volop unieke "koopjes" in Veere Yeu Veere heeft volop sfeer! Veere ontspant! - In de winter overal gratis parkeren - (open: 12.00 - 18.00 uur) 50% korting op de gehele winter-collectie (open: 10.00 - 18.00 uur) "Het weekend van het Zeeuwse product" Ie Kerstdag: cadeaubon t.w.v. 7,50 2e Kerstdag: cadeaubon t.w.v. 5,- snoepwinkel Dé j°ints van Oma! r~ Kaai 33 - Veere Dameskleding van o.a. Expresso, Yaya, Nogu en Penn Ink le Kerstdag vanaf 12:00 uur 2e Kerstdag vanaf 10:00 uur Is een magazijnwinkel barstensvol Blond-servies, Pip-servies, Cow-Parade, loop- en trapauto's, Kerstdecoraties, tekstborden, Koekepeer-servies en nog véél meer! Tot ziens in Veere: Markt 20 - Tel.: 0118 - 506170 - Open 365 dagen per jaar. Een eerste oproep Atelier "de Schapekop" wil eind april a.s. in Veere gaan organiseren. Maakt u typisch Zeeuwse producten of kunst? Meld u dan aan via schapekop@zeelandnet.nl vu* Bij aankoop van de beroemde huispantoffels van atelier "de Schapekop" in Veere. Te besteden bij uw volgende aankoop, 2 maanden geldig! Kerkstraat 3, Veere, Tel. 0118-501416. le Kerst 12 uur open. Oma, van Oma's snoepwinkel in Veere, is me er eentje! Kleinzoon Jan is één van de weinige die normaal met Oma kan communiceren. Hij denkt regelmatig dat de "snoepdampen" haar verstandelijke vermogens hebben aangetast. Zie het volgende gesprek: Oma, voor 1 e en 2e kerst moeten wij een "spetterende" aanbieding hebben. Jan, jongen ik ben in een milde bui vandaag, dus zeg't maar... Oma is het dan een idee om uw verrukkelijke joints, waar U trouwens heel de dag zelf aan staat te lurken,twee dagen lang boven de toonbank te verkopen. Jan, jongen dat vind ik prima. Alleen stuur ik de Hermandad dan wel naar jou door. Oma, wat is dé Hermandad? Jan, jongen dat is de dorpsveldwachter die hier nog op een varken rond rijdt. Oma komt U wel eens buiten? Die veldwachters rijden tegenwoordig rond in "kekke" Golfjes of coole Volvo's. Jan, jongen ik vind (vandaag! red.) alles goed, je regelt 't maar... ik neem nog een jointje. Kleinzoon Jan regelt het: Vanaf morgen (1® Kerst) 12 uur: 2 soorten Joints: dark-horse en white-widow Prijs 1,20 per stuk Bij Oma's Snoepwinkel, Oudestraat 20, Veere 1e en 2e Kerstdag leder jaar staat Veere vol kerstboompjes met lichtjes. Kom na 17.00 uur genieten van dit burger-iniatief. MALLE JANTJE IN VEERE B kerstdag 30% korting op alles én 2e kerstdag 20% korting op alles

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 20