RENOLD Vestigingsmanager Werkzoekenden stellen zich aan u voor! I Project Astrantia zorgt voor juiste match! 6 I banen breed activiteitengebied, commerciële visie en daadkracht VELDE COMMERCIEEL r Accountants- en Adviesgroep Rijkse Voor werkzoekenden is het een lastige tijd. Om deze mensen een eind op weg te helpen bij hun zoektocht naar een baan, is sinds i juni het regionale project Astrantia opgezet. Astrantia bestaat uit de verschillende gemeenten in Oosterschelderegio, Walcheren en Zeeuws- Vlaanderen, het UWV en verschillende uitzend organisaties. Het project koppelt werkzoekenden en uitzendbureaus direct aan elkaar, waardoor snel een match gemaakt kan worden. Hiernaast zijn de persoon lijke presentaties te lezen van verschillende gemo tiveerde werkzoekenden. Bent u werkgever en wilt u graag persoonlijk kennismaken met een van de werkzoekenden? Neem dan contact op met Projectleider Mandy Leenpoel via oi 13-249 657. Welke werkervaring heb je? 'Ik heb ervaring in de handel, met inpakwerkzaamheden en de productie. Mijn droom is om als buschauffeur aan de slag te gaan maar het allerbelangrijkste voor mij is dat ik aan het werk kan. Wat zijn je sterke punten? 'Ik ben erg handig, voor klusjes draai ik m'n hand niet om! Ook ben ik behulpzaam, representatief en heb ik doorzettingsvermogen. Momenteel ben ik bezig met het halen van mijn rijbewijs.' Wat voor soort baan zoek je? 'Ik denk dat ik door mijn technisch inzicht goed zou passen in een functie in de productie. Ik ben zeer flexibel, gemotiveerd en kan niet wachten om aan de slag te gaan!' Welke werkervaring heb je? 'Ik heb veel werkervaring. Ik ben werkzaam geweest in de zorg, welzijn en de sociale zeker heid, zowel in de uitvoering als in leidinggevende functies. Momenteel doe ik uitzendwerk om bezig te blijven en me nuttig te maken.' Wat zijn je sterke punten? 'Ik ben integer, kan goed organiseren, ben een echte door zetter en ben stressbestendig. Ik beschik over een goed aanpassingsvermogen en ben flexibel. Door mijn werker varing en kwaliteiten ben ik overal inzetbaar!' Wat voor soort baan zoek je? 'Ik sta voor veel open want ik wil graag werken! Ik werk graag in een transparante omgeving met integere mensen die net als ik staan voor hun werk.' Welke werkervaring heb je? 'Ik heb ervaring als E&I-mon- teur en allround mede-werker technische dienst. Ik heb ook lang gewerkt als horecaonder nemer.' Wat zijn je sterke punten? 'Ik heb absoluut geen g-tot-5 mentaliteit, ben rationeel en collegiaal. Ook neem ik initiatief, ben gedreven en heb een commerciële inslag. Ik ben per direct beschikbaar en in bezit van een VCA-certificaat.' Wat voor soort baan zoek je? 'Ik wil heel graag weer aan de slag in de techniek. Ik kan in heel Zeeland werken, veel uren maken en in ploegendiensten werken is geen probleem. Werkgevers die op zoek zijn naar een brok kennis en ervaring zijn bij mij aan het juiste adres!' Welke werkervaring heb je? 'Ik heb veel kennis en ervaring in de administratie. Ik heb ge werkt als administrateur maar ook als hoofd administratie/ controller. Niets mooier dan het goed opzetten, uitzoeken en/of beheren van een administratie.' Wat zijn je sterke punten? 'Ik ben iemand die gaat voor kwaliteit en resultaat, ben nauwkeurig met cijfers en denk graag mee over ontwikkelingen en verbeteringen in een bedrijf. Ik ben een stabiele factor in een team, breng graag mijn kennis en ervaring over en ben loyaal.' Wat voor soort baan zoek je? 'Ik blijf erin geloven dat er werk gevers zijn die hun voordeel kunnen doen met mijn schat aan ervaring! Ik werk hard en ben trouw aan mijn werkgever, dus werkgevers van Zeeland neem contact op!' randstad [fifost zaterdag 21 december 2013 Renold Chain heeft als mondiale speler bijna 150 jaar ervaring in het ontwerpen en produceren van industriële aandrijf- transportkettingen, tandwielkasten en hightech koppelingen. Door hoogwaardige specificaties en bewezen prestaties in diverse sectoren staat Renold garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Zij kiest voor een marktgerichte aanpak en is in staat om klantspecifieke oplossingen te creëren met unieke vereisten. Voor het nieuwe Benelux- kantoor te Antwerpen zoeken wij een energieke: Binnen deze brede en uitdagende functie word je verantwoordelijk voor de realisatie van het vestigingsresultaat, ie leidt de dagelijkse bedrijfsvoering over een team van zes commerciële professionals (binnen- en buitendienst). Samen met het team bouw je de marktpositie verder uit. Hierbij ben je ook technisch goed onderlegd. Daarnaast krijgen alle operationele zaken (customer service) jouw aandacht. Je weet het team te motiveren, ondersteunt waar nodig en weet je mensen te coachen naar nieuwe wegen en mogelijkheden. De kracht van de vestiging ligt in het functioneren als één team. Gezamenlijk sta je voor het behalen van de vestigingsdoelstellingen en vervul je een voorbeeldrol voor andere Europese vestigingen van Renold. jouw profiel? Gevoel voor techniek (wtb); verkregen door opleiding (mts/hts) en/of werkervaring Verkoop- en managementervaring, bij voorkeur in de (industriële) eindgebruikermarkt Probleemoplossend vermogen, gestructureerde werkstijl, beheersing Engelse taal Bij voorkeur woon je in Zuid-Nederland en werk je vanuit Antwerpen Wat biedt Renold Chain? Vooraanstaande internationale organisatie met groeipotentie Kans om Benelux-vestiging vorm te geven en verder te ontwikkelen Verantwoordelijk voor eigen succes, aantrekkelijke provisieregeling Groeimogelijkheden binnen deze internationale organisatie Interesse in deze nieuwe functie? Kijk dan op www.velde.nl (RL0132) voor uitgebreide informatie of neem contact op met Peter Paardekooper of Sharon Keuvelaar, tel. (073) 684 25 30. Kijk ook op wwrw.renold.com Persoonlijkheid telt. Werving, selectie en development voor sales-, marketing- en inkoop functies NL I BE I DE I FR I UK ACCOUNTANTS-ADMINISTRATIECONSULENTEN REGISTERACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS Accountants- en Adviesgroep Rijkse is een dynamische organisatie met ruim 100 enthoüsiaste, gemotiveerde medewerkers verdeeld over 6 vestigingen. Onze activiteiten liggen op het vlak van de financiële dienst verlening. Naast het verrichten van accountancywerkzaam- heden en het samenstellen van fiscale aangiften, verstrekken wij adviezen op fiscaal-, bedrijfs economisch- en automatiserings gebied. De dienstverlening richt zich met name op kleine en middelgrote ondernemingen, vrije beroepsbeoefenaren, alsmede op non-profit instellingen. Er heerst een informele bedrijfs cultuur, waarbij flexibiliteit, korte communicatielijnen en een actieve en persoonlijke cliënt gerichte benadering voorop staan. Als (junior)controleleider bij AAR begeleid en adviseer je. Je zorgt voor de planning van het werk, het (laten) uitvoeren van de opdrachten en het geven van adviezen. Samen met de externe accountant beoordeel je de uitgevoerde opdrachten en ben je mede verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de controlepraktijk. Daaronder valt ook budgetverantwoordelijkheid. Acquisitie is een belangrijk onderdeel van je functie. Naast bestaande cliënten richt je je ook op potentiële cliënten. Als (junior) controleleider bij AAR: geef je leiding aan controleopdrachten onderzoek je de mogelijkheid om zo nodig de administratieve organisatie en het controleprogramma aan te passen geef je leiding aan de medewerkers van de controle praktijk en controleer je de door de assistenten opgestelde stukken draag je zorg voor- en beoordeel je de dossiervorming en evalueer je het werk signaleer je adviesbehoeften bij de cliënt en adviseer je de cliënt over het inzetten van specialisten De (junior)controleleider die wij zoeken, is: ervaren met het uitvoeren van controleopdrachten enige jaren gevorderd met de RA- of AA-opleiding analytisch sterk, nauwkeurig en vakkundig een teamspeler en resultaatgericht communicatief sterk cliëntgericht Voor informatie oveT deze functie kunt u bellen met Edward de Kubber RA, telefoon 0118-678900. Uw sollicitatie, liefst per e-mail, kunt u richten aan g.blommaert@aar.nl. Accountants- en Adviesgroep Rijkse, t.a.v. Guus Blommaert, Postbus 325,4330 AH Middelburg WWW.AAR.NL MIDDELBURG I GOES I SEROOSKERKE (W) I VLISSINGEN I ZIERIKZEE I TERNEUZEN Abdi Mahamud, 39, Borssele Marij Claerhout (58) Goes Rob Veldmeijer (60) Breskens Adrie Kuijper (56) Heinkenszand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 50