Familieberichten mensenlinq.nl Willem Joosse Arnold Victor Marie Scherbeijn Mevrouw Adriana Jacomina Siroo - Vermeule >4 Marinus Eversdijk 2 2 maandag 23 december 2013 kijk ook op Serafina Thomaes - van Eijkeren Fien Thomaes - van Eijkeren Fien Thomaes - van Eijkeren Het bericht dat de zoon van onze juf en onze collega Christianne Sjoerd de Jong plotseling overleden is kunnen wij nog niet bevatten. Hoe kunnen wij Christianne, Jos, zus en broers troosten? Wij kunnen niet stoppen aan jullie te denken. Hopelijk kan die gedachte jullie kracht geven. Leerlingen en collega's medezeggenschapsraad en ouderraad directieberaad en bestuur' van De Regenboog-De Wingerd Terneuzen Sjoerd Geen roze badjas meer met carnaval. We zullen je gezelligheid missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. C.V. de Groentjes Alexandra, Anne, Arisa, Bart, Jurre, Niek, Niels, Renata, Susan, Tom. We hebben afscheid genomen van 18-03-1938, Hoofdplaat t 14-12-2013, Terneuzen Roza Scherbeijn - de Poorter Kinderen en kleinkinderen. Wilt u schriftelijk condoleren: Fam. Scherbeijn, Watervlietseweg 19, 4515 SC IJzendijke Enige en Algemene Kennisgeving Heden is op 97-jarige leeftijd overleden D.J.P. Castel (executeur) 21 december 2013 Correspondentieadres: Perestraat 25 4462 EC Goes De uitvaartdienst,waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 27 december om 11.00 uur in de parochiekerk O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend om 13.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de condoleanceruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Ter Weel afd. Ganzenest voor de liefdevolle verzorging en het geduld. 'Mijn hulp is van de Here Psalm 121 vers 2 Van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Oost- en West-Souburg, 26 januari 1930 Vlissingen, 20 december 2013 Oostburg: Ineke Joosse Pim Zwarts Middelburg: Anja van Dijk-Joosse Cees van Dijk Middelburg: Joyce van Dijk Kyan Correspondentieadres: Mevr. D.S. Joosse Mars 75 4501 HJ Oostburg Er wordt een rouwdienst gehouden op vrijdag 27 december om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de alg. begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Wat is de mens dat Gij zijner gedenkt. Psalm 8 Overleden is - Rinus - 17 oktober 1930 Kapelle f 21 december 2013 Kapelle Kapelle Halsteren Francien Eversdijk - Sinke Leonard en Dianne Anton en Mieke Marijn en Wendy Joris Amsterdam: Jacqueline en Sjoerd Setskeen Wouter Rens Kapelle: André en Nienke Mare Sem Fin Biezelingsestraat 51 a 4421 BN Kapelle Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren op dinsdag 24 december vanaf 12.00 uur tot 12.45 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. De dankdienst voor zijn leven zal daarna om 13.00 uur worden gehouden. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid om samen te zijn in bovengenoemde kerk. Vol ongeloof en verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze altijd behulpzame lieve neef Sjaak Cevaal Wij wensen Jannie en de kinderen veel sterkte toe. Oost-Souburg: A. Goedhart (in herinnering) C. Goedhart-Geuze G. Sinke Inke en Cock Clara en Piet Vlissingen: L. Verhage J.P. Verhage-Goedhart (in herinnering) Jos Jan Piet en Monique Jolanda en Wim Veere: Francy en Chris Jan Gilles en Karolina Vlissingen, 20 december 2013 Altijd zorgzaam tot het laatste moment is mijn vrouw, onze moeder en oma ingeslapen. Te midden van haar gezin heeft zij de rust gevonden waarnaar zij zo verlangde. echtgenote van Tonny Thomaes 3 april 1933 te Biervliet 20 december 2013 te Biervliet Biervliet: A. Thomaes Absdale: Carlo en Suzan Thomaes - Goossen Tim Anne en Jeffrey IJzendijke: Margo en Pieter Calon - Thomaes Anke Stef Biervliet: Edwin Thomaes Eveline en Edwin Stephan Chantal Correspondentieadres: Stadsweide 7 4521 BC Biervliet De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 28 december om 10.30 uur in r.-k. kerk H. Maagd Maria Onbevlekt Ontvangen aan de Noordstraat te Biervliet. Gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de dienst van 10.00 tot 10.25 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Indien u geen rouwbrief hebt ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mevrouw Corrie Buysse - van Eijkeren Arsène Buysse (in herinnering) Eric (in herinnering) Theo en Christian Frank en Marianne Luc en Caroline en kinderen Wij wensen de familie sterkte in deze moeilijke dagen. Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 80-jarige leeftijd is overleden In haar verliezen we een trouw koorlid die als sopraan zeer gewaardeerd werd, we zullen haar missen. Wij wensen de familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur en leden Ritmisch koor Emmanuel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 60