<1 iïlensenLinq.nl Colofon Wat blijft is de emotie •Q- PP familieberichten Familieberichten =m Goudina Johanna Leij dekkers - de Klerk Ina Ina Leijdekkers - de Klerk Ina Leijdekkers - de Klerk amitieberichten kijk ook op Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geef ik u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van mij is heengegaan mijn lieve, zorgzame moeder sinds 22 maart 2005 weduwe van Leonardus Karei Leijdekkers in de leeftijd van 71 jaar. 21 december 2013 Dwarsstraat 10,4332 AG Middelburg Jack Leijdekkers De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 27 december om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. r Na alle liefdevolle jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid'moeten nemen van onze dierbare vriendin Wij zullen haar enorm missen. Henk en Yvonne Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zus en schoonzus Joke en Jo Schou Een goed mens, een levensgenieter, onze lieve Chris heeft ons te vroeg verlaten. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Christiaan Gilbert Maria de Mul Chris A Sas van Gent, 22 juli 1947 f Hulst, 19 december 2013 Almelo: Frits en Corry de Mul-Crone Marc en Kate, Will, Noor Monique en Ulco, Lucas, Laure, Ruben Pascal en Sarah, Sophie,Thomas Hulst: Trees en Piet Adriaansen-de Mul Karen en Richard, Noud, Loes Maarten en Sabrina, Tom Correspondentieadres: Kievitstraat 314561 KK Hulst Emailadres: ptadria@zeelandnet.nl De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 27 decem ber om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats St. Jans Schorre, Schapersweg 2 te Sas van Gent. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Chris, We missen je nu al, en we zijn pas een dag verder. Het bericht kwam gisteren als een donderslag, zo erg, zo jammer. Je was een dullaertman, steeds was je wel ergens in den Dullaert te vinden. Zonder jou zal het nooit meer hetzelfde zijn. Het was voor ons een eer om iemand zoals jij bij ons te mogen hebben. Je vrienden van Stichting den Dullaert Ian, Marita, Patricia, Gerrie, Walter, Wendy, Lia, Mariella, Doenja, Krishna, Peter, Jacques, Chris, Jeroen, Christina, Yona, Davy, Micha, Sharona Johannes Petrus Pielaet Johan Pielaet f am i lie be rich tenon li ne. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant maandag 23 december 2013 I 23 In omnibus caritas... In liefde waren we één, ook in ons verdriet en onze wanhoop. Dit alles is nu verbroken nu je niet meer bij ons bent. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering is van ons heengegaan, mijn zorgzame man, onze papa en opa echtgenoot van Rose-Marie Mattelaer Hoofdplaat, 22 november 1938 Oostburg, 21 december 2013 Zuidzande: R.M.A. Pielaet - Mattelaer Nieuwvliet: Pascale Pielaet en Marco van de Walle Jordy en Oedine V Stefan Eede: Angelo Pielaet en Astrid Veldkamp Joey Correspondentieadres: Sint Jorisstraat 64505 AE Zuidzande Een speciaal woord van dank aan allen die hem liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 27 december om 10.30 uur in de Eligiuskerk te Oostburg. Aansluitend is de crematie in stilte. Schriftelijke condoleance. In plaats van bloemen geeft pa de voorkeur aan een kleine gift voor het Liliane Fonds, rekeningnummer 30.30.80.000. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 75-jarige leeftijd is overleden In hem verliezen we een trouw koorlid die als tenor zijn mannetje stond, we zullen hem missen. Wij wensen de familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur en leden Ritmisch koor Emmanuel Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-Ó13 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 61