Investeren in uw Het kan echt! PERSONEEL IN 2014? Grootste retailproject van Nederland uw notaris voor uw onderneming I 1 ZATERDAG 21 DECEMBER 2013 onder één dak De bekende Belgische zanger en Morres ambassadeur Koen Wauters opende de feestelijke vernissage in Hulst. HULST - Het sein staat op groen voor Morres Wonen, onderdeel van De Mandemakers Groep (DMG), met betrekking tot de bouw van het grootste retailproject van Nederland. Het megaproject Li fe Style Village voorziet in bijna 100.000 vierkante meter aan win kels. „We zijn inmiddels gestart met de planontwikkeling, waarna de fysie ke bouw over ruim een jaar kan aanvangen. Deze zal in drie fases ge schieden met een doorlooptijd van ongeveer vijfjaar. De eerste fase be treft de verbouwing van Opslag 7 (bij het voormalige Karwei). Het Li ma. Het is een begrip in de Benelux. We hebben onder andere geïnves teerd in een trendy showroom. De 'look and feel' van de winkel worden continu aangepast, om in te spelen op de nieuwste trends. En de cijfers zijn gelukkig goed", aldus Ben Mandema kers. Echtgenote Jeanette is het stralend middelpunt bij de feestelijke opening van de expositie. Na schilderopleidin- fe Style Village zal worden ge vormd door diverse woonthema- winkels, retail, horeca en leisure. De complexiteit zit hem in het feit dat we de winkel van Morres Wo nen gedurende de bouw gewoon door moeten kunnen exploiteren. Gelukkig heb ik met dit soort bouwprojecten veel ervaring opge daan bij De Bijenkorf', zegt Walter van de Gnendt, directeur van Mor res Wonen. De Brabander was bij 'de Hogeschool van de retail' onder andere directeur Bijenkorf Amster dam en directeur inkoop. Met Life Style Village krijgt de aan sluiting van Morres met de binnen- gen en werkervaring in de Verenigde Staten. Mexico en Frankrijk, keerde ze in 2006 terug naar Nederland. Daar werkt ze vanuit haar atelier in Oisterwijk. Ze heeft de gave om de persoonlijkheden van mensen te van gen in haar portretten. „Mijn drijfveer bij elk portret is het innerlijk en uiterlijk op het doek te krijgen. Daarom verdiep ik me ook in het karakter en de manier van le ven", aldus Jeanette. stad van Hulst gestalte. Tot tevre denheid van burgemeester Jan Frans Mulder. „Hulst en Morres zijn onlosmakelijk met elkaar ver bonden. Dankzij De Mandemakers Groep ziet de toekomst van Morres er goed uit en dat is alleen maar gunstig voor Hulst. De plannen van DMG getuigen van lef. De procedu re met betrekking tot het bestem mingsplan is afgerond en er zijn geen bezwaren ingediend. Daaruit kan geconcludeerd worden dat de bewoners instemmen met de plan nen." £"1 www.morres.com NOTARISPRAKTIJK VAN DONGEN Dam 37 Middelburg 0118 629155 www.notaris-vandongen.nl Ondernemers die durven te investeren, staan sterker. Na een tijd van bezuinigingen en reorganiseren breekt in 2014 voor veel ondernemers een tijd van wederopbouw aan. En met investeren bedoel ik in dit geval: het stimuleren van de groei, opleiding en ontwikkeling van uw personeel. Juist de inves tering in deze aspecten heeft de laatste jaren niet bij alle organisa ties even hoog op de agenda gestaan; de recessie maakte het vaak lastig opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden voor medewer kers te bekostigen. Uit menig HR-onderzoek blijkt dat de mogelijkheid tot opleiding, ontwikkeling en ontplooiing voor talentvolle medewerkers juist de belangrijkste aspecten van een baan zijn. Deze aspecten we gen vaak zwaarder dan andere arbeidsvoorwaarden als salaris of een auto van de zaak. Het blijkt bovendien dat organisaties die wel investeren in talent en groei, 30% hoger scoren op het gebied van personeelsbetrokkenheid dan organisaties die dit niet doen. Na de periode van recessie is het dus van groot belang te investe ren in hef zittende personeel; de markt verwacht namelijk dat uw bedrijf zich mee ontwikkelt en dat uw personeel in kan spelen op diverse veranderingen. Bent u daartoe in staat? Is uw personeel daartoe in staat? Het antwoord zit'm met name in het durven in vesteren. Om personeel te behouden en om talent te laten excelleren kun nen verschillende instrumenten worden ingezet. Een belangrijke trend op de opleidingsmarkt is e-learning. E-learning is een laagdrempelige en voordelige manier om per soneel online te trainen en te ondersteunen bij hun dagelijkse werkzaamheden, maar ook in hun persoonlijke ontwikkeling. Het grote voordeel van online trainingen is dat ze altijd en overal beschikbaar zijn en bovendien een stuk voordeliger zijn dan klas sikale trainingen. Bij DRV merken we zelf ook dat e-learning een handige en betaal bare manier is om medewerkers scherp te houden en te ontwik kelen. Bovendien kunnen trainingen buiten reguliere werktijd gevolgd worden, zodat personeel productief blijft en er geen werktijd verloren gaat. Het pakket dat wij zelf gebruiken, bieden we daarom sinds kort ook aan onze eigen cliënten en relaties aan. Het gaat om een breed pakket aan trainingen, variërend van Of ficetrainingen tot Persoonlijke Effectiviteit. Juist door dit brede aanbod is het niet alleen relevant voor kantoorpersoneel, maar voor verschillende branches en sectoren. De nieuwste ontwikke lingen zijn dat werknemers sinds kort ook in groepen de trainin gen kunnen volgen. Kortom, als goed voornemen voor 2014 wil ik u meegeven:'inves teer in uzelf, in uw organisatie en met name in de ontwikkeling van uw personeel!' Wilt u meer weten over het e-learningpakket? Neem dan gerust contact met mij op. HDRV Melissa Schroevers is HRM Adviseur bij DRV Accountants Adviseurs E-mail m.schroevers@drv.nl Tel. 0113-200900 DRV Accountants Adviseurs is met een team van 450 medewerkers en 11 vestigingen in Zuidwest ^Nederland een inspiratiebron voor nuchtere ondernemers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 91