Colofon (0111) 45 07 17 mathMa Hugens amiiieberichten f) (D9ns9nlinq.nl Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van mevrouw Esther Westerdijk-Stijns medewerker Tekstverwerking bij de Unit I-zaak van de afdeling Informatievoorziening .Automatisering van Provincie Zeeland. Met waardering denken wij aan de wijze waarop zij gedurende een periode van ruim 10 jaar haar werkzaam heden in dienst van Provincie Zeeland heeft verricht. Wij wensen haar echtgenoot, zoontje en verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 20 december 2013 Wij zijn geschrokken, verbijsterd en ontroerd door het plotseling overlijden van onze collega Esther Westerdijk-Stijns Wij verliezen in Esther een fijne, nuchtere en gedreven collega. Een collega die wij ook zeer zeker als persoon met haar humor, vaak met een lach, bijzonder zullen gaan missen. Onze gedachten gaan uit naar haar echtgenoot Mare, zoontje Thomas en verdere familie, die wij veel sterkte wensen met dit verlies. De collega's van de Afdeling Informatievoorziening Automatisering van Provincie Zeeland Middelburg, 20 december 2013 Esther Westerdijk-Stijns Esther Miranda Wim en Ingrid Lara Esther We zullen je missen Annemarie, Christianne, Ingrid en (aap Esther Westerdijk Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Esther Westerdijk-Stijns Echtgenote van onze medewerker en collega Mare Wij wensen Mare, zijn zoon Thomas en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers N.V. EPZ Bedroefd hebben wij keunis genomen van het plotseling overlijden van Esther Westerdijk-Stijns Echtgenote van onze collega Mare Wij wensen Mare, zijn zoon Thomas en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Collega's van de afdeling KP N.V. EPZ te Borssele Verdrietig zijn wij door het overlijden van de mama van Thomas, Esther Westerdijk Wij wensen Thomas, zijn vader en verdere familieleden veel sterkte en liefde toe. We hopen er voor jullie te kunnen zijn. Medewerkers en kinderen BSO Oesterburcht en de Boterhammenbrigade Namens medewerkers Kinderopvang Walcheren, Edwin van Alphen, directeur Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat rustig en vredig is ingeslapen mijn man, onze vader, schoonvader en opa jan Zijl echtgenoot van Carla Zijl-|ansen in de leeftijd van 87 jaar. Namens de familie: Carla Zijl-)ansen Vlissingen. 22 december 2013 Correspondentie-adres: coöperatie DELA, T.a.v. Fam. Zijl, De Wijper 8,4726 TG Heerle. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 27 december 0111 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Cornelis van den Broeke V\ Schouwen-Duiveland Uitvaartzorg Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? dinsdag 24 december 2013 familieberichten I 39 Thank you for loving me... Esther Met machteloosheid en intens verdriet, geven wij u kennis van het overlijden van mijn vrouw, mama, onze dochter, schoondochter,zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 41 jaar. Mare Thomas Pa en ma Stijns John Soraya Henk en Coot Westerdijk-Burmanjer 20 december 2013 IJsselstraat 4 4335 KB Middelburg U kunt persoonlijk afscheid nemen van Esther op vrijdag 27 december van 12:15 tot 13:00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen om 14:00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Esther's lievelingskleur was rood. Als laatste groet vragen wij u een rode bloem voor haar mee te nemen. U bent welkom ook als u geen rouwbrief heeft ontvangen. Het is een groot gemis als "samenuit je leven is! Geschrokken, verdrietig, geschokt en ontdaan zijn we door het plotseling overlijden van moeder van Thomas uit onze groep Q5/6. Wij leven enorm mee met Thomas, Marc.en hun familie. We wensen hen heel veel sterkte. Bestuur, directie, leerkrachten, medewerkers, kinderen en ouders van Archipel-basisschool "Tweemaster-KameleonOost-Souburg. Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Tevens wensen wij iedereen Prettige Kerstdagen en een. Gezond 20T4. M. van den Broeke kinderen en kleinkinderen Vlissingen, december, 2013. /C Uitvaartverzorging 7 M. de Bruijne Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: www.uitvaartschouwenduiveland.nl steunpunt in een emotionele tijd tel.: 0113 - 217 060 06 - 24650772 www. ma th Ma h ugensuitvaartzorgnet Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. F-maü pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39