<1 (I1ensenlinq.nl Familieberichten muTM-i Antonius Joseph Vesseur -Ion- Maatje Coppoolse - Riemens Adriana Hendrika Koster - Bimmel Felix Constant Johannes van Eekhout Rinus de Feijter - Enige en algemene kennisgeving - Bedroefd om de grote leegte die zij achterlaat, maar dank baar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons omringde, delen wij u mede dat van ons is heengegaan Maria Lako-Mersie weduwe van Pieter Johannes Lako in de leeftijd van 97 jaar. Maria Lako en André Ruud Lako en Ina kleinkinderen achterkleinkinderen Veere, 14 december 2013 De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaats gevonden. Correspondentieadres: Sandenburglaan 8 E, 4351 RM Veere ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een prachtig en .ondernemend leven is onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader rustig ingeslapen Anton Verbrugge Officier in de Orde van Oranje-Nassau Knight of the Order of the White Rose of Finland Grondvester van Verbrugge International Axel 23 februari 1926 Destelbergen (B) 19 december 2013 Namens de familie De oudste zoon Martin Verbrugge Finlandweg 19 - 4538 BL Terneuzen De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Adrie de Groote Voor de belangstelling en het medeleven tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw zeg ik u hartelijk dank. Een bijzonder woord van dank aan het huisartsenteam van Arnemuiden, de medewerkers van Thuiszorg Walcheren, de buren en Carla en Rita. Zij zijn ons tot grote steun geweest. J. Coppoolse Arnemuiden, december 2013 Christiaan Pieter Mol Thijs Schaapman Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen en kleinkinderen. Middelburg, december 2013. Oegstgeest, december 2013 Via deze weg willen wij U bedanken voor Uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze (schoon)moeder, oma en overoma C.M. van Stee-Vroonland - Corrie - Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, december 2013 Hiermede willen wij u hartelijk bedanken voor uw belang stelling na het overlijden van Petrus Laurentius (Piet) de Jonge Onze dank voor al uw blijken van medeleven. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ovezande, december 2013 Mede namens de familie danken wij allen voor de liefde volle en hartelijke blijken van deelneming na het overlijden van onze lieve zus en tante Adriana Cornelia Spruijt-Roozemond H.E. van Hese-Roozemond H.E. Roozemond Lienden, 21 december 2013 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. J.M. de Feijter-van Hoorn kinderen en kleinkinderen Axel, december 2013 Bedankt voor de grote belangstelling en het medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, vader en opa Henk Zweedijk Ardi Zweedijk - Cremers Remco Zweedijk Celeste Pascal Goes, december 2013 Uw warme belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan Jacobus van Gorsel heeft ons heel erg goed gedaan. Wij willen u daarvoor van harte bedanken. M.A. van Gorsel-Maris Kinderen en kleinkinderen Pieter Francke 42 zaterdag21 december 2013 kijk ook op Brandweer was zijn lust en leven. Mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en overgrootvader is voor de laatste keer uitgerukt. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Utrecht, 27 maart 1930 Breda, 18 december 2013 Geesje Vesseur-Poelman Joke en Menno Emy en Peter/ Cosmas Kleinkinderen en achterkleinkinderen Brahmslaan 8-4A 4837 AD Breda Wij danken het personeel van Residentie Ruitersbos voor de liefdevolle verzorging. Het bericht dat Adrie is overleden heeft ons diep geraakt. De herinnering aan hem zal in onze gedachten blijven. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit grote verlies. Vlees Combinatie Zuid-west BV Goes Goes, 19 december 2013 Lieve mensen, wij willen u bedanken voor de liefde en steun die wij van u mochten ontvangen, na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Zoveel kaarten, zoveel bloemen, zoveel medeleven, wij zijn er stil van. Cathrien Mol - Dourlein kinderen en kleinkinderen. Oost-Souburg, december 2013 Tevens wensen wij u goede feestdagen en een gelukkig 2014. Wij voelen ons gesteund en getroost door uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Fam. Schaapman-Kuut Middelburg, december 2013 Het heeft ons goedgedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn liefste, mijn zoon, onze broer, zwager en oom hiervoor zeggen wij u hartelijke dank. Mede namens verdere familie: Thecla de Haan Voor de vele blijken van medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon) vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan om te ervaren dat Piet niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. C. Francke-Wattel Kinderen en kleinkinderen Gapinge, december 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42