Ghita Karina Henk en Liesbeth Jesse en Cirelle Toby en Esther Mineke Els (in herinnering) en Rinus Esmee en Robin Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van "Binnenhaven" te Nieuw en St. Joosland voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Badhuisstraat 73 4381 LP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 28 december om 12.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de afscheidsdienst zal plaatshebben. Hieraan aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde altijd behulpzame broer en oom echtgenoot van Adriana Aamoutse van den Broeke in de leeftijd van 92 jaar P. Krijger - Aamoutse M. Aamoutse Neven en nichten Middelburg, 23 december 2013 Ollie zijn baasje is er niet meer *24-08-1954, Zutphen 123-12-2013, Terneuzen Correspondentieadres: Voltastraat 9 4532 LG Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Heere, tot Wien zullen wij heengaan Gij hebt de woorden des 'eeuwigen levens. Johannel 6: 68b Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat onze lieve, bijzondere en onvergetelijke vader en opa na een ernstige ziekte door de Heere is weggenomen. -Jaap - Sinds 3 juni 1978 weduwnaar van Neeltje Meulmeester Amemuiden, 29 december 1930 Amemuiden, 25 december 2013 Gerda en Rinus Filius Wilco en Miranda, Victor Eveline en Bas, Rosalie, Julia Leo (in liefdevolle herinnering) en Beppie de Ridder Jascha en Elyze Dionne Larissa en Henk Nadja Annie en Piet Grootjans Niek en Dianne, Raoul Julian en Christianne, Lorenzo, Milow Nimra en Frans, Joey, Luuk Bastiaan en Lisa Kees en Karina de Ridder Vincent, Stefan, Lydia Wim en José de Ridder Sharon en Aarnoud Rhodé, Aron Koningin Julianalaan 4 4341 EV Amemuiden Vader is thuis. Op D.V. maandag 30 december om 11.00 uur is er een dienst van Woord en Gebed, die geleid wordt door Ds. D. Jongeneel in de Nederlands Hervormde Kerk te Amemuiden. Voor de dienst is er nog gelegenheid om afscheid te nemen van 10.30 tot 10.45 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen Met ontroering hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze oom Jaap de Ridder Zijn betrokkenheid bij onze familie zullen wij in dank baarheid gedenken. Geert en Kees Tannie en Kees Amemuiden, 25 december 2013 A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 57