Oysrladan O (Tlens0nlinq.nl •OtjA'óe/i 9fi'i'/ns6e/ye/i Jacoba van den Bos Coba familieberichten F 37 Leer van Gister, Droom van Morgen, Maar LEEF vandaag! Ons (O)ma atje is weg. Wij krijgen de gedachten terug. Heden is overleden mijn lieve echtgenote, moeder, oma en overgroot oma Johanna Wilhelmina Cornelia van den Akker-Swagerman lo echtgenote van Jaap van den Akker Koog aan de Zaan, 21 februari 1934 t Rilland, -21 december 2013 )aap van den Akker Kinderen, kleinkinderen en achterkleinzoon Correspondentieadres: Coöperatie DELA, De Wijper 8,4726 TG Heerle Jo is thuis opgebaard, bezoek in overleg. U kunt tevens afscheid nemen, vlak voor de dienst, op vrijdag 27 december om 12.30 uur tot 13.00 uur in de Arkzaal bij de kerk. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 27 december om 13.30 uur in de RK St. lozefkerk, Hontestraat 6, 4411 CL te Rilland, waarna om 15.30 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Zoomstede. Mastendreef 5,4623 RF. te Bergen op Zoom. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crema torium. Waar mensen.mensen zijn, die elkaar verstaan. Waar liefde.liefde is, daarheen wil ik gaan. Waar het eeuwig vrede is, waar de zon schijnt. Waar een nieuwe wereld is, die niet meer verdwijnt. Na een aantal moeizame jaren waarin de wereld steeds kleiner werd, het begrip van woorden en gedachten verdween, is in de leeftijd van 98 jaar overleden onze zorg zame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina Sara van den Bos-Smits - Mina - weduwe van Abraham van den Bos Goes: Wim en Coccy Overdinkel: KeesenElly Klein- en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar de zeer liefdei'olle verzorging door het personeel van zorgcentrum Randhof, afdeling Het Groene Weitje. Goes, 20 december 2013 Correspondentieadres: v.d. Spiegelstraat 5a, 4461 L) Goes De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Rinus Eversdijk echtgenoot van onze zus en tante Francien Sinke ln onze familiekring zullen wij hem, met zijn eigen vorm van humor, missen. Onze zus met haar kinderen wensen wij sterkte en bovenal de nabijheid van haar Heer en Heiland. De familie: Temeuzen: Riet en Piet Nunspeet: Henk en Letta Nicolien (in herinnering) Middelburg: Gied en )anny Lianne (in herinnering) Oostkapelle: Suzan en Han Middelburg: Klaas en )anny Temeuzen: Wim Oostkapelle: Anton en Ariane Neven en nichten De Heere is mijn herder Psalm 23 Na een lang en zorgzaam leven is rustig ingeslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder op de leeftijd van bijna 91 jaar Jans Geldof-de Bree sinds 2 mei 2002 weduwe van Jan Albert Geldof geboren, St. Laurens 26 december 1922 overleden, Vlissingen 22 december 2013 Vlissingen: )an Geldof Vlissingen: Janske en Chris t Alewijnse-Geldof Oost-Souburg: Rineke en Ko de Veij-Geldof Vlissingen: Peter en Corry Geldof-Bevelander Vlissingen: Marjan Geldof t Zeist: Coby en Herman Broekhof-Geldof Vlissingen: Leida en |an van Loon-Geldof Klein - en achterkleinkinderen Dankbaar zijn we voor de liefdevolle verzorging door het personeel van Verpleeghuis Ter Reede woning 15. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 27 december om 15.45 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 15.30 tot 15.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in boven genoemd crematorium. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. correspondentieadres: Westerzicht 414,4385 BN Vlissingen Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze lieve zuster en schoonzuster en tante Jans Geldof-de Bree Namens de familie de Bree Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen dat onverwachts is komen te overlijden onze collega en broer van één van onze medewerkers Viktor van den Broeke Wij missen in hem een fijne collega met wie we prettig hebben samengewerkt. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte met dit tragische verlies. Raad van Commissarissen, directie en personeel van DELTA N.V. Middelburg, 24 december 2013 Diep geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Viktor was via ons werkzaam op de afdeling Front Office van DELTA N.V. Wij verliezen in hem een betrokken, collegiale en fijne medewerker. Wij wensen zijn ouders, broer en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers Start People Goes Viktor van den Broeke Het bericht dat onze collega Viktor van den Broeke tijdens zijn vakantie is overleden heeft ons diep geraakt. Wij hebben Viktor leren kennen als altijd vriendelijk, goedlachs en heel betrokken. Wij missen hem. Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte bij dit grote verlies. Naaste collega's afdeling Front Office van DELTA N.V. Middelburg, 24 december 2013 Tot onze diepe droefheid is, na een kortstondige ziekte, toch nog onverwacht door de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder gehuwd geweest met Anthony Jumelet f 1973 in de leeftijd van 96 jaar. Bruinisse, A. Jumelet M.P. Jumelet-Bolle Tonny en Patricia Antwan en Steffanie, Arjan Ellen en Wilco Bert en Monica, Eline, Christianne, Julia Dirksland, W. Jumelet S. Jumelet-van der Zande Anine en René Sentia, Jade Jan en Cornelia Stef Tony en Linda Anthony, Anna Bruinisse, 22 december 2013 Zorgcentrum "In 't Opper", kamer 0.71 Correspondentieadres: Beatrixlaan 14 3247 AA Dirksland De rouwdienst zal D.V. vrijdag 27 december om 14.00 uur worden gehouden in de kerk van de Gereformeerde gemeente in Nederland, Schoolstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "In 't Opper" voor de liefdevolle zorg en aandacht welke aan moeder en oma is gegeven. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. dinsdag 24 december 2013 O, a/s ik niet had geloofd des HEREN goedheid te zullen zien in het land der levenden! Psalm 27:13 Heden overleed, in de volle zekerheid van het geloof in zijn Heiland, onze geliefde vader en (over)grootvader echtgenoot van Pietertje van der Doe t Zeist 22-10-1932 i Vlissingen 21-12-2013 Nizetta en Keesjan de Bruijne Alex en Miranda Fred en Trudi, Ryan Kees en Hanneke Heemsbergen Carola en Richard, V Eric Vlissingen Vredehoflaan 450 Correspondentieadres: Scheldestraat 114 4382 LZ Vlissingen De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 27 december om 11:30 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Kasteelstraat 109/1114381 SK te Vlissingen. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen, voorafgaand aan de rouwdienst, van 10:15 tot 10:45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 13:00 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg aan de Industrieweg 20,4382 NA te Vlissingen. Onze dank gaat uit naar Bemice, Fatima Orwine en Willian voor 4 weken liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37