t Abraham de Visser Bram Abraham de Visser Abraham de Visser Bram 38 I familieberichten dinsdag 24 december 2013 O (Densenlinq.nl Eens zal het weer regenen stil, zoals toen aan zee - Kom mij dan tegen en ga met me mee. Frans Haaksman de Koster 22 februari 1952 17 december 2013 Lieve zoon, broer, schoonbroer en oom. R. Haaksman de Koster - Thomaes B. Haaksman de Koster (in herinnering) Bart (in herinnering) en Annemieke Miep en Kees Greet en Etienne Kinderen en kleinkinderen Onze gedachten zijn bij Nel, Martijn, Jeroen, Khadija, Malik en Aya. Dankbaar dat hij nu rust heeft gevonden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Jan Mathijs Kakebeeke - |an - weduwnaar van Helena Maria Kakebeeke-Oudesluijs in de leeftijd van bijna 88 jaar. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 21 december 2013 Correspondentieadres: Gildenstraat 82,4421 KV Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 27 december om 9.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag lieve opa lessica en Gordon Maaike, Anne Jacco en Mandy fessy, Jenthe John en Marieke Sophie, Eefje, Lieve Drs. Frans Bastiaan Leendert Naerebout Na een langdurige ziekte heeft de Heere op Zijn tijd van ons weggenomen onze geliefde schoonzoon, zwager, kleinzoon en oom Vrouwenpolder: Serooskerke: Vrouwenpolder: Serooskerke: Oostkapelle: A. Wijkhuys J. Wijkhuys-Geertse G.L. de Visser S.F. de Visser-Wijkhuys M.J. Wijkhuys W.I. Zwemer M. Zwemer-Wijkhuys F. Wijkhuys-Schoe neven en nichten Vrouwenpolder, 23 december 2013 Na een periode van afnemende gezondheid is van ons weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom. echtgenoot van Franciska Wijkhuys vader van Lianne, Andrea, Martijn, Bartjan, Francina, Corné, Martine en Suzanne Middelburg: André de Visser Nélleke de Visser - Verhage Bart, Elma Erik, Jacco Lisse: Lies Baaij - de Visser Jan Gerard Baaij Siemen, Corneline, Margré-Lise, Martienke Vrouwenpolder, 23 december 2013 Groot is uw trouw, o Heer, iedere morgen aan mij weer betoond. Al wat ik nodig had, hebt Gij gegeven. Groot is uw trouw, o Heer, aan mij betoond. De Heere nam van ons weg, na een ernstige ziekte en jaren van afnemende krachten, mijn man en onze vader in de leeftijd van 50 jaar. In vakmanschap heeft hij gebloeid. Dementie heeft hem afgebroken. Vol liefde herinneren wij hem zoals hij voor ons was. Franciska de Visser-Wijkhuys Lianne Andrea en André Martijn eri Annerieke Bartjan en Samantha Francina Corné Martine Suzanne Onze speciale dank gaat uit naar alle PGB-ers, familie, buren, vrijwilligers, Dr. Van Tol en medewerkers van RST die Bram met liefdevolle zorg en aandacht omringden. 23 december 2013 Lepelstraat 16 4354 KK Vrouwenpolder Op D.V. vrijdag 27 december zal om 14.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Aansluitend is er in deze kerk gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Verslagen en zeer verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste schat, onze bijzondere, lieve en inspirerende papa en allerliefste opa van de wereld Paul René Marie van der Sneppen echtgenoot van Julia Rosalia Maria Bogaert Voorzien van het H. Sacrament der zieken Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Terneuzen, 20 april 1934 t Hulst, 22 december 2013 Altijd en overal een inspirerende en wijze mentor. Julia Chantal en Kees Jessica en Wouter Samantha en Michael, Ryan, Aidan Jacques en Freda Eveline Pols Fé, Jules, Jim Nicole en Wiebe in liefdevolle herinnering Lisan Paul en Belinda Eefje Milockstraat 33, 4561 GZ Hulst Papa is thuis. De H. Eucharistieviering voor papa zal plaatsvinden op zaterdag 28 december om 14.00 uur in de Basiliek H. Willibrordus, Steenstraat 2 in Hulst. Aansluitend gaan wij met papa naar het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aanvang 16.30 uur. Hierna is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in het Hampshire Hotel Churchill, Churchilllaan 700 in Terneuzen. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-werknemer en oud-collega Bram de Visser 30 jaar heeft hij voor de firma gewerkt. Wij wensen Francisca, de kinderen en overige familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Aannemingsbedrijf Francke. [acco en Corine Riemens Gerson, Johan, William, Kim. André, Simon, Gerard, Björn en Sem Met ontroering hebben we kennis genomen van het overlijden van onze buurman Bram de Visser Onze gedachten gaan uit naar Franciska en de kinderen Simon en Rina de Visser Simon de Visser Arco en Maaike de Visser Renger en Tosca Meerman Rinus en Francien Louwerse Jaan en Rinus Kodde Rinus en Anja Jobse Marijke Louwerse Vrouwenpolder 23 december 2013 Mijn lief is niet meer Na een paar moeilijke maanden, waarin zijn lichaam het langzaam af liet weten, is overleden mijn man, stiefvader, broer en onze zwager bioloog oud-docent Libanon Lyceum Rotterdam, 29 september 1941 Heelsum, 20 december 2013 Heelsum: Mansje Naerebout - Mijsberg Haastrecht: Paul Hameleers en Janet Taylor Vlissingen: *Hein Naerebout en Patricia Naerebout - de Meijer Maarssen: Hans Mijsberg Akkermaalweg 11 6866 CW Heelsum De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Frans hield van bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38