mensenlinq.nl Familieberichten Oi/afladan =m Goudina Johanna Leijdekkers - de Klerk Ina Leijdekkers - de Klerk Ina Leijdekkers - de Klerk Izaak Cevaal Sjaak Sjaak Cevaal Sjaak Cevaal Sjaak Cevaal Plotseling uit ons leven! Onbegrijpelijk. Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Sjaak Cevaal |an en Anita Cevaal-Labrujère Mireille en Daphne Dominique en jeroen joke en johan Mesu-Cevaal Christiaan en Aurélie Thomas Sjaak Cevaal i Opa Sjaak Atlas houdt van winnen, maar nu zijn we verslagen. Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van Sjaak was 50 jaar lang een zeer betrokken en actief lid van KV Atlas. Niet alleen een nauwgezet penningmeester, maar vooral Sjaak zelf zullen wij moeten missen. Atlas wenst jannie, kinderen, kleinkinderen, Bram en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Leden, vrienden en bestuur van Korfbalvereniging Atlas, Ritthem Sjaak Cevaal En dan kun je alleen maar stil zijn, waar halen wij nu woorden vandaan? Plotseling is overleden, onze vriend Sjaak Cevaal Rein en Ina Piet en Carla Rob en Paula Ad en Hillie Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van Sjaak Cevaal Wij wensen jannie en de kinderen veel sterkte toe. j. Cevaal P. Cevaal-Schrier M.A. Pladdet-Cevaal D.J. Pladdet neven en nichten Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geef ik u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, van mij is heengegaan mijn lieve, zorgzame moeder Ina sinds 22 maart 2005 weduwe van Leonardus Karei Leijdekkers in de leeftijd van 71 jaar. 21 december 2013 Dwarsstraat 10,4332 AG Middelburg Jack Leijdekkers De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 27 december om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Na alle liefdevolle jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze dierbare vriendin Wij zullen haar enorm missen. Henk en Yvonne Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zus en schoonzus Joke en Jo Schou kijk ook op maandag 23 december 2013 21 Jij bent de zon Jij bent de zee In ons verdere leven nemen we jou voor altijd mee. Geheel onverwacht, en nog niet te bevatten, is van ons heengegaan mijn grote liefde, onze zorgzame vader eh trotse opa in de leeftijd van 58 jaar. Jannie Cevaal - Klap Arno en Veronique Sjoerd Eric en Mandy Anomie 20 december 2013 Julianastraat 16 4388 JD Oost-Souburg Sjaak is thuis. U kunt afscheid van hem nemen op maandag 23 december van 19.00 tot 21.00 uur en dinsdag 24 december van 14.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 27 december om 10.30 uur in kerkgebouw De Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in ontmoetings ruimte De Ark naast de kerk. Vol ongeloof en verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze altijd behulpzame lieve neef Wij wensen Jannie en de kinderen veel sterkte toe. Oost-Souburg: A. Goedhart (in herinnering) C. Goedhart-Geuze G. Sinke Inke en Cock Clara en Piet Vlissingen: L. Verhage J.P. Verhage-Goedhart (in herinnering) Jos Jan Piet en Monique Jolanda en Wim Veere: Francy en Chris Jan Gilles en Karolina Vlissingen, 20 december 2013 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en collega Wij verliezen in Sjaak niet alleen een fijne collega maar ook een echte kameraad, hij stond altijd voor ons klaar. Wij zullen hem dan ook erg missen. Wij wensen Jannie, kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Collega's en leidinggevenden van de afdeling Engineering Damen Schelde Naval Shipbuilding Vlissingen, 20 december 2013 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en collega Wij verliezen in hem een fijne en betrokken collega die ruim veertig jaar met veel inzet zijn werkzaamheden binnen ons bedrijf heeft uitgevoerd. Wij wensen Jannie, kinderen, kleinkinderen en naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie, afdelingsleiding en collega's van Damen Schelde Naval Shipbuilding Vlissingen, 20 december 2013 .Bram Cevaal jo Cevaal-Goedhart Ritthem, 20 december 2013 Geheel onverwachts is overleden onze zwager en oom Wij wensen Jannie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Oost-Souburg: Jan en Elly Bii-Klap Jacco en René Oost-Souburg: Johan |Jap 20 I Ook al beseffen we het niet, we gaan je missen. Knuffel Sjoerd Anomie Sjaak Cevaal Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Vader van onze medewerker Arno Cevaal Het team van Marcus Elektrotechniek wenst de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Marcus, Ingeborg, Jeffrey, Sander, Kris, Rick en Jente Oost-Souburg, 20 december 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 21