ZEELAND 29 Woensdag Donderdag €12.843,16 ZATERDAG 21 DECEMBER 2013 zen Huis'. De reacties en gelukwensen van vrienden en bekenden stromen binnen. Hartverwarmend. Vanavond eet ik voor de laatste keer thuis voordat ik het 'Glazen Huis' inga. Op het menu staat zuurkoolstamppot, beter kan het niet. Na het eten ga ik direct naar Oostkapelle, waar ik hartelijk word ont vangen door Connie Burgs, de vrouw van Hans. Met Hans gaat het inmiddels de goede kant op, echter de megasprongen voorwaarts van de eerste week hebben de laatste dagen plaatsgemaakt voor muizenstapjes. Het doet me goed Hans nog even te zien en te spreken. We spreken af dat we elkaar in de loop van de week zullen zien bij het Glazen Huis. Vervol gens ga ik naar de Babbelaar, waar ik met colle- ga-DJ's Jeroen en Reinier de reeds aanwezige apparatuur alvast uitprobeer. Morgenochtend wordt de laatste hand gelegd aan de techniek en dan zijn we er echt klaar voor. Ik heb geen idee wat ik vandaag de hele dag thuis zou moeten doen, dus ga ik nog een laat ste dag werken. Ik moet niet vergeten om mijn maatje Jeroen een berichtje te sturen voor zijn verjaardag. Ik zie hem zondag pas, want dan is hij gast-dj in het 'Glazen Huis', sa men met Ronald van Café Kasteel van Bata via. Ik kijk er nu al naar uit hem met zijn 30e te feliciteren! Een berichtje van het thuisfront zet me terug in de realiteit. Marianne herin nert me eraan dat ik nog geen tandpasta, shampoo en aanverwante artikelen heb die er voor zorgqn dat je iets tegen vervuiling van je lichaam kunt doen. Dat neem ik op de terug weg naar huis nog even snel mee. Thuis pak ik snel mijn koffer in en dan op naar Oostka pelle! Daar is het waarschijnlijk stilte voor de storm. In Eetcafé De Babbelaar krijgen we een heerlijke maaltijd voorgeschoteld. Als voorafje staat er een soepje van bloemkool en broccoli op het menu. Als dit de opmaat is tot de sha kes die ons te wachten staan, dan wordt het 'appeltje eitje'. Ook de gegrilde marlijn met pasta en oosters gewokte zeekraal smaakt heerlijk. Als nagerecht krijgen we vers fruit en het laatste wat ik tot me neem voordat ik aan het kerstdiner kan beginnen, is een manda rijn. En dan is het zover: commissaris van de koning Han Polman sluit ons samen met onze eigen burgemeester Rob van der Zwaag op in het 'Glazen Huis'. Het afscheid valt Dion zwaar, tranen met tuiten huilt hij. Dat doet je als vader natuurlijk wel wat. Na een laatste kus voor Marianne en Dion draait de sleutel in het slot en gaat het zegel erop. We zijn los, eindelijk! De eerste nacht zit erop. De slaapplaatsen be vinden zich precies boven het café en on danks de herrie, heb ik toch aardig geslapen. Om 5.00 uur word ik gewekt door één van de nachtwakers die het nodig vond zijn stemge luid met ons te delen door een bijna perfecte imitatie van Pavarotti neer te zetten. Om 6.00 uur begint mijn dienst. Ik krijg het gevoel dat iedereen extra vroeg is opgestaan om voor werktijd nog even naar Goed TV te kunnen kijken. Vanaf 6.15 uur regent het namelijk be richtjes op mijn telefoon. De shakes zijn tot nu toe erg lekker, hopelijk blijft dit zo tot dins dag. Na het middaguur krijg ik een heerlijke massage van onze masseuse en kan ik lekker gaan rusten om mezelf klaar te maken voor de nacht. Dan is het namelijk mijn beurt om te draaien. Ik heb er heel veel zin in om lekker muziek te maken! Lichamelijk voel ik me pri ma en de stemming onderling is fantastisch. We beginnen lekker als een team te werken. Vandaag hebben we de eerste gasten in het 'Glazen Huis' mogen ontvangen: Kees Bubber- man van Bierbrouwerij Emelisse, Coby Lou- werse van Vogel- en Egelopvang de Mikke, wethouder René Molenaar en als klap op de vuurpijl 3FM-DJ Klaas van Kruistum. Er gaat deze week nog een hoop meer gebeuren, dat is zeker! Ze denkt dat ik een Bekende Zeeuw aan het worden ben. Diverse mensen vroegen of ze 'de zus van' is. Tussenstand Jordy Conté uit Westkapelle heeft er heel veel zin in om tijdens Se rious Request Oostkapelle lekker muziek te maken, foto Lex de Meester www.pzc.nl/seriousrequest Voor meer Serious Request Oostkapelle www.oostkapellesr.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 29