Familieberichten Willem Joosse kijko°kop HlQnsenlinq.nl Marinus Eversdijk - Ririus - Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rinus Eversdijk VIKTOR onze vriend is niet meer we zullen je missen Viktor van den Broeke Sjoerd de Jong Sjoerd Viktor P. van den Broeke Jan Christiaan Glerum 2 2 maandag 23 december 2013 Wat is de mens dat Gij zijner gedenkt. Psalm 8 Overleden is 17 oktober 1930 Kapelle 121 december 2013 Kapelle: Francien Eversdijk - Sinke Kapelle: Leonard en Dianne Halsteren:' Anton en Mieke Marijn en Wendy Joris Amsterdam: Jacqueline en Sjoerd Setskeen Wouter Rens Kapelle: André en Nienke Mare Sem Fin Biezelingsestraat 51 a 4421 BN Kapelle Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren op dinsdag 24 december vanaf 12.00 uur tot 12.45 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. De dankdienst voor zijn leven zal daarna om 13.00 uur worden gehouden. De begrafenis zal* aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid om samen te zijn in bovengenoemde kerk. We zullen onze buurman missen. Martin en Marjo André en Jolanda Cobi Arjan en Isabelle Hans en Lean Bedroefd geven wij u kennis dat overleden is onze vriend M.G. Eversdijk Inge Balkenende )oop de (ager-van de Bosch Co en Jos van Wallenburg-de lager Tiny Nijssen Trijnie Huisman Pie Slabbenkoorn )oke Verwest en Ad Stouthamer Gerard en Lida de Jager-Schuringa En verder alle vrienden om hen heen Wij wensen Francien. de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. R.I.P. EDGAR EN DENIECE PETER EN RINA BENNY EN ESTHER DELANO RIK EN MICHELE SHARON Wij wensen Jan en Tanja, Jeroen en Sandra en de kinderen veel sterkte en medeleven met dit verlies. onze neef, is overleden. Arie Bart-Jan en Carin Jan en Sandra Daan en Isa Marlies en Harry Lauren en v Het bericht dat de zoon van onze juf en onze collega Christianne plotseling overleden is kunnen wij nog niet bevatten. Hoe kunnen wij Christianne, Jos, zus en broers troosten? Wij kunnen niet stoppen aan jullie te denken. Hopelijk kan die gedachte jullie kracht geven. Leerlingen en collega's medezeggenschapsraad en ouderraad directieberaad en bestuur van De Regenboog-De Wingerd Terneuzen Geen roze badjas meer met carnaval. We zullen je gezelligheid missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. C.V. de Groentjes Alexandra, Anne, Arisa, Bart, Jurre, Niek, Niels, Renata, Susan, Tom. Het kan zijn dal de golven ons overspoelen, ook al zijn we verzwakt door de tijd. We zijn gesterkt in moed en liefde. Nooit opgeven, nooit vergeten... In de bloei van zijn leven en met grootse plannen voor de toekomst is na een tragische gebeurtenis tijdens zijn vakantie uit ons leven gerukt onze zoon, broer en oom 7 september 1985 113 december 2013 Voor altijd in ons hart. Jan Tatjana van den Broeke - Kozlova Jeroen Sandra van den Broeke - van Zijp Tom, Iris Paauwenburgweg 37 4384 JB Vlissingen Wij nemen afscheid van Viktor op vrijdag 27 december om 12.30 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 in Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 in Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkgebouw De Schaapskooi, Papagaaienburg 1 in Vlissingen. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, lieve opa en overgrootvader Kruiningen, 05 - 09 - 1923 Ede, 16-12-2013 Wageningen: Corrie Glerum - Glerum Etten-Leur: Hans en Rikie Glerum Nils en Irma, Mette Karen en Koen V Nieuwerkerk aan den IJssel: Henk en Ciska Glerum Englaan 25 6703 EV Wageningen Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. 'Mijn hulp is van de Here Psalm 121 vers 2 Van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Oost-en West-Souburg, 26 januari 1930 Vlissingen, 20 december 2013 Oostburg: Ineke Joosse Pim Zwarts Middelburg: Anja van Dijk-Joosse Cees van Dijk Middelburg: Joyce van Dijk Kyan Correspondentieadres: Mevr. D.S. Joosse Mars 75 4501 HJ Oostburg Er wordt een rouwdienst gehouden op vrijdag 27 december om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de alg. begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22