Carsor n vind de beste deal voor auto-onderhoud (IDcarsom.nl SP0TLIGH1 Nu vanaf 6.995, Nu vanaf 10.795 172 tot 224 36 dinsdag 24 december 2013 Slijtage van de auto is onvermijdelijk. Met het gebruik slijten onderdelen als de remmen en distributieriem. Het loont om u voor te bereiden op onderhoud en reparaties. Bijvoorbeeld door vooraf gratis offertes aan te vragen bij garages. Schokdemper achteras beide zijden vervangen voor jouw Peugeot Offertes aanvragen Subtotaal v Selecteer garages in je buurt Vraag gratis 3 offertes aan Ontvang binnen 24 uur offertes van de garages Vergelijk en kies de beste deal 54 min. €54 €98 €118 €126 Vind de beste deal voor auto-onderhoud SPECIALS Kia Picanto inclusief 1.500,- extra inruil Kia Rio inclusief 1.500,- extra inruil Met de Kia Spotlight Specials zijn de Picanto en Rio nu wel héél voordelig. Auto Vermeulen Pearyweg 6 Goes Tel.: 0113-561 812 www.kia-goes.nl Autohuis Terneuzen Productiestraat 8 Terneuzen Tel.: 0115 -613 690 www.kia-terneuzen.nl Kia Melse Vlissingen Industrieweg 31 Vlissingen Tel.: 0118-415 220 www.kia-vlissingen.nl - Advertentie Noodzakelijk onderhoud Er zijn verschillende soorten onderhoud te onderschei den. Er is regulier onder houd, zoals het vervangen van motorolie, de oliefilter en de inspectie van diverse onderdelen. Een andere categorie betreft aanvullend onderhoud en reparaties die tijd- of kiiometergebonden zijn, zoals het vervangen van bougies of een distribu tieriem. De distributieriem wordt altijd preventief ver vangen tijdens een onder houdsbeurt na een bepaald aantal kilometers (bijvoor beeld 120.000 km) of een bepaald aantal jaar (bijvoor beeld acht jaar), afhankelijk van wat u het eerste bereikt. Inzicht in toekomstig onderhoud en kosten Vooruitdenken betekent de auto bedrijfsklaar houden. Goede onderhoudsplanning voorkomt in veel geval len ook onvoorziene èxtra kosten. Carsom.nl geeft alle infor matie die u als autobezit ter nodig heeft om goed voorbereid naar de garage te gaan. Met de Onderhouds- voorspeller van Carsom.nl kunt u eenvoudig bekijken welk auto-onderhoud u in de komende jaren kunt verwachten volgens de voorschriften van auto fabrikanten. De informatie is afgestemd op uw type auto en rijgedrag. Beste deal vinden Moet er een onderhouds beurt of reparatie uitge voerd worden? Dan geeft Carsom.nl u direct inzicht in de ver wachte werkzaamheden en kosten voor uw autp. Bovendien kunt u direct en gratis 3 offertes aanvragen bij erkende garages in uw buurt. Binnen 24 uur ontvangt u van de geselecteerde garages een offerte en kunt u de beste deal kiezen. Met een goede voorbe reiding kunt u niet alleen kosten besparen, maar ook verrassingen en ergernissen voorkomen. www.carsom.nl Bekijk details Vraag 3 vrnÉretiae ctfiertas m Werkzaamheden Schokdemper Achteras beide zijden vervangen Wiel Achtefas rechts uit- en inbouwen Wiel Achteras links uit- en inbouwen Subtotaal Onderdelen Schokdemper Achteras links Schokdemper Achteras rechts Hoe berekent Carsom nl de verwachte kosten? Verberg details x Tijd Min. kosten Max. kosten 54 min €54 €98 Aantal Min. kosten Max. kosten 1 00 st €59 €63 1 00 st €59 €63* Zo werkt het Bekijk de verwachte kosten Vraag gratis 3 offertes aan Vergelijk en kies de beste deal 100% gratis voor autobezitters The Power to Surprise Besluit u nog in 2013 tot aanschaf van een nieuwe Kia Picanto of Kia Rio, dan zijn deze dankzij de Spotlight Specials wel heel voordelig. U ontloopt niet alleen de BPM-verhoging van 2014, maar profiteert ook nog van€ 1.500,- inruilpremie. Uw totale voordeel kan oplopen tot€ 2.200,-! Kijk voor meer informatie en de overige Spotlight Specials op Kia.com. Gem. verbruik 4,1 - 6.31/I00km. 24,4 - 15.8 km/1. C0,-iétstoot 95-147 g/km Actievoorwaarden Deze actie is alleen geldig voor bet actuele modelprogramma van de Kia Picanto en Kia Rio met uiterste aankoopdatum van 27-12-13 en uiterste registrabedatum van 31-01-14. De acties geiden tenzij anders vermem. niet l.c m andere acties en zolang de voorraad strekt Genoemde vanaf verkoopprijzen zijn tenzij anders vermeld ine! BTV7/8PM. «cl. metallic lak. kosten njklaarmaken aflever pakket, brandstof, leges, recydingbijdrage en de optionele lakbescherming. Getoonde modellen kunnen afwijken van de beschreven uitvoering. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36