i
t
MEDIA 35
RTL7/
Veronica
■CANVAS
n
Wintersport
Live: de World Cups alpineskiën,
reuzenslalom voor mannen en
vrouwen; de World Cup langlau
fen, sprint team; de World Cup
skispringen, HS 137.
Studio Sport
Darts
World Darts Championship.
RTL 7, 13.30 uur en 20.00 uur
Buitenlan
Voetbal
Samenvattingen eredivisieduels:
Roda JC-Ajax, Groningen-NEC,
Go Ahead Eagles-FC Utrecht en
PSV-ADO Den Haag.
Paardensport
Studio Voetbal
Talkshow met lack van Gelder als
presentator en diverse gasten uit
de voetbalwereld.
ZATERDAG 21 DECEMBER 2013
09:00 De Succesfactor 09:30
Vis TV 10:00 Ondernemend
Nederland 10:30 Business
Class 12:00 Business-Chan-
nel.nl 12:30 Watt Nu?! 13:00
De Succesfactor 13:30 RTL 7
Darts: WK 201417:30 RTL Au
towereld
06:31 RTL Telekids
18:00 Extreme Fishing, Vispro-
gramma
19:00 Stop! Politie, Reality
18:00 Holland's Got Talent, Ta
lentshow
06:00 Hart van Nederland
07:05 McLeod's daughters
08:00 McLeod's daughters
08:55 Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 13:55 Born-
2Cook 14:30 Poh's Kitchen
15:00 Poh's Kitchen 15:35 Ju
nior MasterChef 16:05 Junior
MasterChef 16:35 Junior Mas
terChef 17:05 Junior Master
Chef 17:35 Junior MasterChef
18:15 The Night Before The
Night Before Christmas,
Familiefilm
06:00 Zender uit de ether
06:10 Disney XD: Amazing
spiez, Super hero squad, Het
ranger dierenjournaal, B-Da-
man, Max Steel, Slugterra,
Pokémon, Ultimate Spider-
man, Camp Lakebottom, Crash
k Bernstein, Lab Rats, A cars
toon, Crash Bernstein, Kic-
kin' it, Dude, that's my ghost!,
Phineas Ferb, Het Speelplein,
Amazing spiez, Lab Rats, Crash
k Bernstein, Kickin' it, Kick But-
towski, Dude, that's my ghost!,
Kick Buttowski, Sidekick, Camp
Lakebottom, Het Speelplein
18:00 Max k Billy's drill machi
ne girl
18:05 Border security
18:35 Border security
19:30 Pawn Stars
09:00 Fans of Flanders 09:25
06:00 Music for Life 2013
09:00 Braambos 10:00 Eucha- Regionale televisie 09:55 De
ristieviering 11:00 De Zevende vrije markt 10:20 Villa Politi-
Dag 13:00 Het journaal 13:30 ca 10:50 Hoera cultuur 11:15
Het Weer 13:35 Music for Life Winterbedden 12:00 Can
vas klassiek 12:25 Canvas klas
siek 13:07 Zender uit de ether
14:00 Sporza: Zondag
2013 17:15 Vlaanderen vakan
tieland
18:00 Het journaal
18:10 Burgers' Zoo: drukte in
de dierentuin
18:30 Dagelijkse kost
19:00 Het journaal - sportwee-
kend
19:55 Het Weer
18:05 Panorama (h)
19:00 Bears of the Last Frontier
O
00
20:00 RTL 7 Darts: WK 2014,
Verslag
20:00 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
20:55 Crime Scene Investigati
on, Misdaadserie
21:55 CSI: New York, Misdaad-
20:00 Just friends, Romantische
komedie
21:50 Deck the halls, Familiefilm
20:30 Hawaii Five-O, Misdaad
serie
21:25 Hawaii Five-O, Misdaad
serie
20:00 Sportgala 2013
21:45 De Ridder
20:00 Het journaal
20:15 Comedy Total
21:35 Little Britain Abroad
22:50 Law k Order: Los Ange
les, Misdaadserie
23:40 Law Order: Loj Ange
les, Misdaadserie
23:35 All she wants for Christ
mas, Romantische ko
medie
22:25 NCIS, Detectiveserie
23:15 Las Vegas, Dramaserie
22:35 Het journaal laat
22:50 Het Weer (h)
22:55 Natalia 10 jaar
23:45 De Zevende Dag (h)
22:05 Headliners
22:55 Braambos (h)
23:55 Canvaslus (h)
CM
00:00 Business Class, Business-
programma
01:30 Verraad Voor Vrijheid, In
De Bajes, Reality
02:15 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:16 Nachtlounge-Flirts
00:36 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
actualiteiten
sport film
VANDAAG
Eurosport, vanaf 09.15 uur
Aandacht voor de actuele sport.
Nederland 1, 13.10 uur en 18.10 uur
01:30 Cougar Town, Dramaserie
01:55 Astro TV, Interactieve
show
02:25 Achter gesloten deu
ren (h)
03:10 Achter gesloten deu
ren (h)
03:55 Hart van Nederland
00:10 Great minds live in de
Melkweg (h). Concertre
gistratie
01:10 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:10 Hart van Nederland (late
editie)
01:45 Journaallus (h)
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:10 Zeeland
de week 07:28 Zeeuws Coud 07:41
Zeeuwse Top 40 clips 07:53 Verzeeu-
wigd 07:57 Zeeland in vogelvlucht
08:00 Zeeland NU 08:10 Herhaling
programmering 07:10-07:57 09:00
Zeeland Nu 09:10 Zeeland de week
09:28 Zeeuws Coud 09:41 Zeeuwse
Top 40 clips 09:53 Verzeeuwigd
09:57 Zeeland in vogelvlucht 10:00
Herhaling programmering 09:00-
09:57 11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland Nu 19:28 Trugkieke
19:41 Regioned 19:51 Muziekclip
19:54 Verzeeuwigd 20:00 Zeeland
Nu 20:09 Met Pesach eten we matzes
21:28 Herhaling programmering
19:28-20:09 23:28 Trugkieke 23:41
Regioned 23:51 Muziekclip 23:54
Verzeeuwigd 00:00 Zeeland Nu
Nederland 1, 19.00 uur
Live: Grand Prix show jumping.
Eurosport, 19.15 uur
Nederland 1, 22.15 uur
BBC1
07:00 Breakfast 08:30 Match of the
Day 10:00 The Andrew Marr Show
11:00 Fern Britton Meets... Christine
Ohuruogu 12:00 Ceorge of the Jun
gle 13:25 MOTD2 Extra 14:00 BBC
News 14:15 Christmas Kitchen with
James Martin 15:00 When Miranda
met Bruce 16:05 Wallace and Cromit:
A Matter of Loaf and Death 16:35
Snow Babies 17:35 Big Sing: The UK's
Top 10 Carols 18:15 Alice in Wonder
land 19:30 BBC News 19:50 Regional
News and Weather 20:00 Countryfile
Christmas Special 21:00 Antiques
Roadshow 22:00 The Whale 23:30
BBC News 23:45 Regional News
and Weather 23:55 Sting: When the
Last Ship Sails 01:15 The Magdalene
Sisters
BBC2
08:00 Natural World: The Woman
Who Swims with Killer Whales 09:00
Antiques Road Trip 11:00 Saturday
Kitchen Best Bites - Sunday Edition
12:30 Tom Kerridge Cooks Christ
mas 13:00 Food Drink Christmas
Special 14:00 EastEnders 15:55 Flog
It! 16:25 Nativity! 18:05 Ski Sunday
18:50 The 12 Drinks of Christmas
19:50 Porridge Christmas Special
20:30 TOTP2: Christmas 2013 22:00
The Choir: Sing While You Work
23:00 The Sarah Millican Television
Programme 23:30 Hebburn 00:00 A
Bunch of Amateurs 01:35 Tai-Pan
ARD
07:10 Willis VIPS 07:35 Tigerenten
Club 08:35 Tiere bis unters Dach
09:00 Beutolomaus und die Prinzes-
sin 10:00 Tagesschau 10:03 Blanche
neige et Rose Rouge 11:00 Kopfball
11:30 Die Sendung mit der Maus
12:00 Tagesschau 12:03 Presseclub
12:45 lm Schatten des Pferdemondes
14:15 Little Lord Fauntleroy 15:55
Tagesschau 16:00 Drei Haselnüsse
für Aschenbrödel 17:25 Tagesschau
17:30 Der Nikolaus im Haus 18:59
Cewinnzahlen Deutsche Fernseh-
lotterie 19:00 LindenstralSe 19:30
Sportschau 20:00 Tagesschau 20:15
Tatort 21:45 Mankells Wallander
23:15 Tagesthemen 23:35 Agora
01:33 Tagesschau 01:35 Oliver Twist
ZDF
07:05 Die Biene Maja 07:20 Bibi
Blocksberg 07:45 Bibi und Tina
08:10 Löwenzahn 08:35 Löwenzahn
Classics 08:59 Anders fernsehen
09:00 sonntags 09:30 Evangelischer
Gottesdienst 10:15 ZDF SportExtra
11:15 Heute 11:20 Sport Extra
14:25 Heute 14:30 ZDF SportExtra
16:05 Sport Extra 16:55 Heute
17:00 Downton Abbey 19:00 heute
19:15 Adventszauber im Thüringer
Wald 19:28 5-Sterne - Gewinner der
Aktion Mensch 19:30 Terra X 20:15
Rosamunde Pilcher: Zu hoch gefiogen
21:45 Midsomer Murders 23:15
heute-journal 23:30 ZDF History
00:15 Heute 00:20 Unterwegs zu den
Kuituren der Welt 01:05 Midsomer
Murders
WDR
07:05 Fünf Brüder für Finchen! 07:35
Schönes bleibt - Ich wünsch dir
08:20 Ein Fall für die Anrheiner 08:50
LindenstraRe 09:20 Wunderschön!
Weihnachtsgeschichten aus NRW
10:50 KölnerTreff 12:15 Das Millio-
nen Rennen 13:45 Das Ruhrgebiet
von oben 14:30 Familienerbe NRW
- Die Printenmacherinnen aus Aachen
15:15 Hits und Oldies mit WDR 4 -
unter dem gröRten Weihnachtsbaum
der Welt 17:00 Schone Bescherung
2013 - Live aus Köln 17:45 Ein Fall
für die Anrheiner 18:15 Tie.re suchen
ein Zuhause 19:10 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit-Geschichten 20:00
Tagesschau 20:15 Die schönsten Na-
turparadiese in Nordrhein-Westfalen
21:45 Sportschau Bundesliga am
Sonntag 22:15 D'r Baum fangt am
Nadeln 23:45 Zeiglers wunderbare
Welt des FuRballs 00:15 Jazzline
Discovery
07:15 Dealers 08:05 Food factory
08:55 Da Vinci's machines 09:45
Ice pilots 10:35 Tanked 11:25 Bear
Grylls: escape from hell 12:15 River
monsters 13:05 Airplane repo 13:55
Inside Raising the Concordia 14:45
Treehouse masters 15:40 Comic
Book Men 16:35 Auction Kings 17:00
Dallas Car Sharks 17:55 Fast n' loud
18:45 How it's made: Dream cars
19:10 Mythbusters 20:00 Railroad
Alaska 21:00 Through the wormhole
with Morgan Freeman 22:00 How
the earth works 23:00 Bear Grylls:
escape from hell 00:00 Get out alive
with Bear Grylls 01:00 Tsunami 01:55
Through the wormhole with Morgan
Freeman
National Ceographic
07:00 The dog whisperer 09:00
Weirdest planets 10:00 The incred
ible dr Pol 12:00 Top Ten Natural
Disasters 14:00 Earth: the making of
a planet 16:00 Nazi Megastructures
17:00 Strippers: Cars for cash 18:00
Brain games 19:00 Hitler's lost battle
ship 20:00 Bid destroy 21:00 Inside
the American mob 22:00 Inside co
caine wars 23:00 Bid destroy 23:30
Lords of war 00:00 Locked up abroad
01:00 Inside combat rescue
Animal Planet TLC
07:15 America's cutest pets 08:05
Michaela's animal road trip 09:00 I
didn't know I was pregnant 09:50 Sis
ter Wives 11:30 Too fat for 15: Fight
ing back 12:20 Resale Royalty 13:10
Raising fame 14:00 Newlyweds 14:50
I'm having their baby 15:40 Extreme
cheapskates 16:30 Jig 17:20 The big
jig 18:10 Little people, big world
19:00 Secret eaters 20:00 Cherry
Healey: get a life 21:00 I'm having
their baby 22:00 Last Chance Salon
23:00 Unfaithful 23:55 My shocking
story: I gave birth to a mummy 00:50
NY Ink 01:45 I'm having their baby
TV5
07:45 Et si vous me disiez la vérité
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TVSMonde, le journal 08:40
Einstein 09:05 Flash 09:10 Zou 09:15
Cajou 09:20 Lulu Vroumette 09:35
Chaplin and co 09:40 Martine 10:05
Marsupilami 10:30 Tactik 11:05
Jour de rugby 11:45 Patrimoine et
énigmes du monde marin 12:00 Flash
12:05 Coup de pouce pour la planète
12:10 Internationales 13:00 Journal
de la méditerranée 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 Vivement
dimanche 15:30 Flash 15:35 Les
chansons d'abord 16:30 Maghreb-
Orient-Express 17:00 Flash 17:05
Kiosque 18:00 64 minutes, Ie monde
en francais 18:30 Le bar de I'Europe
18:40 La quête des vents 19:35
360° - Die Geo-Reportage 20:30
Journal de France 2 21:00 L'aile ou la
cuisse 22:40 Bizness 23:00 Journal de
la RTS 23:25 TVSMonde, le journal
Afrique 23:45 L'invité 23:55 Foot!
00:35 Safari
Comedy Central
07:30 That '70s Show 09:00 Melissa
Joey 09:50 South Park 10:35
Scrubs 11:15 The Graham Norton
Show 12:00 Anger management
12:25 South Park 12:45 Anger man
agement 19:50 South Park 21:05
Anger management 22:00 New Kids
Nitro 23:30 Popoz 00:10 South Park
01:00 Tosh.O 01:45 Making of Popoz
Eurosport
08:30 Alpineskiën: World Cup 11:30
Langlaufen 12:30 Alpineskiën: World
Cup 14:45 Skispringen: World Cup
15:45 Skispringen 16:25 Ski Pass
16:30 Diverse sporten: WATTS Top
1017:00 Alpineskiën: World Cup
18:30 Paardensport: Show Jumping
21:00 Diverse sporten: Watts 21:15
Skispringen: World Cup 22:15 Alpi
neskiën: World Cup 23:45 Diverse
sporten: WATTS December Special
00:30 Skispringen: World Cup 01:25
Ski Pass
CNN
07:00 CNN Newsroom 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30 Talk
Asia 08:00 CNN Newsroom 08:15
CNN Marketplace Europe 08:30
Aiming for Gold 09:00 World Sport
09:30 Winning Post 09:45 The Gate
way 10:00 African Voices 10:30 The
Brief 11:00 CNN Newsroom 11:30
News Special 12:00 BackStory 12:30
iReportl 3:00 Fareed Zakaria GPS
14:00 CNN Newsroom 14:30 On
China 15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 International
Desk 16:30 BackStory 17:00 Global
Exchange 17:15 CNN Marketplace
Africa 17:30 Global Exchange 17:45
CNN Marketplace Middle East 18:00
World Sport 18:30 Open Court
19:00 International Desk 19:30 Afri
can Voices 20:00 International Desk
20:30 Leading Women 20:45 The
CNN Preview 21:00 Fareed Zakaria
GPS 22:00 CNN Newsroom 22:30
World Sport 23:00 CNN Newsroom
Live from Hong Kong 23:30 Winning
Post 23:45 The Gateway 00:00 CNN
Newsroom Live from Hong Kong
01:30 World Sport