Huren.nl is volgens ING de starter van 2013 Woonideeën opdoen bij Batibeurs in Brussel HurenQnl WONEN 3 Korte Reke 5, Renesse De website huren.nl is door ING benoemd tot beste startende on derneming van 2013. Huren.nl verhuurt naar eigen ze gen 'alles wat je maar kan beden ken'. ING hield een online verkie zing. Huren.nl kreeg de meeste stemmen. De site die afkomstig is uit Utrecht verhuurt alles, van fiets tot feesttent en van een hamer tot een hoogwerker. Deze site is opgericht door de in ternetondernemers Daniël Sloof en Robert Middendorp. De man nen zelf vinden het online huren nog een 'ondergeschoven kindje in Nederland'. De ondernemers zien dat steeds meer mensen spul len willen huren, in plaats van be zitten. Ze willen iedereen helpen met ideeën opdoen om passende producten te kunnen huren. Met succes, want het aantal bezoe ken van de site groeit met 20 pro cent per week. Huren.nl heeft nu al 1.500 verhuurbedrijven op de website staan met een breed aan bod. Doordat ze zoveel kunnen aanbieden, kunnen bezoekers van de site verhuurbedrijven vinden in hun eigen regio. Mlc<> k fc- huvr De nieuwe trends ontdekken en leuke woonideeën opdoen? Het kan nu allemaal op de Batibouw in Brussel. In het nieuwe jaar opent deze woon- en bouw- beurs haar deuren. Vanaf 20 februari tot 2 maart zal de Brussels Export ideeën laten zien in België. Iedereen die ook maar een beetje te maken heeft met bouw, renovatie en verbou wing kan hier zijn inspiratie op doen. Dit jaar is het al de 55e keer dat dit bouwevenement ge houden wordt. Dit jaar zal er weer veel te zien zijn bij deze Brusselse Expo. Er zullen dui zend exposanten hun producten tonen verspreid over twaalf hal len. Er zijn ook veel verschillen de onderwerpen te zien. Van vloeren en veiligheid tot bui tentimmerwerk en meubels. De ze beurs is erg bijzonder voor consumenten uit Nederland, Bel gië, Luxemburg en Frankrijk. Er is zelfs aan de bezoekende ouders gedacht want ook een kinderopvang is aanwezig. Een toegangskaartje kost 12 euro. Kijk voor meer informatie op www.batibouw.com. VRIJDAG 27 DECEMBER 2013 Koos en Heidi Ridderhof met een van hun drie kinderen in de tuin. foto Dirk-Jan Gjeltema Over elk detail in de woning is nagedacht. De Bourgondische stijl in Belgische landhuizen was een inspiratiebron. Soort woning: Herenhuis, geschakelde woning (bedrijfs- en dienstwo ning) Vraagprijs: 1.650.000 euro Bouwjaar: 1785 Oppervlakte: 380 m2 Perceeloppervlakte: 575 m2 Voordelen: Woning is nieuw (2009) en voorzien van veel luxe Vier slaapkamers, dus ruimte yoor gezinsuitbreiding Voor wie altijd al een eigen herberg wilde hebben en klein wil begin nen, is dit perfect Woning bevindt zich midden in het dorpscentrum Nadelen: Alleen geschikt als je op zoek bent naar een woonhuis met herberg er bij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 27