U'vsrJHdüfi MIRTHE Catfiarina Baas - Goverse Ruben Wolf Ruben Ruben Ruben 44 I familieberichten vrijdag 27 december 2013 0 iïlensgnlinq.nl Geboren ons Kerstkind en vierde kleinkind nog steeds een wonder Na enkek weken van (iefdevolk verzorging in fiet Sint Jans Hospice, is in ode rust heengegaan mijn lieve dappere moeder weduwe van Pieter Baas t 2004 Amemuiden 28 december 1925 t Middelburg 23 december 2013 Amenuiiden: Janna Baas Correspondentieadres Doekweg 13 4341 PA Amemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op saterdag 28 december van 10.45 tot 11.15 uur in de consistorie van de Hervormde Kerk, Kerkpkin 1 te Nieuw- en Sintjooslamf. Aansluitend zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden om 11.30 uur in de Hervormde Kerk, waarna omstreeks 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw- en Sint Joosland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bch'engenoemdekeik. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzuster C. Baas-Goverse Doorn: N. de Klerk-Baas R. de Klerk t Westkapelle: J. de Nooijer-Baas L. de Nooijer t Amemuiden: G. Baas van Belzen H. Baas t Amemuiden: H. Baas-Cosijn J. Baas t Neven en nichten Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons betekend heeft, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze tante Ka Catharina Baas-Goverse Wij wensen Janna veel sterkte toe met dit verlies. Amemuiden: Chris en Marie Ruinerwold: Janny en Albert Amemuiden: Wim en Mieneke (in herinnering) Nieuw en St Joosland: Lein en Ina Nieuw en St Joosland: Albert Amemuiden: Leo en Rita Amemuiden: Adrie en Carolina Nieuw en St Joosland: Sam Amemuiden: Willy Amemuiden, 23 december 2013 Verdrietig om haar heengaan, delen wij u mee dat is over leden onze gelief de tante en onze geliefde vriendin Catharina Baas-Goverse Kaatje Amemuiden: Wim, Marina, Soraya en Dani Dieleman Cisca Hamelink Kees en Sannie de Looff Wij wensen haar dochter janna veel sterkte toe. Op een wolkje, o zo hoog Zit je lekker zacht Kijk je naar de regenboog De maan die naar je lacht Sterretjes blinken om je heen De zon verwarmt je huid Je bent daar niet alleen Je bent ons vast vooruit... Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve kanjer Oost-Souburg, 26 november 2007 t Rotterdam, 23 december 2013 Oost-Souburg: Jean Pierre, Silvia en Danique Wolf Kromme Nieuwstraat 10 4388 EB Oost-Souburg De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 30 december om 12.00 uur in Het Kroonjuweel, Kroonjuweel 7 te Oost-Souburg. -De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden.- -Liever geen bezoek aan huis en graag schriftelijk condoleren.- Mocht u iets willen meenemen voor Ruben dan zouden wij een rode roos op prijs stellen. Lieve voor altijd in ons hart. Opa en Oma Weeland Onverwachts en in korte tijd is ons lieve, dappere en vrolijke zonnetje van ons afgenomen. Wat zullen wij jou missen, voor altijd in ons hart. Leny en Piet Sebastian en Robert Danny en Maaike Petra en Kees Michael en Eugènie Kevin Wim en Lia Tom Jos en Elza Wesley Onbegrijpelijk... Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van ons buurjongetje. RUBEN Wat zullen wij hem missen... Silvia, Jean-Pierre en Danique, wij zullen er voor jullie zijn. Oost-Souburg Anja, Johan, Edwin, Sem, Marcel en Maartje. Eric, Esther en Britt Tonny, Wilma, Talitha, Roland en Maikel Marian, Edwin, Sander en Thomas Greet en Gerard Lau en Anita Oost-Souburg, 23 december 2013 Zo lief, zo bijzonder en zo dierbaar een afscheid, zo zwaar Het is niet te bevatten! We zijn geschrokken, erg verdrietig en ontdaan door het overlijden van Ruben Wolf leerling van groep K3 en broertje van Danique in groep T6. We zuilen hem nooit vergeten! Wij leven erg mee met Silvia, Jean-Pierre, Danique en hun familie. We wensen hen enorm veel sterkte. Bestuur, directie, leerkrachten, medewerkers, kinderen, ouders van Archipel-basisschool "Tweemaster-KameleonOost-Souburg. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons jeugdlid Ruben Wolf Wij wensen familie, vrienden en kennissen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Leden en bestuur Korfbalvereniging Fortis Geschokt namen wij kennis van het overlijden van Zoontje van onze collega Silvia. Wij wensen Silvia, Jean Pierre, Danique en verdere familie veel sterkte toe. Beatrix en Joost, Marije, Nadine en Ivana van Het Bloemenhuis Geschokt zijn we door het overlijden van Ruben Wolf Wij wensen zijn ouders, zusje en verdere dierbaren en familieleden veel sterkte en liefde toe. Namens gastouderopvang Kinderopvang Walcheren, Edwin van Alphen, directeur God, Schepper van al wat leeft van het heelal met onze aarde. Die ons zoveel geeft om te voeden en te maken, te leren en te ontwikkelen, Ontvang onze bijdrage door de arbeid, met de inspanningen en de zwaarte. Met zijn eentonigheid, beperkingen, tegenslagen en het mogelijke gevaar voor leven. Intens verdrietig, maar met grote dankbaarheid dat hij zo lang bij ons mocht zijn, is teruggekeerd naar zijn Schepper, mijn allerliefste )oop, onze lieve vader, schoon vader en )opa Josephus Franciscus Maria Nieuwland - Joop - Echtgenoot van Marie Thérèse Nieuwland-Myjer 4- Haarlem, 5 februari 1923 - f Goes, 25 december 2013 Marie Thérèse Nieuwland-Myjer Annemieke en Kees Marieke en Ron Ioris en Roxanne Gerard Saskia en Hein Niels Brent en achterkleinkinderen Jim Morrisonpad 9 4462 LZ Goes De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 30 december om 10.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9,4461 HZ te Goes. Na de uitvaartdienst bent u vanaf 11.45 uur uitgenodigd in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100. 4462 ET te Goes. Nadat wij als gezin, in besloten kring, mijn man, onze vader en opa hebben begraven, is daar dan gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. r Adri en Leuni Lievense-Kaland yj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 56