O fI1enseniinq.nl 38 I familieberichten dinsdag 24 december 2013 Anny Clara Marie de Sutter Johannes Petrus Florent Aers Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden. Vol goede herinneringen, met veel respect en bewondering voor haar levenswijze, hebben wij afscheid moeten nemen van een goed en uniek mens, mijn vrouw, ma, schoonma en mit Elza Mathilda van Daele-Rottier -Els- echtgenote van Frans van Daele Zij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Frans van Daele Rosita en Luc Liesbeth en |elle, V 22 december 2013 Blaauwe Hofke 32,4561 NV Hulst U kunt afscheid nemen van Els in rouwkamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 27 december van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 28 december om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar dr. Schulte en naar het personeel van unit 3 van de Blaauwe Hoeve voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, als u geen rouwbrief hebt ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Eens zal het weer regenen stil, zoals toen aan zee - Kom mij dan tegen en ga met me mee. Frans Haaksman de Koster 22 februari 1952 17 december 2013 Lieve zoon, broer, schoonbroer en oom. R. Haaksman de Koster - Thomaes B. Haaksman de Koster (in herinnering) Bart (in herinnering) en Annemieke Miep en Kees Greet en Etienne Kinderen en kleinkinderen Onze gedachten zijn bij Nel, Martijn, Jeroen, Khadija, Malik en Aya. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer Chris de Mul Chris was gedurende 28 jaar een zeer trouwe helpende hand van onze vereniging. We hebben nooit tevergeefs een beroep op hem gedaan, hij droeg onze vereniging een zeer warm hart toe. Wij zijn hem daar zeer erkentelijk voor. En nu, na de laatste repetitie van dit jaar, is hij komen te overlijden. In het harnas gestorven, als het ware. Ons leedwezen gaat uit naar zijn familie. Bestuur, directie en leden Harmonie de Vereenigde Vrienden te Sas van Gent Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Rinus Eversdijk echtgenoot van onze zus en tante Francien Sinke ln onze familiekring zullen wij hem, met zijn eigen vorm van humor, missen. Onze zus met haar kinderen wensen wij sterkte en bovenal de nabijheid van haar Heer en Heiland. De familie: Terneuzen: Riet en Piet Nunspeet: Henk en Letta Nicolien (in herinnering) Middelburg: Gied en |anny Lianne (in herinnering) Oostkapelle: Suzan en Han Middelburg: Klaas en janny Terneuzen: Wim Oostkapelle: Anton en Ariane Neven en nichten Waar mensen... mensen zijn, die elkaar verstaan. Waar liefde.liefde is, daarheen wil ik gaan. Waar het eeuwig vrede is, waar de zon schijnt. Waar een nieuwe wereld is, die niet meer verdwijnt. Na een aantal moeizame jaren waarin de wereld steeds kleiner werd, het begrip van woorden en gedachten verdween, is in de leeftijd van 98 jaar overleden onze zorg zame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina Sara van den Bos-Smits - Mina - weduwe van Abraham van den Bos Goes: Wim en Coccy Overdinkel: Kees en Elly Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar de zeer liefdevolle verzorging door het personeel van zorgcentrum Randhof, afdeling Het Groene Weitje. Goes, 20 december 2013 Correspondentieadres: v.d. Spiegelstraat 5a, 4461 LJ Goes De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, ik ben in vrede gegaan. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een slopende ziekte is overleden onze lieve pa en opa Stephanus Petro de Roover Hans A Amsterdam, Hulst, 19 februari 1947 22 december 2013 Kloosterzande: Natasja en Donald Stephanie en Sander Vanity Sigourney Nick Vogelwaarde: Wendy Daphne Dieter Correspondentieadres: Churchillhof 10,4587 EV Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Hans in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 27 december van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 28 december om 14.00 uur in de aula van crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Stichting Curamus, afdeling De Meander en Thuiszorg Hulst. Geschokt hebben we kennis genomen van het overlijden van onze secretaris |ohan Pielaet larenlang was hij nauwgezet secretaris van onze "seniorenclub ZorgMix". We zullen hem erg missen. Wij wensen Rose-Marie en hun kinderen alle sterkte toe. Bestuur en leden van ZorgMix Dag lieve opa lessica en Gordon Maaike, Anne lacco en Mandy Jessy, jenthe |ohn en Marieke Sophie, F.efje, Lieve Dankbaar dat hij nu rust heeft gevonden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Jan Mathijs Kakebeeke - |an - weduwnaar van Helena Maria Kakebeeke-Oudesluijs in de leeftijd van bijna 88 jaar. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 21 december 2013 Correspondentieadres: Gildenstraat 82.4421 KV Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 27 december om 9.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Een unieke vrouw is heengegaan. Nu zijn we verbijsterd en bedroefd maar zij zal altijd bij ons blijven door de mooie herinneringen die zij achter laat. Overal en altijd verspreidde zij warmte en liefde. Met grote droefheid in ons hart maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, delen wij u mede dat wij onverwachts afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van IJzendijke, 27 juni 1934 t Brugge, 22 december 2013 Oostburg: J.P.F. Aers Oostburg: Margot de Milliano - Aers Prudent de Milliano Aniek en Roy Jeroen en Anoek IJzendijke: Jacky Aers Elly Aers - Cauwels Youri Davey Correspondentieadres: J.P.F. Aers, Langestraat 28, 4501 BS Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 28 december om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid ons te condoleren. Mijn vrouw is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen is er op vrijdag 27 december van 19.00 tot 19.30 uur. Samenkomst van de familie in de kerk. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Rust zacht lieve Anny Personeel Aers Olie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 98